Podsumowanie meczów Akademii Widzewa (27-31 maja)

1 czerwca 2026, 16:02 | Autor:

Kolejne spotkania mają przed sobą zawodnicy Akademii Widzewa. Spotkania zostały rozegrane już w środę, a także w czwartek i tradycyjnie w weekend.

W środę cztery młodzieżowe ekipy Widzewa wybiegły na boisko i wszystkie zgarnęły komplet punktów. Dwunastolatkowie pokonali UKS SMS Łódź 2:1, trzynastolatkowie rozgromili w Opocznie Ceramikę 7:0, identycznym wynikiem zakończył się pojedynek czternastolatków z GKS Bełchatów, a na koniec dnia szesnastolatkowie pokonali w Łowiczu Pelikan 6:1.

Dzień później w ramach CLJ U-15 trampkarze podejmowali na Łodziance rówieśników z Jagiellonii Białystok. Ten mecz zakończył się zwycięstwem Widzewiaków 2:1, dzięki czemu młodzi adepci futbolu ukończyli sezon na trzecim miejscu w tabeli. Brawo!

W sobotni poranek na boisko wybiegli szesnastolatkowie, którzy wygrali z UKS SMS Łódź 1:0. Później w Skierniewicach drużyna U-14 pokonała Unię 12:0. Po południu natomiast w ramach Ligi Makroregionalnej juniorzy starsi zagrali w stolicy z Deltą Warszawa. W tym meczu padł remis 2:2 i o awans do CLJ U-19 trzeba jeszcze poczekać.

Na koniec soboty na Łodziance czekał nas ostatni ligowy mecz rezerw, którzy podejmowali Ząbkovię Ząbki. Zawodnicy Pawła Ściebury zakończyli sezon zwycięstwem 2:1 i debiutancki sezon w trzeciej lidze zakończyli na siódmym miejscu. Na niedzielę zaplanowano dwa pojedynki – ekipa U-13 uległa w derbach z ŁKS 4:6, natomiast zawodnicy z CLJ U-17 zakończyli sezon w Rzeszowie starciem ze Stalą, w którym padł hokejowy wynik 4:3 dla Widzewa.

Mecze Akademii Widzewa (27-31 maja):

środa, 27 maja

U-12: UKS SMS Łódź – Widzew Łódź 1:2 (0:1)
U-13:
Ceramika Opoczno – Widzew Łódź 0:7 (0:2)
U-14: Widzew Łódź –
GKS Bełchatów 7:0 (4:0)
U-16:
Pelikan Łowicz – Widzew Łódź 1:6 (1:0)

czwartek, 28 maja

CLJ U-15: Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok 2:1 (1:1)

sobota, 30 maja

U-16: Widzew Łódź – UKS SMS Łódź 1:0 (1:0)
U-14:
Unia Skierniewice – Widzew Łódź 0:12 (0:4)
Liga Makroregionalna U-19:
Delta Warszawa – Widzew Łódź 2:2 (0:1)
III liga: Widzew II Łódź – Ząbkovia Ząbki 2:1 (1:1)

niedziela, 31 maja:

U-13: Widzew Łódź – ŁKS Łódź 4:6 (1:2)
CLJ U-17:
Stal Rzeszów – Widzew Łódź 3:4 (1:2)

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x