Pocztówka z Opalenicy – Dzień 6 (zapowiedź)

26 czerwca 2019, 08:12 | Autor:

Przed drużyną Zbigniewa Smółki jeszcze cztery dni pracy podczas zgrupowania w Opalenicy. Wydaje się, że dziś czeka ich najbardziej wymagająca praca do wykonania. Z jednej strony czują w nogach wtorkowy mecz z Zagłębiem Lubin, z drugiej muszą dalej szlifować formę. A aura nie rozpieszcza.

Środa pod względem pogodowym zapowiada się najtrudniejszym dniem spośród całego pobytu w Wielkopolsce. Jeżeli prognozy się sprawdzą, w najbardziej kulminacyjnym momencie z nieba będzie lał się istny żar. Termometry mają sięgnąć nawet trzydziestu ośmiu kresek. To możliwe, bo w nocy było bowiem aż dwadzieścia pięć stopni.

W związku z powyższym, sztab szkoleniowy najprawdopodobniej zmieni rozkład dnia. Przedpołudniowy trening, planowany na 11:00 (godzinowe przesunięcie wynika ze zmęczenia po sparingu), powinien odbyć się nie na boisku, a w pomieszczeniach wewnątrz hotelu, gdzie drużyna ma do dyspozycji siłownię czy salę fitness. Dopiero gdy upał nieco zelży, wieczorem widzewiacy poćwiczą z piłkami na zielonej murawie.

Oprócz sportowych, piłkarzy mogą czekać również zajęcia teoretyczne. Niewykluczone, że Smółka będzie chciał przeprowadzić analizę taktyczną po starciu z Zagłębiem. A przynajmniej jej część, ponieważ ostatnio odprawa na temat dziesięciominutowego urywku meczu z Lechem Poznań trwała… dwie godziny!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x