Piłkarze Widzewa z wizytą w oficjalnym sklepie

24 marca 2023, 09:14 | Autor:

Wielu kibiców zgromadziło się w ostatnią środę w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź. Wszystko za sprawą zaplanowanej wizyty Patryka Stępińskiego i Kristoffera Normanna Hansena.

To już kolejna tego typu akcja, podczas której klubowy sklep staje się miejscem spotkania kibiców z piłkarzami. Podobnie jak miało to miejsce we wcześniejszych wizytach, zawodnicy czerwono-białych byli do dyspozycji fanów, z którymi mogli chwilę porozmawiać, zrobić sobie wspólne zdjęcia i rozdać autografy na kartach ze swoim wizerunkiem.

Wcześniej sklep odwiedzali tacy piłkarze jak: Mattia Montini, Juliusz Letniowski, Dominik KunKarola DanielakHenrich Ravas, Marek Hanousek, Jordi Sanchez,  Bożidara Czorbadżijskiego, a ostatnio w sklepie pojawili się Bartłomiej Pawłowski i Fabio Nunes. Kto będzie następny? Tego jeszcze nie wiemy, dlatego pozostaje nam czekać na kolejne komunikaty ze strony klubu.

Foto: Martyna Kowalska/widzew.com

 

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
arch
1 rok temu

Piszą że wpłaty na PLUS-a jakieś takie niewidzewskie…
Szanowni włodarze beneficjenci wszelkich PLUSÓW lubią brać, a nie dawać ;)
Pisałem o tym i ja i inni.
Ale co tam trzeba było w mediach pokazać jaki to Widzew propisowski.

Mar
Odpowiedź do  arch
1 rok temu

Gdy ja pisałem o procederze dojenia kibiców większość z tych,.co teraz się buntują,.potulnie wpłacała cegiełki. Ockneliscie się, gdy doszło do absurdu,że będzie się budował ośrodek za 25 mln, a nie ma 150 K na wizualizacje i ciągnie się dalej od kibiców. W sumie lepiej późno niż wcale. Aczkolwiek jak widać, niektórych nadal bardziej boli polityka POPIS, niż cwaniacka polityka właściciela. Ps Pawłowski też dał dupy przeznaczając nagrodę 2K na ten ośrodek…

Pit
Odpowiedź do  arch
1 rok temu

Nie dawaj i nie płacz tutaj!

arch
1 rok temu

…a wystarczyło NAZWAĆ program wsparcia budowy ośrodka bez kontekstu politycznego. Jak widać po ilości i wielkości wpłat, duża część kibiców dystansuje się nie od idei wsparcia Widzewa, ale od pisowskiej idei plusów.

Waldemar
1 rok temu

Piłkarze w sklepie a towaru albo rozmiarów to już brak

Grzesiek
1 rok temu

Ponieważ widzę, że nie ma za bardzo o czym pisać, proponuję znów małą kartkę z historii. Dokładnie 47 lat temu (24 marca 1976 r.) na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozegrano towarzyski mecz Polska-Argentyna, w którym to zadebiutowało w ówczesnej reprezentacji Polski trenowanej przez Kazimierza Górskiego, aż trzech piłkarzy Widzewa: Stanisław Burzyński, Paweł Janas i Zbigniew Boniek. Niestety debiut nie wypadł zbyt okazale bowiem przygotowująca się do IO w Montrealu 76, po odpadnięciu w eliminacjach do ME tegoż samego roku drużyna przegrała wtedy z „Albicelestes” 1:2. Piłkarze naszego klubu zagrali jeszcze w kilku następnych poprzedzających turniej olimpijski pojedynkach: bramkarz Burzyński z… Czytaj więcej »

Krzysztof
Odpowiedź do  Grzesiek
1 rok temu

Pawłowski na pewno na te chwilę nie jest gorszy od kilku powołanych.

Grzesiek
Odpowiedź do  Krzysztof
1 rok temu

Wiem. A mecz z Czechami pokazał, że może nawet od kilku grających…

8
0
Would love your thoughts, please comment.x