Można nadsyłać wnioski na mecz z Chojniczanką

20 kwietnia 2015, 17:04 | Autor:

Widzew_Termalica

Tak, jak w przypadku spotkania z Termaliką Nieciecza, tak i teraz, jedyną możliwością obejrzenia na żywo meczu z Chojniczanką będzie otrzymanie specjalnego klubowego zaproszenia.

Wniosek o wydanie takiej specyficznej wejściówki dostępny jest TUTAJ. Kibice, chcąc uzyskać zaproszenie, muszą zadeklarować w zgłoszeniu formę (najczęściej gotówkową) wsparcia, jakiej chcą udzielić Widzewowi. Klub tłumaczy  taką formę dystrybucji wejściówek  prawem unijnym, które zakazuje osiągania przychodów ze stadionu w Byczynie, wybudowanym właśnie za środki z UE. Wielu jednak widzi w poczynaniach włodarzy klubu również inny powód a mianowicie możliwość selekcjonowania chętnych do wejścia na stadion.

Poprzednio na taki krok zdecydowało się niewielu fanów. Obiekt pod Poddębicami odwiedziły podczas starcia ze „Słonikami” zaledwie 463 osoby z czego znaczna większość nie licytowała zaproszeń a dostała je za darmo (piłkarze okolicznych klubów, sponsorzy, władze miasta Poddębic). Mecz z ekipą z Chojnic zostanie rozegrany w sobotę, 25 kwietnia, o godz. 14:00.