Wystartowały kolejne licytacje dla Perego!

21 maja 2020, 08:45 | Autor:

Już ponad piętnaście tysięcy złotych udało się zgromadzić na rehabilitację dla kibica Widzewa z Bałut, Perego. Do zebrania pozostała jednak jeszcze spora kwota, a żeby spróbować się do niej zbliżyć, zorganizowane zostały trzy bardzo ciekawe licytacje!

Na pierwszej aukcji nabyć można oryginalną koszulkę Widzewa z Pucharu Polski w rozmiarze L, z autografami wszystkich piłkarzy łódzkiego klubu! Licytacja tego trykotu, przekazanego przez Bałuciarzy, rozpoczęła dziś rano na naszym profilu na Facebooku. Start od symbolicznej kwoty 191,10 zł, koniec w niedzielę, 24 lipca, o godzinie 19:10. Oferty można składać w komentarzach pod poniższym postem.

Druga aukcja została zorganizowana przez fotografa WTM, Sebastiana Zawalskiego, który zaoferował pięć unikatowych – ostatnich dostępnych – albumów ze swoimi zdjęciami z meczów Widzewa w sezonie 2016/2017. Wygrywa pięć najwyższych ofert, a składać można je poniżej. Koniec w piątek, 22 maja, o godzinie 19:10.

Organizatorami ostatniej aukcji są kibice Widzewa ze Starego Miasta, którzy wystawili dwa niepowtarzalne magnesy okolicznościowe, wydane z okazji 110-lecia łódzkiego klubu. Zwyciężają dwie osoby z najwyższymi ofertami. Licytacja odbywa się w komentarzach i zakończy się w niedzielę, 24 maja, o godzinie 19:10.

Przypomnijmy, że Pery to wieloletni kibic Widzewa z Bałut, który przeszedł poważną operację i aby powrócić do zdrowia, potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Łącznie do zebrania jest blisko pięćdziesiąt tysięcy złotych. Wszelkie szczegóły na temat zbiórki znaleźć można TUTAJ.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress