Sponsorzy zostają z Akademią Widzewa

14 października 2021, 18:30 | Autor:

To nie koniec dobrych informacji na czwartek! Podczas zorganizowanego dzisiaj przed południem śniadania prasowego dowiedzieliśmy się nie tylko o pozyskaniu sponsora strategicznego na mecz derbowy, ale także o przedłużeniu współpracy z Akademią Widzewa przez trzy firmy: Avallon, Grupę Kapitałową WEC i Immergas.

Avallon, z którym związany jest oczywiście mający większościowy pakiet udziałów w spółce Tomasz Stamirowski, od dawna wspiera widzewską młodzież. Tak samo będzie również w sezonie 2021/2022, a logo przedsiębiorstwa nadal obecne będzie na przodzie koszulek drużyn Akademii. Co ważne, zaangażowanie finansowe będzie wyższe niż w minionych rozgrywkach.

Umowę przedłużyła dziś także reprezentowana przez Remigiusza Brzezińskiego Grupa Kapitałowa WEC. Firma ta związana jest z Widzewem od 2015 roku, a od tego czasu znacznie zwiększyła swoją pomoc dla klubu. W trwającym sezonie grupa będzie partnerem Akademii, z kolei jej logo widoczne będzie między innymi w oficjalnych kanałach komunikacji.

Immergas jest najmłodszy z tego grona. Jego współpraca z łodzianami rozpoczęła się w marcu 2020 roku, gdy zaczął wspierać zespół ampfutbolistów. Kilka miesięcy później dołączył zaś do grona partnerów Akademii. W sezonie 2021/2022 spółka będzie również sponsorem tytularnym turniejów pod szyldem Młodego Widzewa oraz partnerem imprez Dnia Dziecka.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Karamboll
2 lat temu

Brawo sponsorzy!! Codzień same dobre wiadomości. Aż miło tutaj wchodzić

Bukov
2 lat temu

Dziękujemy.

JaToJa1910
2 lat temu

Można tylko powiedzieć 2 proste słowa!!! DZIĘKUJEMY BARDZO!!!

Last edited 2 lat temu by JaToJa1910
3
0
Would love your thoughts, please comment.x