Przedsprzedaż autobiografii Janusza Wójcika z WTM

16 listopada 2014, 11:22 | Autor:

janusz-wojcik-skrzydelka

Spowiedź życia najbardziej barwnej postaci polskiej piłki, czyli książka „Wójt. Jedziemy z frajerami!” Janusza Wójcika już 19 listopada trafi do księgarni w całej Polsce. Wraz z naszym partnerem, wydawnictwem SQN, przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję, dzięki której możecie zamówić autobiografię byłego selekcjonera reprezentacji Polski i trenera Widzewa w przedsprzedaży z 25% rabatem!

Wygodnie i jakże łatwo jest uczynić Janusza W. twarzą korupcji w naszym futbolu, zapominając, że w polskim bagnie od kilkudziesięciu lat umoczeni byli praktycznie wszyscy, a każdy oskarżony ma prawo do obrony.
Dla milionów Polaków Janusz Wójcik to jednak wciąż najpiękniejsze piłkarskie wspomnienia, ostatnie wielkie polskie sukcesy, unikalne metody motywacji, kąśliwy język i niezrównane poczucie humoru. A także fascynujące życie na krawędzi, pełne szalonych przygód, politycznych intryg, pięknych kobiet, najszybszych samochodów i najlepszych alkoholi. 

Czytając tę książkę, wiele razy popłaczesz się ze śmiechu, wzruszysz się, wracając do cudownych piłkarskich lat, i zbulwersujesz, odkrywając mroczne sekrety polskiego sportu oraz polityki. Janusz Wójcik szyderczy, ironiczny i prowokujący jak nigdy dotąd!


Przedsprzedaż z kodem rabatowym specjalnie dla czytelników WidzewToMy.net

Już od dziś możecie zamówić książkę przedpremierowo z kodem rabatowym pod następującym linkiem: http://www.labotiga.pl/wojt

– kod: WIDZEWTOMY (rabat -25% od ceny okładkowej ważny do dnia premiery)

– do każdego zamówienia pocztówka z „Wójtem” gratis (tylko na LaBotiga.pl)

– wysyłka od 17 listopada

– książki w przedsprzedaży dostępne są wyłącznie na LaBotiga.pl. Oficjalna premiera odbędzie się 19 listopada i wtedy też pojawią się w salonach Empik, księgarniach oraz sklepach internetowych w całej Polsce.