Widzewscy ampfutboliści wznowili treningi

21 maja 2020, 13:36 | Autor:

Nie tylko piłkarze pierwszej drużyny i grup młodzieżowych Widzewa trenują już na pełnych obrotach. W minioną niedzielę do regularnych zajęć powrócili też ampfutboliści łódzkiego klubu – poinformowała oficjalna witryna widzew.com.

Jeszcze przed wybuchem epidemii koronawirusa, widzewiacy najczęściej trenowali w Zduńskiej Woli. Teraz jednak przenieśli się do Łodzi, a konkretnie na orlik przy Stawach Jana. To właśnie tam będą szlifować formę przed inauguracją Amp Futbol Ekstraklasy, niezależnie od tego, kiedy ona nastąpi.

W niedzielnych zajęciach wzięło udział dziewięciu zawodników. Piłkarze z pola odbyli trening pod okiem pierwszego szkoleniowca, Rafała Chorążego, z kolei bramkarze ćwiczyli swoje umiejętności wraz ze Szymonem Stanitą. Wszyscy byli zadowoleni, że wreszcie – po dwóch miesiącach w domu – mogli pojawić się na murawie.

Według planu, Amp Futbol Ekstraklasa powinna wznowić rozgrywki w weekend 4-5 lipca, podczas turnieju w Białce Tatrzańskiej. Na razie nie wiadomo jednak, czy tak się faktycznie stanie. Rozmowy na ten temat trwają. Być może sezon wystartuje dopiero jesienią.

Foto: widzew.com

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress