Poniedziałkowy trening prawie w komplecie

13 września 2021, 18:36 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli przygotowania do zaplanowanego na niedzielę meczu z GKS Tychy. W ośrodku treningowym na Łodziance stawiła się prawie cała kadra pierwszej drużyny. Jedynym wyjątkiem był Jakub Wrąbel.

Przypomnijmy, że podstawowy bramkarz czerwono-biało-czerwonych doznał urazu mięśnia przywodziciela, przez który nie mógł wystąpić w ostatnim spotkaniu z GKS Katowice. To raczej nic groźnego, jednak najwyraźniej sztab szkoleniowy postanowił dmuchać na zimne i niepotrzebnie nie fatygować 25-letniego golkipera. Pod okiem Andrzeja Woźniaka pracowali więc na razie tylko Konrad Reszka, Mateusz Ludwikowski oraz Marcel Buczkowski.

Wrąbel to jedyny nieobecny na dzisiejszych zajęciach, bo pozostałych dwudziestu siedmiu piłkarzy pojawiło się przy ul. Małachowskiego. Wśród nich byli niedawni rekonwalescenci, czyli Fabio Nunes oraz Abdul Aziz Tetteh, którzy ćwiczyli już na pełnych obrotach. Na indywidualne zajęcia zszedł tylko Przemysław Kita i jeszcze przez jakiś czas tak będzie.

Przygotowania do starcia w Tychach kontynuowane będą jutro. Tego dnia łodzian czeka podwójny trening, o godzinie 10:40 i 16:10 – oba będą otwarte dla kibiców. W środę będzie tylko jedna jednostka, podobnie jak w piątek oraz sobotę. Czwartek będzie z kolei wolny.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x