Wystartowało zwalnianie miejsc na mecz z Cracovią

2 września 2023, 10:50 | Autor:

Przed zawodnikami Widzewa hitowe spotkanie w Ekstraklasie z warszawską Legią, a kibice czerwono-biało-czerwonych mogą już myśleć o domowym meczu z Cracovią. Można już zwalniać miejsca na to spotkanie!

Ponieważ kibice RTS kupili komplet karnetów na rundę wiosenną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Można tego dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie.

Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od wczoraj od godziny 16:00 do czwartku, 14 września, do końca dnia. W piątek, 15 września, w samo południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz z Cracovią. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Przypominamy, że każdorazowe zwolnienie to 1% rabatu na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Starcie z krakowianami zacznie się w niedzielę, 17 września, o godzinie 15:00.

Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Włodzimierz
9 miesięcy temu

A kiedy wystartuje REBUS z obrońcami? Pan Prezes PRZEJMUJĄC widzew / nikt GO nie zmuszał / wlał w3 nasze – Ki9biców , SERCA WIARĘ , że powołując się na mecze oglądane na tym stadionie z OJCEM ,będzie dążył do tego samego poziomu . Zawodnicy z tego okienka nie grają / większość , a nazywanie ich wzmocnieniem – grubaśna przesada . Miłego dnia / może zbawi nas ZIELIŃSKI ? – CZARNY KOŃ TRENEIRO /

FIfi
Odpowiedź do  Włodzimierz
9 miesięcy temu

Środkowy i prawy obrońca, do tego napastnik .Minimum żeby walczyć o utrzymanie .

szczery
9 miesięcy temu

zwalniamy! pan Stamir czeka! nie bez powodu klub zawsze podaje jaka jest rekorodowa liczba zwolnionych i zacheca w ten sposob do zwalniania. Cel – 10 tys zwolnionych

gremlin
Odpowiedź do  szczery
9 miesięcy temu

Oczywiście, nie dość, że jest na tyle mało miejsc, że nie wszyscy chętni mogą mecz obejrzeć przez co jest problem z wykorzystywaniem potencjału kibicowskiego i zarażaniem nowych bywalców Widzewem (mam tu na myśli zwłaszcza dzieciaki), to jeszcze brakuje nam tego żebyśmy na złość przestali zwalniać miejsca by było z tym jeszcze ciężej

jędruś
Odpowiedź do  szczery
9 miesięcy temu

A MOŻE ZAMIAST ZWOLNIONYCH MIEJSC NAJPIERW NALEŻAŁOBY ZWOLNIĆ KOGO TRZEBA CZYLI ODPOWIEDZIALNYCH ZA SKŁAD DRUŻYNY ????!!!

Wojownik Destylatów
9 miesięcy temu

Ciekawe czy na mecz ze SREXĄ będzie też zwolnione miejsce na ławce trenerskiej ! :)

RTS_09
9 miesięcy temu

Czekam na wyniki finansowe i wtedy podejmę decyzję czy zwalniać, a robię to ponad 10 razy na rundę. Miłego weekendu

aaa
9 miesięcy temu

Gdzie są wzmocnienia ???????????

Mariusz
Odpowiedź do  aaa
9 miesięcy temu

Biedak właściciel chciał za gwiazdorzyć być w centrum zainteresowania i jest jako pseudo właściciel. Obiecywał dobre wzmocnienia no może poza dwoma piłkarzami to reszta szrot. Zatrudnił ludzi którzy nie przeciwstawią się jemu jak to się mówi ,, ciepłe kluchy,,. Szkoda że tego tak zasłużonego klubu nie został jakiś bardziej biznesmen który by nie trzymał w kieszeni węża i zna się na tym jak być prawdziwym właścicielem.

Tadzik z monopolowego
9 miesięcy temu

To jest nie możliwe, że Widzew zagra mecz przy obłożeniu 2/ wszystkich miejsc. Nie wierzę w bunt kibiców. Chociaż może przydałoby się.

Tadzik z monopolowego
Odpowiedź do  Tadzik z monopolowego
9 miesięcy temu

2/3

Mariusz
Odpowiedź do  Tadzik z monopolowego
9 miesięcy temu

Mam takie pytanie do Ciebie.A co Ty byś zrobił jakby właściciel na spotkaniu obiecywał porządne transfery a teraz wąż w kieszeni? Moim zdaniem widać komu bardzo zależy na Widzewie.A mianowicie czy tym z pod zegara którzy wiedzą o tej całej sytuacji i cicho siedzą czy tym co pisą na tym forum .Którzy pamiętają co obiecał właściciel. I jak kiepsko wykonują swoją pracę Wichniarek i Niedźwiedź.

Tadzik z monopolowego
Odpowiedź do  Mariusz
9 miesięcy temu

Ja nie poszedłbym, czując się oszukanym,ale to moje zdanie. Po prostu nie wierzę, że gro miejsc będzie pustych. Niewątpliwie byłby to pstryczek.

nody64
9 miesięcy temu

mało mało mało zawsze Wam mało, kasa kasa kasa a co w zamian?!!!!!!! szrot za darmo. Wstyd!!!!

Last edited 9 miesięcy temu by nody64
szczery
Odpowiedź do  nody64
9 miesięcy temu

nie narzekamy, zwalniamy!! pan stamir czeka

Mariusz
Odpowiedź do  szczery
9 miesięcy temu

Niech sam właściciel się zwolni. Temu klubowi należy się coś więcej niż walczenie aby nie spaść z ekstraklasy.Czy tak ciężko zrozumieć temu człowiekowi i Niedźwiedziowi.Jak ma tak dalej sknerzyć niech szuka człowieka kto odkupi od niego udziały.Bo tak prawdę mówiąc jak długo jeszcze ma być taka nieciekawa sytuacja .

///
9 miesięcy temu

Po komentarzach widzę że niektórzy tutaj aż nie mogą się doczekać żeby móc działać na szkodę klubu

FIfi
Odpowiedź do  ///
9 miesięcy temu

Na razie to na szkodę klubu działa Stamirowski , Wichniarek ,Kasprzak i Niedźwiedź.

18
0
Would love your thoughts, please comment.x