Piłkarze Widzewa odwiedzili kolejne tomaszowskie szkoły

7 marca 2020, 12:51 | Autor:

Akcja „Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport” nabiera rozpędu! W miniony wtorek piłkarze Widzewa odwiedzili dwie kolejne szkoły podstawowe w Tomaszowie Mazowieckim – czytamy na oficjalnej witrynie klubowej.

Widzewiacy stawili się w Szkole Podstawowej nr 9 oraz Szkole Podstawowej nr 11. W pierwszej lekcję z młodymi widzewiakami poprowadził Arkadiusz Stolarek, któremu towarzyszyli Konrad Gutowski i Rafał Wolsztyński, a w drugiej Marcin Tarociński, z Jakubem Mikołajczakiem Danielem Tanżyną u boku.

W ramach wspólnych zajęć, uczniowie edukowani byli na temat zdrowego trybu życia, sporcie oraz o Widzewie i jego kibicach. Nie mogło oczywiście zabraknąć konkursów, w których do wygrania były gry, piórniki czy szaliki. Każdy z uczestników otrzymał ponadto okazjonalną koszulkę, kubek i plan lekcji. Do szkół, na ręce ich dyrektorów, przekazano z kolei piłki z autografami całej drużyny oraz flagi.

To kolejna z cyklu wizyt, zrealizowanych w ramach zgłoszonej przez fan club Widzewa Tomaszowa Mazowieckiego inicjatywy Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego. W planach są wizyty jeszcze w siedmiu placówkach, by łącznie dotrzeć do wszystkich podstawówek w tym mieście!

Foto: widzew.com

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress