Problemy zdrowotne trenera Obarka

20 maja 2020, 15:12 | Autor:

Kiepskie informacje przekazała nam wczesnym popołudniem oficjalna witryna klubowa Widzewa. Problemy zdrowotne ma bowiem pierwszy trener łodzian po reaktywacji, Witold Obarek, który w minioną sobotę doznał zawału serca.

Szkoleniowiec przebywa obecnie w szpitalu MSWiA przy ul. Północnej w Łodzi, ale na szczęście czuje się już dobrze, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wkrótce powinien zostać wypisany do domu. „Jestem niezwykle wzruszony, że nie zapomniano o mnie w trudnym momencie. Chciałbym również pozdrowić wszystkich kibiców, którzy są najlepsi na świecie! Z nimi klub nie zginie” – powiedział na łąmach widzew.com.

Obarek był pierwszym trenerem Widzewa po jego reaktywacji. To on zbudował drużynę, która przystąpiła do rozgrywek IV ligi. Co prawda rozstał się z nią po zaledwie dziewięciu meczach ligowych, jednak i tak w wymierny sposób przyczynił się do odbudowy klubu. Obecnie pracuje w Nerze Poddębice. Życzymy powrotu do zdrowia oraz kolejnych lat pracy szkoleniowej!

5
Dodaj komentarz

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rts

Trenerze, wracaj do zdrowia! Wielki szacunek za pomoc w reaktywacji Naszego Najukochanszego Widzewa w tak spartanskich warunkach, w jakich wtedy przyszło Panu działać. Jeszcze raz: zdrowia!

Bobik

Zdrowia Trenerze!!!

Piotr M.

Zdrowia trenerze :-)

Mr. X

Powodzenia i dużo zdrówka.

Jak to moja znajoma pocieszała mnie gdy mnie dopadł zawał.
Nie martw się. Mój kolega jest po 6 zawałach i żyje.
Zaciekawiony pytam się czym się zajmuje?
Jest nauczycielem.
:-D
Tak więc głowa do góry.
Będzie dobrze.

I'm rebel

Panie Trenerze Obarek nie zapomnę panu reaktywacji Ty jeden się nie bałeś jesteś moim idolem!!!! TYLKO WIDZEW RTS 100 LAT WRACAJ do ZDROWIA wracaj do NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress