Piłkarze okazali solidarność z trenerem

25 czerwca 2019, 20:47 | Autor:

Piłkarze Widzewa zremisowali dziś z Zagłębiem Lubin 1:1. Pomimo utraty gola w samej końcówce, podopieczni Zbigniewa Smółki spisali się bardzo dobrze, a w pierwszej połowie dominowali ekstraklasowego rywala.

Bramkę dla łodzian zdobył tuż przed przerwą Marcel Stefaniak. Chwilę później, cała drużyna podbiegła do ławki rezerwowych, by podziękować sztabowi szkoleniowemu, z trenerem na czele. Gest był oczywiście związany z informacją o rozstaniu ze szkoleniowcem w najbliższych dniach.

Po zakończonym spotkaniu, widzewiacy nie kryli, że celebracja trafienia została wcześniej zaplanowana. „Radość po bramce była naszym wspólnym założeniem i dążyliśmy do tego, by móc ją pokazać” – powiedział Daniel Mąka. „Podbiegliśmy do trenera i podziękowaliśmy mu za dziesięć dni świetnej roboty” – wtórował mu Rafał Wolsztyński.

Przypomnijmy, że dziś rano światło dzienne ujrzała informacja o tym, że Smółka pożegna się z klubem, a jego miejsce wkrótce zajmie Marcin Kaczmarek. Pracę stracić ma też dyrektor sportowy, Łukasz Masłowski. Na razie obaj wykonują swoje obowiązki.

Subscribe
Powiadom o
85 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zygmunt
1 rok temu

No proszę, dziesięć dni i tak dobrze go odbierają i to pomimo tego faux pas na konferencji po sparingu z Lechem. Skoro jednak tak dobrze wkomponowali się w zespół, to może dać im szanse? Chyba, że Pani Pajączek ma ważne powody, aby tak się nie stało. Tylko, że wtedy bierze na siebie ogromną odpowiedzialność. Nawet nie chce myśleć jak dużą w przypadku braku wyników z nowym trenerem. Pytanie: czy Pani Pajączek chce wziąść na siebie tak dużą odpowiedzialność? Jeszcze nie jest za późno, a z tego co piszą inni, dzisiejszy mecz pokazał, że sprawy idą w dobrym kierunku.

1910 W
1 rok temu
Reply to  Zygmunt

Jaką niby odpowiedzialność bierze ta Pajączek ??? A kaczorowski z jędraszczykiem i stamirowski za cokolwiek odpowiedzieli ??? Nie. Zwinęli swoje tłuste dupy i kręcą lody w innym miejscu. Smółka musi zostać.Żaden młody kaczmarek,ani bobo kaczmarek tym bardziej

Zygmunt
1 rok temu
Reply to  1910 W

Kaczorowski i Jędraszczyk za brak wyników zapłacili wylotem z klubu, choć ten drugi zdążył zrezygnować. Stamirowski i Brzeziński zapłacili odpowiednio wylotem z funkcji prezesa zarządu stowarzyszenia i wylotem z funkcji przewodniczacego RN. Brzeziński dodatkowo zrezygnował z członkostwa w RN. Tym samym może zapłacić Pajączek, ale to już jest jej sprawa. Jest prezesem i ma prawo układać sobie te klocki tak jak chce. Chociaż widać, że coś dobrego zaczyna się tworzyć w tej drużynie.

dino
1 rok temu
Reply to  1910 W

To na zasadzie cygan zawinił kowala powiesili…Jeśli chodzi o Masłowskiego to nie bardzo da się go bronić(Paszulewicz !!) bo na razie to nie mamy drużyny na pewny awans….wiem ,wiem okno transferowe trwa…ok. ale odchodzą od nas ludzie a na ich miejsce nie przyszli wcale lepsi..Sprawa Filipa M….gość ma wysoki kontrakt i moim zdaniem nie złe umiejętności ,,,,więc czemu nie da się mu szansy na odbudowę ?? liczyłem że przyjdzie trzech piłkarzy, Piłkarzy a nie kopaczy….a zanosi się że będziemy mieli z 10-12 nowych co nic nam nie dadzą jakości.!!! Masło pracuje krótko …ok. ale do tej pory zero pozytywów…Natomiast zwalnianie… Czytaj więcej »

piotr
1 rok temu
Reply to  dino

Paszulewicz,a kto by się zgodził wziąć ten kibel co Mrockowski zostawił? Facet przyszedł spróbowac ,bo nie wiem kto by się zgodził. co do reszty to nie znamy kulisów negocjacji z grajkami.

Bogdan
1 rok temu
Reply to  Zygmunt

Pajączek jest wtajemniczona i wezmie odpowiedzialnosc za zmiany bo cele są jasno okreslone.

Mario
1 rok temu
Reply to  Zygmunt

Czy to była świetna robota to się okaże w czerwcu.

paweł
1 rok temu

Czyli wreszcie trener zgrany z szatnią, i utrzymał się dwa tygodnie.

Po prostu obudźcie mnie za miesiąc i powiedzcie kto wygrał tę wojenkę w zarządach.

Rafi
1 rok temu
Reply to  paweł

Mam apel do zarządu i nowej pani prezes o pozostawienie trenera Smółki. Zobaczymy jak tak są zżyci to jak to dalej będzie wyglądało.

Kamil Ż
1 rok temu

Dość tej patologii. Chcę aby Smółka został i aby dano mu szansę. Co do Masłowskiego to do gościa nie mam przekonania od samego początku ale wydaje mi się że i jemu trzeba dać szansę. Do jasnej cholery – goście pracują kilka dni a już się ich zwalnia. Pani Martyno to mogą być zbyt pochopnie podjęte decyzje.

Szyman
1 rok temu

Skoro zawodnicy zżyli sie z trenerem po tak krótkim czasie, to lepiej by było go zostawić. Chociaż by było wiadomo, że będą normalnie grać o zwycięstwo w meczach ligowych bez kombinacji z remisami i karnymi. Zmiana trenera w takim okresie może wpłynąć negatywnie na całą drużynę. Jestem za tym, żeby został.

Andrzej
1 rok temu
Reply to  Szyman

Zawodnicy się „zżyli” bo ich wziął na zgrupowanie. Nikt teraz nie powie że Smulki nie lubi bo Smulka może zostać i co wtedy.

wasyl
1 rok temu

Być może tak rodzi się właśnie Drużyna……ale u nas to na pewno spier….ą jakieś mądre głowy czy inne pajączki

iRENEUSZ
1 rok temu
Reply to  wasyl

Co wypowiedź to inne zdanie – i bardzo dobrze. Ale póki na forum będzie takie chamstwo jak na przykład w zapisie powyżej tym gorzej. Panie ,,wasyl” -jak Pan będzie Prezesem Widzewa to wtedy Pan będzie decydować. A Na razie proponuję napić się zimnej wody i ochłonąć. TYLKO WIDZEW

red
1 rok temu

normalnie wzruszyć się można. najbardziej szkoda Mąciciela bo skończy mu się parasol ochronny :P

Gregory
1 rok temu

Znowu „patologia” po Widzewsku… Po jaki dzwon było zatrudniać Smółkę skoro i tak wiadomo było że gość do odstrzału ? Chyba że to nie było tak i nastąpiła zmiana koncepcji. Skoro Pan Smółka potrafił powiedzieć ” zastałem taka kadrę w klubie i nie chce mówić ani sprawdzać piłkarzy którzy wcześniej zostali odstrzeleni” To Pani Pajączek to samo powinna zrobić i dać sobie spokój z Kaczmarkiem. Następny kabaret z Panem Masłowskim, przecież to ręce opadają, jak ma być dobrze skoro facet ma zablokowane robienie transferów, a w tej roli przyszedł oficjalnie w maju. Mam dwie hipotezy, albo Pani Pajączek przyszła i… Czytaj więcej »

Piotr
1 rok temu
Reply to  Gregory

albo działa nie w swoim imieniu, a tej frakcji która ją wybrała, a Smółka, Kosiorowski i Masłowski z wyboru Brzezińskiego i Stamirowskiego bez sensu takie wycinanie ludzi konkurencyjnej frakcji, to będzie zawsze źle się kończyć, a w klubie nie będzie czegoś co się nazywa wewnętrzną pamięcią organizacji

Barylka-82
1 rok temu
Reply to  Gregory

Widocznie Masło załatwia tylko transfery kolegów i zawodników z wolna kartą, i nie wiadomo jak bedą grac. Chybił/Trafił…. Pajączek chce kilku konkretów żeby udźwignęli presję, byli liderami. Np Robak i czekamy na kolejne nazwiska. W poprzednim sezonie nasz budżet poszedł na pseudo piłkarzy i tyle z tego mamy. A Smółka to niestety i tak słaby trener…

Redisbed
1 rok temu

Jak nadciąga w poniedziałek tsunami ze swoimi piłkarzami nowymi liderami i trzonem zespołu to nagle Mąka z Wolańskim sobie przypomnieli co to jest radość z gry i głód strzelania bramek. Pierwszoligowca potrafili nagle zdominować a nie umieli Rozwoju czy Skry. Nauczyli się piłki w dwa dni.
Teraz widac po tej szopce że Martyna wie co robi i oby nie zeszła z tej drogi tylko się jej konsekwentnie trzymała. Czas uzdrowić sportowo ta drużynę.

Kacper
1 rok temu
Reply to  Redisbed

Wreszcie ktoś mądrze napisał. A mądrego to i dobrze posłuchać. W pełni podzielam tą wypowiedzi. W dwa dni nauczyli się grać. Bo strach koło dipy że przyjdzie Kaczmarek że świąt i Pan Wolański może już nie będzie miał nic do powiedzenia. Nie wierzę w taką szybką miłość do trenera.

Barylka-82
1 rok temu
Reply to  Redisbed

Może im obieacał że będa grać, mimo spierdolenia poprzedniegio sezonu, bo Masło i tak sprowadzi wielkie niewiadome, o ile oczywiście za darmo przyjdą….

Wojtek
1 rok temu

Zaimponowali mi piłkarze, bez dwóch zdań! Bo niby jaki mieliby powód by solidaryzować się z trenerem Smółką? Bo każdemu zagwarantował pierwszy plac? Bo może zamiast zapieprzać, pozwala im na opalanie w nomen omen, Opalenicy? Nie! Może po prostu dlatego, że jako pierwszy od dawna dotarł do wszystkich jednakowo, nikogo nie wyróżnia i wprowadził czyste, jasne i akceptowane przez wszystkich zasady. Może w szatni jest normalność, której brakowało za Smudy, Mroczkowskiego, o Paszulewiczu nie wspomnę…Nie znam warsztatu Smółki, nie znam warsztatu Masłowskiego jako dyrektora sportowego, ale może warto się po raz drugi i trzeci zastanowić nad ewentualnym (bo na razie to… Czytaj więcej »

138
1 rok temu
Reply to  Wojtek

może jest teraz fajnie w szatni, nie neguję, no ale co, przyjdzie nowy trener i wywalą jaja na niego i będą grali pod zwolnienie?
czy chcemy czy nie, to klamka już pewnie zapadła i zmiany są nieodwracalne

Wojtek
1 rok temu
Reply to  138

Wiem, to wołanie na puszczy…Klamka na pewno zapadła…

lewiatan137
1 rok temu

Jaka informacja z legijnego portalu Weszło to jest ta informacja.Stanowski menadżerem Kaczmarka który 3-4 tygodnie temu miał inne plany niż prowadzenie Widzewa,a teraz jak wszystkie intratne posady trenerskie są obsadzone to on wyciąga z szafy szalik Widzewa.Wy chcecie żeby było dobrze w klubie. Jeżeli naprawdę Smolka zdobył zaufanie drużyny to w takim przypadku na miejscu piłkarzy bym odmówił gry w klubie gdyby zwolniono Smółkę.Bo trener który ma poważanie jest bezcenny takim trenerem był śp Jezierski. Jebał ich na każdym kroku ale go szanowali.Bo wiedzieli ze tylko presja kształtuje charakter a nie rozmemłanie,a Kaczmarek to swoje 5 minut miał 10 lat… Czytaj więcej »

138
1 rok temu
Reply to  lewiatan137

Skąd info, że Kaczmarek 3-4tyg temu miał inne plany niż Widzew? Przecież to zarząd itp. go nie chcieli i byli opieszali w kontaktach, dodatkowo oni chyba z Masłowskim za sobą nie przepadają. Co ty w ogóle mówisz o tym Kaczmarku, jakie 10 lat i odcinanie kuponów? Dobry sezon w Termalice, wcześniej awanse z Wisłą Płock aż do ekstraklasy i uwierz, że to nie było 10 lat temu. To jest Marcin Kaczmarek, a nie Bogusław znawco. Do Smółki raczej nic nie mam, ot trener z mizerną opinią, może u nas by wypalił. Szkoda by go było jako człowieka, bo jako trenera… Czytaj więcej »

lewiatan137
1 rok temu
Reply to  138

Pewnie ze ma prawo tylko jest jeszcze logika,a logika nakazuje nie psuć czegoś co funkcjonuje.Tylko ja widzisz na prędce zlepiono trenera który tworzy drużynę z materiału który dostał.Co ostatnio w Widzewie zdarzyło się za czasów Dzieciaków Mroczkowskiego. Może by i ściągano droższych piłkarzy,ale nie było środków za to wystarczyło tylko żeby trener wydobył z tego co miał co najlepsze i okazało się ze nie potrzeba znanych trenerów (Mroczkowski był na dorobku) ani przepłacanych gwiazdorów żeby zrobić wynik. Oczywiście za tym powinny iść pieniądze na dalsze doskonalenie tej drużyny.Nie jesteś w stanie zagwarantować ze to co się w tej chwili tworzy… Czytaj więcej »

1 rok temu

No to druzyna nie bedzie grala dla nowego trenera i awansu nie bedzie.

Barylka-82
1 rok temu
Reply to  Arek

hahaha jaka teoria, padłem :D

Krzysiek
1 rok temu

Rownież tak uważam. Może pójdzie ktoś po rozum do głowy że może jest wreszcie trener który dogaduje się z szatnią a jeżeli do niego podnieśli i po wywiadach wszystko na to wskazuje a nie jak Smuda wyłączał młodym chłopakom muzykę w szatni a drugi madruś Mroczkowski doprowadził do takiego stanu że nie było między zawodnikami a nim chemii i awans chuj strzelił a na razie widać że do nich dotarł i jego treningi fajnie wyglądają to po co znów psuć coś co jak na razie dobrze funkcjonuje .

lewiatan137
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

Jak to po co.Dla zaspokojenia swojego wybujałego ego.Dla pokazania kto tu rządzi.Chuj z trenerem i piłkarzami ja rządzę i zawsze mam racje a jeżeli nie mam to patrz punkt pierwszy(zawsze mam racje).

Barylka-82
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

fajnie wygląda to młoda dupcia w stringach…. Oni mają się trenera słuchac a nie kumplowac i razem wódkę pić żeby każdy się na wzajem chronił. Smółkę ktoś wcisnał na siłę, zaraz będzie szarpał kasę od Widzewa i po sadach latał.

Piotr
1 rok temu

Jeśli to prawda to właśnie przegraliśmy awans. Przecież to ręce opadają, jak tu ma być dobrze, bierzemy trenera i przychodzi nowy zarząd i daje go do odstrzału, w trakcie okresu przygotowawczego. W jakim świetle stawiany jest nasz klub, nie poważny cyrk a nie klub który ma ambicje wrócić do ekstraklasy. Nasuwa mi się jedno pytanie co zrobi zarząd jeśli faktycznie dojdzie do zmiany trenera a pierwsze mecze sezonu okażą się klapą i czy dojdzie do zmiany trenera czy jednak będą murem za swoim człowiekiem, co powie wtedy pani prezes. Poprzedni zarząd podjął decyzje o zatrudnieniu trenera Smółki i należy to… Czytaj więcej »

Barylka-82
1 rok temu
Reply to  Piotr

masakra, jeszcze bronisz poprzedniego zarządu? to przez nich nie ma awansu. A smółkę to wcisneli na siłę żeby wydoił jeszcze Widzew, bo wiedzieli że i tak nikt go tu nie chciał. Teraz nagle bronicie bo się piłkarze z trenerem razem wódki napili….

karamboll
1 rok temu

Nie oglądałem dzisiejszego meczu akurat, ale widzę, ze piszecie ze było ok. Widzę, ze w klubie występuje niepowstrzymana fala błędów. Tzn wciąż jakbyśmy byli jeden krok za jakimś niewidzialnym przeciwnikiem. To tak jakby każdy ruch szachisty powodował stratę pozycji… A wszystko zaczęło się od nieszczęśliwego wyboru prezesa z pracuj pl. Gdyby Brzeziński został do czasu aż Pajączek przejmie stery pewnie byłoby ok. Ale nie ma co gdybać. Swoją droga to Masłowski nie powinien mieć pretensji, najpierw wymyślił Paszulewicza, a potem przed samym odwołaniem Kaczorowskiego na biegu załatwił swojego trenera żeby nie przeszkadzał mu wprowadzać zawodników i kasę przytulać. Może tak… Czytaj więcej »

koko95
1 rok temu
Reply to  karamboll

Ja cały czas szukam podstaw do pisania że Masło jest złodziejem. Czysto po ludzku na jakiej podstawie tak zakładamy bo ja tego w publicznych przekazach znaleźć nie mogę. Masz krótką pamięć ale wiele ludzi chciało zwolnienia Mroczka i trudno się dziwić po tym w jak fatalnej kondycji była drużyna. Zarząd zdawał sobie sprawę co będzie bez awansu postanowiono uciec do przodu… decyzja zła ale nie wiemy co byśmy pisali gdyby jej nie wykonano… Paszulewicz był kumplem Masła ale niby kogo miał sprowadzić w trakcie sezonu na dwa miesiące?? pewnie kogoś kogo znał i zaufał jego trenerce… się przejechał masło… ale… Czytaj więcej »

Zygmunt
1 rok temu
Reply to  koko95

SmÓłka.

koko95
1 rok temu
Reply to  Zygmunt

sorry…

karamboll
1 rok temu
Reply to  koko95

Ja nie pisze ze tak jest ale na to wyglada.
Czy gdybys był dyrektorem to nie wolałbyś poczekać wiedząc ze za kilka dni twój szef się zmieni i z nim ustalić wybór szefa laboratorium, które odpowiada za rozwój firmy?

koko95
1 rok temu
Reply to  karamboll

Masło jak przychodził obiecano mu niezależność w sprawach sportowych bądźmy szczerzy… nie ma drużyny, nie ma trenera, nie ma planów na przygotowanie w tym samym czasie leci epopeja zwalniania zarządu… Trwała kilkanaście dni przecież! Kite też mieliśmy puścić z kwitkiem bo może komuś się nie spodobać? Nie widzę powodu czemu dyrektor sportowy tak zawieszony w drużynie jak masło ma czekać z kluczową decyzją wyboru trenera na prezesa… żeby co? ten się nie zgodził i dał mu w teczce kogo miał zatrudnić? Nie taka była rola Masła w drużynie. Jeżeli teraz pajączek będzie dyrektorem sportowym to dla mnie to OK ale… Czytaj więcej »

piotr
1 rok temu
Reply to  karamboll

w normalnym klubire to dyrektor sportowy dobiera trenera według swojej wizji i chęci współpracy. Podobno pani prezes i dyrektor sportowy mieli niezbyt miłą pogawędke

lewiatan137
1 rok temu
Reply to  karamboll

Tylko ze trenera to ci z pracuj.pl wyciągnęli a nie Pajączek.Za to będzie nas uszczęśliwiać na sile.Tylko jak odejdzie Masłowski nie chce w twoich komentarzach czytać po kolejnych transferowych niewypałach coś o profesjonalnym dyrektorze sportowym.

Barylka-82
1 rok temu
Reply to  karamboll

Dokładnie. Masło załatwia tylko wszystkich po kolesiostwu! Nie tak powinien sciągac ludzi do Klubu. Smółka wypad, bierz kasę za darmo co Ci Masło załatwił i się z nim podziel.

koko95
1 rok temu

Start pani Pajączek to wszystko to czego nie lubię ostatnio w Widzewie. Fanpage nowej Pani prezes będzie mnie minusował ale to co się dzieje to trochę patologia i kombinatorka z którą podobno walczymy! Nowa rada nadzorcza skoro miała problem ze smułką i go nie chciała mogła odwołać go na starcie a winą (i sądem) obarczyć kaczorowskiego. To był moment na takie działąnie które by było przez wszystkich zrozumiałe. Najpierw mówili że trener ma pełne poparcie jako rada, na konfie pajączek brylowałą o mądrych głowach i wspólnej widzewskiej rodzinie w tym samym momencie za plecami zainteresowanych odbywa się dogadywanie z następcą… Czytaj więcej »

Don Fredro
1 rok temu
Reply to  koko95

Jak nie może robić transferów od dwóch tygodni jak w tym czasie trzech piłkarzy doszło? Trochę się to nie klei. Jeszcze kilka dni temu wszyscy jechali po piłkarzach i Smółce, jak dostali 3-0 od Lecha, teraz już jest na rękach noszony, bo piłkarze szopkę odstawili po nic nie znaczącej bramce? Szkoda, że tacy ambitni nie byli jak trzeba było awans wywalczyć. Wtedy nie potrzebowali goli? Jak nie dla trenera, to chociaż dla kibiców? Moim zdaniem to kompromitacja tych grajków, bo nie oni tu są od decydowania kto będzie trenerem tylko od zasuwania na boisku. Pajączek teraz rządzi w Widzewie i… Czytaj więcej »

koko95
1 rok temu
Reply to  Don Fredro

Byłego trenera klubu… osoby której i tak nikt nie szanuje u nas w klubie patrząc po stylu w jakim się z nim obnoszą… Widać jaki masz do człowieka szacunek po twoich wypowiedziach nie literówkach:D Ale to mój błąd wybacz. Jeżeli ktoś zwalniał trenera bo drużyna zaczynająca przygotowania, testująca graczy przegrała sparing z Ex to jego prywatny problem. Wszyscy wiemy że ta drużyna jest rozbita i zapadnięta… jeżeli naprawdę oczekujemy że w miesiąc zacznie być wybitna bo ktoś inny siedzi na ławce to pewnie stąd są rozczarowania… tu trzeba ciężkiej pracy i czasu. Jeżeli uważasz że kilka treningów smółki to ten… Czytaj więcej »

1 rok temu

Mogę się mylić ale sądzę że powstał konflikt po miedzy Panią prezes a Panem dyrektorem(konflikt na pomysł budowania klubu) mam nadzieję że Żelazna Dama wie co robi.

koko95
1 rok temu
Reply to  Wiking

Ten konflikt wygląda niestety na konflikt nowej rady nadzorczej z pracownikami powołanymi przez starą. pajączek podobno jest niezależna ale wygląda na robiąca zmiany na życzenie nowej rady nadzorczej (swojego pracodawcy). Taki korpo standard… Żeby nie było dla mnie to nie problem że frakcje się gryzą… to normalne… ale nie piszmy tutaj że jest inaczej…

Jary
1 rok temu
Reply to  Wiking

Oczywiście ,ze wie bo propozycje(zawodnicy) Maslowskiego sa nie do przyjecia – nie gwarantują awansu – my potrzebujemy zawodników którzy gwarantują jakość w grze i potrafią zrobić różnicę na boisku – a tak mimo braku awansu zaciąg zimowy Masłowskiego ma sie dobrze i ma decydować o grze – to jest nie do przyjęcia przy 15 mln. budzecie – obecnie sportowo jesteśmy na poziomie Stalówek czy Resovii- z całym szacunkiem dla tych klubów Widzew ma wywalczyć awans a nie grać o środek – najwidoczniej projekt Widzew przerasta możliwości obecnego dyrektora – stad normalną koleją rzeczy jest jego odejście…

ChaosClub
1 rok temu

Czy my naprawdę mamy tyle kasy zeby brac goscia na miesiac i potem go odpalac? Myslalem ze nic glupszego juz nie wymysla ale jednak. Moze bierzmy trenerow na umowe zlecenie, na 2 tygodnie?

1910 Piotrków Tryb.
1 rok temu

Dać trenerowi realną szansę,nie robić z nas kibiców pośmiewiska w całej Polsce. Nikt po takich jajach nie będzie chciał grać i trenować.

1 rok temu

zawodnicy sa od trenowania a nie wybierania trenera.Nie tak dawno wyjebali z klubu Mroczka.Zapomnieliscie już ?

Maciej Samuel
1 rok temu

Wreszcie trener, który szanuje zawodników i zarazem potrafi ich opier….., tak widziałem materiał Tomasza Włodarczyka „REWOLUCJA W WIDZEWIE! ZA ROK NOWY WŁAŚCICIEL?”, ale co złego zrobił trener Smółka?? Dziś było widać, że Lubin sobie nie radził z Widzewem, grają ofensywnie zresztą było to widać na treningach, których podczas tych przygotowań widziałem wiele, tak się nie postępuje z ludźmi i to dobrymi ludźmi

Jary
1 rok temu
Reply to  Maciej Samuel

Preoblem ,że my nie mamy zawodników – sam grałeś to chyba widzisz ,że propozycje(zawodnicy) Masłowskiego nie gwarantują awansu – a co poniektórzy zawodnicy jak : Mąka ,Radwan,Tanżyna – wiedzą ,że to może być ich koniec w Widzewie – ot i cała tajemnica manifestacji solidarności z trenerem

Jerry
1 rok temu
Reply to  Maciej Samuel

Dokładnie mam takie same odczucie co do trenera.
Ja to się chyba nie doczekam jakiejś stabilizacji w tym klubie, aż boję się początku sezonu przy tych wszystkich zmianach

Sławomir
1 rok temu
Reply to  Maciej Samuel

A z Sylwestrzakiem jak Smółka z Zeromasłowym postąpili? Najpierw obiecywali mu złote góry,żeby się zgodził na obniżenie kontraktu,a potem na tym samym kontrakcie chcieli go okraść.To tak się postępuje z zasłużonymi dla nas piłkarzami? Karma teraz wróciła i to oni znaleźli się w tej samej sytuacji,w którą wepchnęli Sylwka.Teraz sami się dowiedzą jak to jest stracić kontrakt i robotę,w klasycznym rewanżu.Wypad z klubu i wcale mi ich nie żal…

Tomasz
1 rok temu

Brawo p.Pajączek. Dość robienia z Widzewa pośmiewiska i dojnej krowy którą łupi kilku cwaniaków
Wszyscy WON
To jest Widzew, klub z tradycjami i najlepszymi kibicami w Polsce. Zostały już zmarnowane 2 sezony bez awansu. Kasa z karnetów dla klubu i akademii a nie dla pseudogwiazd i pseudodyrektorów sportowych
A teraz wszyscy po karnety !!!

Masza
1 rok temu

No właśnie to jest to do 18.00 wszyscy byli na nie a po sparing już komentarze wyważone. Ech

Redisbed
1 rok temu

Zresztą teraz Smółka jest w takiej sytuacji że jak Wolo i Mąka uratują posadę Smółce to kto będzie miał dług wobec kogo wdzięczności. Znowu ogon będzie kręcił psem.
O Mroczka nie walczyli o Paszula nie walczyli a teraz jak poszło info że z nowym trenerem przyjdzie 5,6 zawodników nagle pokochali metody i trenera a jeszcze dwa dni temu z Lechem nic nie wskazywało na to i że Wolo będzie skakał jak kangur na trenera. :))))

Sławomir
1 rok temu

Po jednym w miarę lepszym meczu,już nastąpił wielki wysyp zwolenników Smółki i Zeromasłowego.Naraz wszyscy zapominają o tym,że dyrektorek-dyktatorek zwolnił Mroczka,kiedy byliśmy wiceliderem i zatrudnił Paszula,czym pozbawił nas awansu do 1 ligi.Teraz znowu przyjął swojego trenera przy pomocy dwóch odwołanych wcześniej prezesów,czym jawnie wszystkim pokazał swój mocny dyktat.O jego dużych pieniądzach i wielkich konszachtach ze stajniami menedżerskimi krążą wręcz legendy,więc nieźle ten gostek się obławia.Przed Smółką natomiast ostrzegali nas gdyńscy kibice goszczący u nas na niedawnych MŚ młodzieżowców i trzeba przyznać,że Smółka ma kilka poważnych potknięć,już na samym początku swojej pracy w Widzewie.Na wniosek Zeromasłowego wyekspediował do rezerw piłkarzy,którzy nie byli… Czytaj więcej »

Zdzisław Kiełbasa
1 rok temu
Reply to  Sławomir

Popieram Twoje zdanie, tylko trzymaj fason i pisz normalnie, bez obrażania – Masłowski.

Sławomir
1 rok temu

Piszę go z ksywą,bo bardzo nieładnie potraktował Radka Sylwestrzaka,ale masz trochę racji,więc może mu coś daruję…

Jazz1910
1 rok temu

To co dzisiaj zobaczyłem przeszło moje oczekiwania. Widzew wreszcie chciał grać i robił to z głową. Była agresja i zapalczywość. Brawo!
Trochę się do Smółki przekonałem

Piotr
1 rok temu
Reply to  Jazz1910

zapamiętaj to uczucie, w nagrodę to jego ostatni mecz :)
Widzew jest niesamowity to stan umysłu

Widzeeweek
1 rok temu

Zostawcie Smółkę! Zatrudniliśmy trenera to dajmy mu szansę. Teraz chociaż są drużyną a nie 3-4 osobowymi grupkami.

Zdzisław Kiełbasa
1 rok temu

Ludzie, to tylko był sparing.z Lechem zagrali bardzo słabo, spotkała ich duża krytyka, tym bardziej odczuwalna, że każdy z nich może samemu w necie poczytać, jak po nich jeżdżono.Smółka też jest pod ostrzałem i nie ma lekko słysząc o możliwości zwolnienia. Razem więc byli maksymalnie zmobilizowani. Ot zwykła psychologia. Nie przecenialbym więc tego wyniku, czy gestów drużyny.
Szkoda mi w jakimś sensie Smółki, ale wiedział w jakich okolicznościach podpisywał kontrakt. On i Masłowski lut. Popieram Panią Prezes i zmianę trenera.

koko95
1 rok temu

Branie wyników jakiegokolwiek sparingu jako argumentu do zostawienia albo zwolnienia nowego trenera pracującego z drużyną 2 tygodnie to pomysł tak chory że nie wiem o czym w ogóle tu rozmawiamy… czy to znaczy że jak następny sparing przegra kaczmarek to jego też zwolnimy? może kontraktujmy trenerów na 3 do 5 tygodni będzie taniej… To o czym tutaj niektórzy piszą to jakiś dla mnie nowy poziom abstrakcji.

xxxx
1 rok temu

To co,teraz chce im się grać? A o wiośnie już zapomnieliście? Piłkarze czują pismo nosem że nadchodzi dla wielu z nich koniec i zaczęli grać . Lament po Michalskim,a po co? 90% zaszło rocznej kadry powinno być na zbity pysk wywalony,za ten haniebny sezon. Zatrudnienie Paszkiewicza wiosną to wręcz sabotaż. Jak zostanie jak teraz jest to będzie dalej to samo,kompromitujące mecze, drżenie o wynik ,a o awansie można zapomnieć. Tu nie ma się co w tańcu pierd…
Idzie lepsze,nowa prezes to baba z jajami,

JĘDRUSIEK
1 rok temu

A JA SIĘ PYTAM PO JAKĄ CHOLERĘ ZWOLNIONO TRENERA BRAMKARZY CO ZWIĄZANE JEST Z USZCZUPLENIEM KASY ZWŁASZCZA ŻE TRENER BYŁ DOBRY ??!!! ! MYŚLAŁEM ŻE JEGO MIEJSCE ZAJMIE BNRAMKARZ WIDZEWA KOŃCZĄCY KARIERĘ I CZĘŚCIOWO TO USPRAWIEDLIWIAŁEM ALE TEN POSZEDŁ GRAĆ DO PELIKANA ŁOWICZ

Nedved
1 rok temu

Skoro dzisiaj drużyna pitrafiła powalczyć zostawiając zdrowie na boisku a z lechem przeszli obok meczu podobnie jak końcówkę sezonu widać czarno na białym piłkarzyki mają za dobrze i w dalszym ciągu rządzi szatnia smród koło d..y i potrafili zagrać niezły mecz

Dolar
1 rok temu

Wszyscy powinniśmy trochę wyluzować. Wieść niesie że konkretne zmiany idą i że wstydu i bylejakości nie będzie (no ale o tym pewnie na widzewtomy.net przeczytamy jutro). Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Bogdan
1 rok temu

Polecam goraco wywiad p.Włodarczyka z PS na yt a zrozumiecie dlaczego ta rewolucja nastąpi oraz uzasadnienie jej wdrozenia zespojrzeniem w przyszłosc klubu.Naprawdę warto posiśc tę wiedzę bo ona duzo wyjasnia.Szkoda tylko ze p.Pajaczek nie weszła do klubu 2 tygodnie wczesniej.Szkoda Smólki bo chyba dobra robotę robi.Wpisać w przegladarkę tytuł wywiadu
Tomasz Włodarczyk REWOLUCJA W WIDZEWIE! ZA ROK NOWY WŁAŚCICIEL? Uruchomic filmik

Maciej Samuel
1 rok temu
Reply to  Bogdan

ten film nie wyjaśnia czemu ma polecieć trener Smółka i ciężko zrozumieć to akurat posunięcie, potrafisz to wyjaśnić?

xxxx
1 rok temu
Reply to  Maciej Samuel

Wyjaśnia wszystko.rusz chłopie mózgownicą.

Oliver
1 rok temu

Całe zło zaczęło się jesienią kiedy pojawił się temat maslowskiego jako wszechwładnego dyr sportowego – zbawcę Widzewa. Nagle drużyna stanęła, przestała grać być kolektywem. Można zarzucać brak umiejętności niektórym, brak zgrania. Ale na Boga nie da się wytłumaczyć ma tym poziomie truchtania i braku zaangażowania. Ten brak ambicji był spowodowany gierkami dyr sportowego któremu zależało na odwołaniu trenera z którym nie będzie mógł kręcić lodów (mroczka) a zatrudnieniu swojego. Niestety awans który miał się zrobić sam z nieudacznikiem paszulewiczem się nie zrobił mimo ze nagle trzon drużyny zaczął biegać i nie wybijać piłek po autach. Teraz jak przyszła nowa miotła… Czytaj więcej »

koko95
1 rok temu
Reply to  Oliver

Jest tylko jeden problem w tej opowieści. Drużyna przestała grać jesienią w listopadzie. Już wtedy zaczęły się dziać niepokojące rzeczy które na wiosnę tylko odbiły się czkawką. Pewnie już czuli że przyjdzie masłowski i przestali grać tak na zapas. Masłowski zwolnił Klementowskiego zatrudnił swoich kolegów i przejął władze w Widzewie. Wtedy przekonał wolo żeby nie bronił a dario żeby nie chciało mu się biegać:D Może dajmy go do AP?

Dariusz
1 rok temu

Już nic mnie nie zdziwi. Nawet to, że rano będzie pozamiatane z trenerem Smolka. Tak po ludzku to by było chamstwo gdyby do zwolnienia doszli i to w takich okolicznościach. Niestety. Chciałbym, żeby zostal Nie sugeruje się dzisiejsza gra i wynikiem. Widziałem kilka razy Mielec i naprawdę grali fajna piłkę. Widać na filmikach z treningow, że jest konkretny i może trafi do tych zawodników. A nie przepraszam. To taka psychologia, że mają być do odstrzału i dlatego taka gra i reakcja po bramce. Dobre. A arkowcy to niech się w d pocałuja że swoimi opiniami. Taka lekcja z Arka może… Czytaj więcej »

Redisbed
1 rok temu
Reply to  Dariusz

No tak Smółka jest świetny bo Stal fajnie grała a Arka się nie liczy. A Kaczmarek nie zrobił awansu z Termalica a wcześniejsze awanse sie nie liczą to argument z tyłka. Wcale nie tendecyjne bardzo rzetelna ocena obu trenerów Dariuszu.
Idżmy dalej tymi ocenami to i nasz sezon uratujemy osttani na jesień do Grudziadza było dobrze bo byliśmy liderem a potem wiosna się nie liczy wiec było zajebiście i byliśmy kapitalni a cały sezon był zjawiskowy. w zasadzie to po co były wogóle zmiany trzeba było zostawić wszytsko po staremu skoro wychodzi że była tak świetnie.

kosa76
1 rok temu

Tomasz Włodarczyk REWOLUCJA W WIDZEWIE! ZA ROK NOWY WŁAŚCICIEL
na YT … oglądali ???
pewne rzeczy się wyjaśniają :)

romek
1 rok temu

Bałagan,bałagan,bałagan…Czy tak da się pracować? Obojętnie czy jest się dyrektorem,kierownikiem czy pracownikiem. Niby wszyscy chcą dobrze, wszyscy ciągną ten sam wózek… A wehikuł nie jedzie. Może pasażerów „na gapę” jest zbyt dużo.Ciągłe wojny,wojenki,podjazdy – partyzantka po prostu.Kaczorowski słuchał swoich pryncypałów, Pajączek ma już innych. Stowarzyszenie jest dość liczne aż strach pomyśleć co będzie gdy kolejna grupa dorwie się do władzy…

Irek
1 rok temu

Widocznie pani Prezes ma powody do podjęcia takich radykalnych działań. My jako kibice jesteśmy rozczarowani tamtym sezonem I atmosferą która się wytworzyła wokół Widzewa. Ale wiadomo że klub był zarządzany źle, nieudolnie. Zmarnowano dużo czasu I pieniędzy. Za taką kasę to Widzew powinien być w Ex a nie kędziory. Akademia to wciąż atrapa, żadnych inwestycji w infrastrukturę. Jest powiedzenie o nowej miotle I o tym że jak masz coś zrobić to zrób to od razu. Z drużyny odeszli nie ci którzy powinni. Główni reżyserzy wiosennej parodii zostali poza jednym co uciekł do Radomia. Dajmy czas I kredyt zaufania szefowej. Chociaż… Czytaj więcej »

Piotr
1 rok temu
Reply to  Irek

Po to Pani Prezes została ściągniętą do klubu żeby to wyprostować i zrobić klub piłkarski a nie co masło chce to przyjdzie…
Jaka to kasa masło, koczorowski i jeszcze ludzi chcieli do pionu sportowego.
Za tą kasę mamy robaka co wydaje mi się da dużo więcej jakości niż tych dwóch planowy.
Jak teraz nie zrobią porządku to już nigdy nie będziemy wielcy.
A to jest czas i moim zdaniem odpowiednia osobą na odpowiednim miejscu.
Mysle, że jak dojdzie do zwolnienia oficjalnie to będzie konferencja Pani Prezes i jeszcze się wszyscy zdziwią jakie jaja tu się działy…

1 rok temu

a może panią prezes zwolnić-ciekawe kto może?

Wojciech
1 rok temu

Znowu w razie braku awansu będzie „jakieś” wytłumaczenie.Nowy trener nie przepracował całego okresu przygotowawczego…

1 rok temu

Już nie wiem czy to jest forum kibiców Widzewa czy idiotów. Jak Smółka zostawał trenerem to większość mówiła że to kiepski ruch i wszyscy krzyczeli dawać Kaczmarka. Teraz po jednym remisie nie będącym żadną miarą wszyscy krzyczą zostawić Smółkę Kaczmarek nie jest odpowiedni. Piłkarze zżyli się z trenerem bo może za dużo od nich nie wymaga i nie goni jak powinien. Moim zdaniem niech rządzi Pajączek a nie kibice lub piłkarze. Myślę że kobieta wie co robi a na pewno dużo widzi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
85
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x