Raport kartkowy przed meczem z Koroną

15 października 2021, 08:00 | Autor:

Dwukrotnie w niedzielnym meczu z GKS Jastrzębie karani byli za swoje przewinienia piłkarze Widzewa Łódź. Dla jednego z zawodników była to trzecia żółta kartka w tym sezonie. Łącznie już trzech graczy czerwono-biało-czerwonych musi się więc mieć na baczności.

Do grona widzewiaków zagrożonych pauzą w kolejnym, dodatkowo derbowym spotkaniu dołączył Mateusz Michalski. Uważać muszą też Bartosz Guzdek oraz Marek Hanousek, bo wszyscy mają po trzy kartoniki. Drugim graczem, który w niedzielę zobaczył „żółtko” był Dominik Kun. Dla niego było to jednak pierwsze indywidualne napomnienie w rozgrywkach.

Zawodnicy Dominika Nowaka od początku sezonu obejrzeli dużo więcej, bo aż trzydzieści cztery żółte kartki, a do tego jedną czerwoną. Dzisiaj do kadry meczowej powraca Piotr Malarczyk, który ostatnio pauzował po otrzymaniu czwartego kartonika. Na baczności muszą się mieć zaś Adam Frączczak, Filipe Oliveira, Łukasz Sierpina oraz Mario Zebić.

Żółte kartki w Widzewie:

3 – Bartosz Guzdek, Marek Hanousek, Mateusz Michalski
2 – Juliusz Letniowski
1 – Karol Danielak, Tomasz Dejewski, Radosław Gołębiowski, Kacper Karasek, Dominik Kun, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WIDZEWIAK72
2 lat temu

Oprócz wyniku chłopaki trzymamy limit kartek.

Bruno
2 lat temu

Czy ktos wie czemu na WIDZEWIAK.PL kometarze sa zablokowane od dawna????

valdi
Odpowiedź do  Bruno
2 lat temu

Tamten portal już dawno upadł… niestety.

Jarosław
Odpowiedź do  Bruno
2 lat temu

Widzewiak działa coraz gorzej. Na dodatek przy próbie wejścia mam ostrzeżenie, że strona jest niebezpieczna i robię to na własne ryzyko.

Franek
2 lat temu

Ważniejszy dla mnie jest mecz z Koroną i awans, łks dla mnie nic nie znaczy, ale z nimi również trzeba wygrać by awansować. Do każdego meczu podchodzimy tak samo: bez kalkulacji, po 3 punkty

Tomek 66
2 lat temu

Głupie są komentarze, który mecz jest ważniejszy, z Koroną czy ŁKS-em. Oba są bardzo ważne jeśli chcemy awansować. A jak wyjdzie, zobaczymy. To będzie chwila prawdy dla trenera Niedźwiedzia i drużyny – konfrontacja z czołowymi drużynami I ligi. Na razie test w Gdyni został oblany. Tak więc nie napalajmy się i szykujmy się na ciężkie boje w dwóch najbliższych meczach. Emocji na nich na pewno nie zabraknie.

koronawirusnagalerze
2 lat temu

Garbatych jebniemy drugim składem. Sporo dziś postawiłem na Widzew.

OdZawszeWidzewiak
2 lat temu

Bez Julka też w derbach

8
0
Would love your thoughts, please comment.x