Finał Finałów akcji KOREK i GORĄCZKA ZŁOTA – 22 listopada przed meczem z GKS

16 listopada 2014, 12:01 | Autor:

Informujemy, iż przed meczem z GKS Katowice odbędzie się FINAŁ FINAŁÓW trwającej od dłuższego czasu akcji KOREK i GORĄCZKA ZŁOTA

Na zebrane przez Was nakrętki przedstawiciele Stowarzyszenia FANATYCY WIDZEWA będą czekać przed meczem z GKS Katowice, 22 listopada, pod herbem od godz. ok. 13:30 do godziny ok. 14:15. W związku z charakterem meczu (szykującą się sporą frekwencją, wzmożonym działaniem wiadomych służb oraz sporym tłumem przewijającym się w okolicach herbu etc.) nakrętki będzie można także zostawić przed i po meczu w sklepiku FANATYK.

Prosimy o przynoszenie nakrętek typu PET w szczelnie zamkniętych woreczkach lub pudełkach. Korki zostaną sprzedane w skupie, a dochód z ich sprzedaży zasili konto małej Madzi z Radogoszcza.

Równocześnie informujemy, że akcja Stowarzyszenia FANATYCY WIDZEWA w takiej formie ze względu na migracją Widzewa do Piotrkowa Trybunalskiego na wiosnę nie będzie już kontynuowana. Nie oznacza to jednak że zaprzestajemy zbierać nakrętki, akcję przekazujemy w ręce FC Rawa Mazowiecka. O szczegółach poinformujemy już wkrótce!

Dziękujemy wszystkim, którzy przed kilka lat włączali się w zbiórkę. Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać kilka tysięcy złotych, które trafiły na konta potrzebujących, chorych dzieciaków!

Dziękujemy także dziewczynom z FANATYKA za ogromną pomoc w przeprowadzeniu akcji. Jak zawsze, można na Was liczyć!

p.s. Jeśli wiecie coś o wolnych korkach, które nie znalazły jeszcze swojego przeznaczenia, dajcie znać – jesteśmy w stanie podstawić auta które odbiorą je i dostarczą na naszą zbiórkę – [email protected]

***

Przed meczem z GKS Katowice, w najbliższą sobotę, odbędzie się także finał zbiórki GORĄCZKA ZŁOTA.

 Gorączka Złota to zbiórka „złotych” monet 1-, 2- oraz 5-groszowych.

Zysk z ich sprzedaży trafi na konto Madzi z Radogoszcza, której dedykowana jest także wspomniana wcześniej akcja KOREK.

Prosimy o przynoszenie groszówek w szczelnych woreczkach/pudełkach. Zbiórka potrwa od godz. 13:30 do 14:15.