Widzew połączył pokolenia w Rawie Mazowieckiej (foto)

26 czerwca 2019, 15:51 | Autor:

W sobotnie popołudnie w Rawie Mazowieckiej odbył się I Piknik Rodzinny „Widzew Łączy Pokolenia”, zorganizowany wspólnie przez fan club Widzewa i władze miasta. Wydarzenie przyciągnęło masę najmłodszych!

Poniżej prezentujemy relację z imprezy, autorstwa rawskiego fan clubu:

W minioną sobotę (22.06.2019 r.) odbył się I Piknik Rodzinny WIDZEW ŁĄCZY POKOLENIA zorganizowany wspólnie przez Widzew Łódź – FC RAWA MAZOWIECKA i Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, w ramach rawskiego budżetu obywatelskiego na rok 2019. Patronat honorowy nad imprezą objął RTS Widzew Łódź.

Dla uczestników pikniku przygotowaliśmy bardzo liczne atrakcje, m.in. dmuchańce, zjeżdżalnie, trampoliny, gokarty, baseny z wodą, malowanie twarzy oraz malowanie transparentu. Odbyły się liczne konkursy sprawnościowe i wiedzy o Widzewie. Każdy miał również możliwość przejazdu bryczką czy motorem. Dzięki naszym rawskim strażakom młodzi rawianie mieli okazję użyć hydronetki.

Gośćmi specjalnymi pikniku byli piłkarze Widzewa Łódź – Marcin Kozłowski, Filip MIhaljević i Kacper Falon, którzy wytrwale sędziowali zawody w tzw. „piłkarzyki” oraz rawianin, youtuber Qesek, który poprowadził konkurs rzutów karnych.

Na uczestników różnych dyscyplin czekało wiele atrakcyjnych nagród, m.in dwa rowery, które trafiły do Marcela Stefaniaka oraz Karola Stacheckiego – wręczone przez Qeseka oraz wiceprezesa Widzewa, Piotra Szora. Rozdane zostały również gadżety łódzkiego Widzewa i reprezentacji Polski.

Kibice Widzewa mieli również okazję zaopatrzyć się w oficjalnym sklepie Widzewa. Ponadto swoje swoje stanowisko wystawił sklep Pawkazabawka.pl, gdzie organizowane były konkursy z nagrodami. Każdy z uczestników mógł za darmo skosztować wyśmienitej kiełbasy czy kaszanki.

O pikniku można byłoby napisać wiele, lecz słowa nie wyrażą tego, co można zobaczyć na zdjęciach, dlatego zapraszamy do oglądania fotorelacji!

>>> Zobacz galerię zdjęć z pikniku <<<

Łącznie, według naszych szacunków, podczas trwania pikniku pojawiło się około trzy i pół tysiąca ludzi!

Swoje podziękowania kierujemy do mediów – Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy, Radio Victoria „Między Łodzią a Warszawą”, erawa.pl, KochamRawe.pl, WidzewToMy oraz Widzew24.pl za promocję i relację z wydarzenia.

RAWA MAZOWIECKA Z WIDZEWEM OD DZIECKA!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x