Piłkarze Widzewa w jedenastce kolejki

14 września 2021, 10:38 | Autor:

Dziennikarze tygodnika „Piłka Nożna” dokonali już wyboru najlepszej jedenastki minionej kolejki w I lidze. Wśród wyróżnionych znalazło się dwóch aktualnych zawodników Widzewa Łódź, a dodatkowo jeden piłkarz przebywający obecnie na wypożyczeniu do innego klubu.

Za piątkowy mecz z GKS Katowice docenieni zostali Juliusz Letniowski oraz Bartosz Guzdek. Nic w tym zresztą dziwnego, bo obaj zanotowali w nim po bramce i asyście. Na tym jednak nie koniec, gdyż w zestawieniu znalazł się również grający aktualnie w Puszczy Niepołomice Marcel Pięczek, który w weekend popisał się asystą i kluczowym podaniem.

Widzew jest jednym z czterech zespołów z dwoma graczami w jedenastce. Tym samym mogą się poszczycić Korona Kielce (Jakub Łukowski i Adam Frączczak), ŁKS Łódź (Mieszko Lorenc i Pirulo) oraz Skra Częstochowa (Krzysztof Napora i Adam Nocoń). Skład uzupełniają Konrad Jałocha z GKS Tychy i Jonatan Straus ze Stomilu Olsztyn.

Jedenastka 8. kolejki I ligi wg „PN”:

Jałocha (GKS T.) – Pięczek (Puszcza), Lorenc (ŁKS), Straus (Stomil) – Napora (Skra), Letniowski (Widzew), Nocoń (Skra), Łukowski (Korona) – Pirulo (ŁKS), Frączczak (Korona), Guzdek (Widzew)

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
36
0
Would love your thoughts, please comment.x