Wrąbel wrócił do treningów

14 września 2021, 18:15 | Autor:

Kolejne dwie jednostki treningowe w ramach przygotowań do niedzielnego meczu z GKS Tychy odbyli dziś piłkarze Widzewa Łódź. Po wczorajszej nieobecności, w zajęciach brał już udział Jakub Wrąbel, który z powodu urazu opuścił ostatnią potyczkę z GKS Katowice.

O ile jeszcze przed południem golkiper był nieco oszczędzany przez sztab szkoleniowy, w drugim treningu pracował już na pełnych obrotach i uczestniczył w gierkach wewnętrznych. Wszystko wskazuje więc na to, że 25-latek doszedł do siebie po kontuzji, a co za tym idzie będzie do dyspozycji trenera Janusza Niedźwiedzia na najbliższy pojedynek w Tychach.

W porannych zajęciach uczestniczyli wszyscy członkowie pierwszej drużyny, w tym ćwiczący indywidualnie Przemysław Kita, po południu zabrakło jednak właśnie wracającego po urazie więzadła krzyżowego napastnika, a także Abdula Aziza Tetteha. W przypadku Ghańczyka to raczej nic poważnego, tylko po prostu zwykłe oszczędzanie go po powrocie do zdrowia.

Widzewiacy pracować będą jeszcze jutro po południu, w czwartek dostaną dzień wolny, a przygotowania do niedzielnego starcia kontynuowane będą w piątek oraz sobotę. Mecz z GKS rozpocznie się o godzinie 12:40, zaś obejrzeć go będzie można na antenie Polsatu Sport.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
9
0
Would love your thoughts, please comment.x