Pod Serce Łodzi zawita kino plenerowe

2 września 2023, 17:20 | Autor:

Kibice Widzewa będą mieli okazję do miłego spędzenia przerwy na mecze kadry. Pod stadionem łodzian odbędzie się bowiem „Polówka”, czyli pokaz kinowy na świeżym powietrzu. Fani będą mogli obejrzeć choćby film dokumentalny o meczu RTS w Jadownikach oraz spotkać się z jego autorem – Arkadiuszem Stolarkiem.

TME Polówka to letni festiwal filmowy, w ramach którego od 2008 roku organizowane są pokazy na terenie całej Łodzi. Tym razem, na zaproszenie klubu. duży ekran zawita pod Serce Łodzi. Już 11 września, czyli w trakcie przerwy na mecze kadry narodowej, zostaną pokazane dwa filmy o tematyce piłkarskiej. Kibiców Widzewa z pewnością zaciekawi zwłaszcza pierwszy z nich.

Impreza rozpocznie się w poniedziałkowy wieczór o godz. 19:10. Wówczas ze zgromadzoną publicznością spotka się doskonale znany na WidzewieStolar”. Kilkadziesiąt minut później zostanie zaprezentowany film jego autorstwa pt. „Piłkarskie Święto w Jadownikach”. Materiał powstał w marcu tego roku i opowiada o pucharowym pojedynku legendarnego Wielkiego Widzewa z Jadowniczanką Jadowniki w 1984 roku.

Na 20:35 zaplanowano drugą część pokazu. Na ekranie zagości powstały w 2019 roku film „Diego”. Biograficzna produkcja autorstwa Asifa Kapadii przybliża piłkarską drogę na szczyt argentyńskiej legendy futbolu oraz jej pobyt we Włoskim Napoli.

Widzewska Polówka odbędzie się 11 września o godz. 19:10. Wstęp na imprezę jest darmowy, a na gości będą czekać rozkładane leżaki. Warto jednak zaopatrzyć się we własne siedzisko, gdyż przygotowane miejsca mogą szybko znajdować swoich właścicieli. Na stronie organizatora na Facebooku powstało też dedykowane wydarzenie (więcej TUTAJ).

Harmonogram Widzewskiej Polówki (11.09):

19:10 – spotkanie z Arkadiuszem Stolarkiem
19:45 – pokaz filmu „Piłkarskie Święto w Jadownikach”
20:35 – pokaz filmu „Diego”

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Leon
10 miesięcy temu

My na co dzien mamy kino W Sercu Lodzi. Non stop komedie i dramaty.

Włodzimierz
Odpowiedź do  Leon
10 miesięcy temu

Czekam na pokaz filmu ’ Notes Wichniarka ” – serial 3 sezony

hubertinio
Odpowiedź do  Włodzimierz
10 miesięcy temu

Na końcu plot twist, jakiś dzieciak bierze go na rozpoczęcie roku szkolnego bo jest pusty.

Rafi
10 miesięcy temu

Komedię to my mamy z działaczami . Pomocników 16 obrońców 4. To jest pomysł.

kris
Odpowiedź do  Rafi
10 miesięcy temu

bo oni wychodzą z założenia że najlepszą obroną jest atak ……a tak na poważnie zgadzam się z Tobą w 100% tylko szkoda że nikt z pionu sportowego nie odniósł się do tego czemu tak jest…

Krzysztof
Odpowiedź do  Rafi
10 miesięcy temu

Oni jeszcze Lesniaka chcieli sprowadzic z Wisly P. ktory u nich grzeje lawe

Toya
Odpowiedź do  Krzysztof
10 miesięcy temu

Sztuka dla sztuki

NaPletek
Odpowiedź do  Rafi
10 miesięcy temu

Qurwa……my jednego napastnika nie mamy. Jordi……to taki drugi Małocha. 4 bramki w sezonie Max

8
0
Would love your thoughts, please comment.x