Raport kartkowy przed meczem z Koroną

15 października 2021, 08:00 | Autor:

Dwukrotnie w niedzielnym meczu z GKS Jastrzębie karani byli za swoje przewinienia piłkarze Widzewa Łódź. Dla jednego z zawodników była to trzecia żółta kartka w tym sezonie. Łącznie już trzech graczy czerwono-biało-czerwonych musi się więc mieć na baczności.

Do grona widzewiaków zagrożonych pauzą w kolejnym, dodatkowo derbowym spotkaniu dołączył Mateusz Michalski. Uważać muszą też Bartosz Guzdek oraz Marek Hanousek, bo wszyscy mają po trzy kartoniki. Drugim graczem, który w niedzielę zobaczył „żółtko” był Dominik Kun. Dla niego było to jednak pierwsze indywidualne napomnienie w rozgrywkach.

Zawodnicy Dominika Nowaka od początku sezonu obejrzeli dużo więcej, bo aż trzydzieści cztery żółte kartki, a do tego jedną czerwoną. Dzisiaj do kadry meczowej powraca Piotr Malarczyk, który ostatnio pauzował po otrzymaniu czwartego kartonika. Na baczności muszą się mieć zaś Adam Frączczak, Filipe Oliveira, Łukasz Sierpina oraz Mario Zebić.

Żółte kartki w Widzewie:

3 – Bartosz Guzdek, Marek Hanousek, Mateusz Michalski
2 – Juliusz Letniowski
1 – Karol Danielak, Tomasz Dejewski, Radosław Gołębiowski, Kacper Karasek, Dominik Kun, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x