Raport kartkowy przed meczem z Jagiellonią

3 lutego 2023, 08:58 | Autor:

Tylko jedną żółtą kartkę w poprzedniej kolejce zobaczyli piłkarze Widzewa. Nadal na baczności musi się mieć dwóch zawodników czerwono-biało-czerwonych, uważać na swoje emocje musi także szkoleniowiec łodzian.

W sobotnim meczu z Pogonią Szczecin do notesu sędziowskiego trafił Fabio Nunes. Dla Portugalczyka było to pierwsze napomnienie w tym sezonie. Zagrożeni pozostają Jordi Sanchez oraz Ernest Terpiłowski, a także Janusz Niedźwiedź. Każda następna żółta kartka będzie oznaczać dla nich jeden mecz pauzy.

W drużynie z Podlasia żaden z zawodników nie musi pauzować w starciu z Widzewem ze względu na nadmiar żółtych kartek. Po trzy żółte kartki mają natomiast Jesus Imaz, Miłosz Matysik oraz Mateusz Skrzypczak. Łącznie gracze z Białegostoku ujrzeli do tej pory 51 żółtych i dwie czerwone kartki.

Żółte kartki w drużynie:

3 – Jordi Sanchez, Ernest Terpiłowski
2
– Martin Kreuzriegler, Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Bartłomiej Pawłowski, Serafin Szota, Mateusz Żyro
1 – Bożidar Czorbadżijski, Marek Hanousek, Mato Milos, Fabio Nunes, Kristoffer Normann Hansen, Juljan Shehu, Patryk Stępiński, Jakub Sypek

Żółte kartki w sztabie szkoleniowym:

3 – Janusz Niedźwiedź

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pieko
1 rok temu

Ciekawe co z tym Romańczukiem u Nich. Niby mówią ,że złapał kartkę z Legią ale nie było Go nawet na ławce. To tak w ogóle można nie być w protokole meczowym i dostać kartkę żółtą która się liczy w rozgrywkach? Zobaczymy czy Go w ogóle wystawia w składzie

Last edited 1 rok temu by Pieko
Red Army
Odpowiedź do  Bercik
1 rok temu

No to zwykłe cwaniactwo,bo był wtedy i tak kontuzjowany i specjalny wybieg,żeby ,,zapyskował” w trakcie meczu i celowo złapać kartkę i już gostek jest wykartkowany. Wpisywanie zawodnika do sztabu szkoleniowego powinno być zakazane.

Last edited 1 rok temu by Red Army
Raaf
Odpowiedź do  Bercik
1 rok temu

To może trzeba mu liczyć 4 kartki jako piłkarz i jedną kartkę jako członek sztabu. Ciekawe czy takie kartki można łączyć czy rozdzielać. Przepisy w takiej sytuacji pewnie tego do końca nie określają.

Last edited 1 rok temu by Raaf
Forsiu
1 rok temu

Gdzieś zgubiłem karnet – wiecie może czy mogę odebrać duplikat w kasie przed mecze.
Jakie mam opcje wejścia na mecz?

markow
Odpowiedź do  Forsiu
1 rok temu

Tak. Kosztuje to 10 zł. Lepiej przyjść wcześniej, żeby na spokojnie wyrobić duplikat.

Forsiu
Odpowiedź do  markow
1 rok temu

Dziękuję

7
0
Would love your thoughts, please comment.x