Widzewiacy odwiedzili szkołę w Wilczkowicach

23 marca 2023, 13:07 | Autor:

Inicjowana przez klub akcja „Widzew On Tour” trwa w najlepsze! We wtorek przedstawiciele Widzewa odwiedzili kolejną szkołę – tym razem padło na Wilczkowice, czyli miejscowość niedaleko Łęczycy, gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa. Na miejsce udali się Dominik Kun, Ernest Terpiłowski oraz Marcin Tarociński.

Jak informuje widzew.com, spotkanie, które zgromadziło liczącą niemal setkę dzieci widownię rozpoczęło się od projekcji na temat historii i tradycji klubu z al. Piłsudskiego. Później piłkarze byli do dyspozycji publiczności i odpowiadali na zadawane pytania. Uczniowie w wielu przypadkach mieli ze sobą szaliki oraz różnego rodzaju plakaty.

Najważniejszą częścią spotkania był pokazowy mecz , w którym widzewiacy wcielili się w grających trenerów. Na koniec nie zabrakło oczywiście wspólnych zdjęć i rozdawania autografów, a piłkarze wręczali najmłodszym karty ze swoim wizerunkiem. Delegacja klubu otrzymała również od dyrekcji szkoły pamiątkową figurkę.

To już kolejna odsłona akcji „Widzew On Tour”. Wszystkie placówki zainteresowane udziałem w projekcie mogą zgłaszać się na adres [email protected].

Foto: Marcin Bryja/widzew.com 

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jura
11 miesięcy temu

Brawo!

Manio
11 miesięcy temu

Tylko Widzew. 2. RTS 3. Widzew

Last edited 11 miesięcy temu by Manio
2
0
Would love your thoughts, please comment.x