Pięciu widzewiaków w kadrze województwa

14 września 2021, 14:58 | Autor:

Jutro rano w Uniejowie reprezentacja Łódzkiego Związku Piłki Nożnej do lat 14 rozegra mecz kontrolny ze swoimi rówieśnikami z Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. W kadrze powołanej na to spotkanie znalazło się aż pięciu przedstawicieli Akademii Widzewa!

Duet selekcjonerów Marek Przybył Kornel Błażejewski zdecydował się zaprosić Igora Czaplę, Marcela Lewandowskiego, Konrada Przywarę, Franciszka Sianosa oraz Filipa Stępinia. Wszyscy występują w prowadzonej przez Norberta Smorawskiego drużynie trampkarzy młodszych Widzewa, która w swojej lidze zajmuje pierwsze miejsce.

Powołani zawodnicy już dzisiaj rozpoczęli krótkie zgrupowanie, a jutro o godzinie 9:15 zagrają w Uniejowie z reprezentacją Podlasia. Starcie to będzie przygotowaniem do tradycyjnych ogólnopolskich rozgrywek czternastolatków z cyklu o Puchar im. Kazimierza Deyny.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
MarioT
2 lat temu

Czy tacy zawodnicy to nie powinni być w tym czasie w szkole? Rozumiem że piłka jest ważna ale jeśli któryś z nich nie zrobi kariery piłkarskiej to co wtedy? Szkoła to podstawa a takie sparingi powinny mieć miejsce w weekendy

Andrzej. S
Odpowiedź do  MarioT
2 lat temu

Wuj ze szkołą.
Zaraz będzie znowu zdalna,to się wstawi jakiegoś awatara,a my dalej w gałę.
Co Ty taki zasadniczy ? Nigdy nie byłeś na wagarach?..
A tak na poważnie.

Jak ja bym miał w tym momencie dziecko w wieku szkolnym to zabroniłbym mu chodzić do szkoły,gdzie ministrem oświaty tfu jest niejaki tfu czarnek tfu.

Sławek
Odpowiedź do  Andrzej. S
2 lat temu

Dokładnie. NIE dla CzarnekJugend.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x