Raport kartkowy przed meczem z Radomiakiem

21 maja 2023, 09:03 | Autor:

Dwukrotnie do notesu sędziowskiego trafili piłkarze Widzewa w ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze. Niestety, oba napomnienia oznaczają jeden mecz pauzy dla widzewiaków. Zagrożonych jest czterech zawodników RTS.

W dzisiejszym meczu w kadrze meczowej zabraknie Marka Hanouska oraz Serafina Szoty, którzy po raz czwarty w tym sezonie zostali ukarani przez sędziego. Zagrożeni jednym meczem pauzy są Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Jakub Sypek oraz Ernest Terpiłowski.

W drużynie z Radomia z powodu nadmiaru „żółtek” nie zobaczymy Damiana Jakubika. Najczęściej napominany był Luis Machado, który w tym sezonie zobaczył już dwanaście żółtych kartek! Zagrożonych jest trzech zawodników Radomiaka.

Żółte kartki w drużynie:

5 – Jordi Sanchez, Mateusz Żyro
4 –
Marek Hanousek, Serafin Szota
3 – Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Jakub Sypek, Ernest Terpiłowski
2
– Andrejs Ciganiks, Martin Kreuzriegler, Mato Milos, Bartłomiej Pawłowski, Juljan Shehu, Łukasz Zjawiński
1 – Bożidar Czorbadżijski, Fabio Nunes, Kristoffer Normann Hansen, Patryk Stępiński

Żółte kartki w sztabie szkoleniowym:

3 – Janusz Niedźwiedź

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kuzy
1 rok temu

Mam nadzieję że w temacie zmiany trenera Widzewa są prowadzone ruchy. Niedżwiedzia warsztat juz dawno wyczerpał swoja formułę. To nie ten człowiek dla takiego klubu jak Widzew.

Łukasz
Odpowiedź do  kuzy
1 rok temu

To samo można powiedzieć o kibicach takich jak ty. Nie jesteś godzien być kibicem tego Wielkiego klubu.

Miki
Odpowiedź do  kuzy
1 rok temu

Wstyd mi za ciebie kibicu sukcesu. Pół roku temu inaczej śpiewałeś Przypomnieć ci ?

Reminio
1 rok temu

Co by temat zmienic…Janku, a jak tam frekwencja na resovie, cos cienko:))) To się kibice sukcesu nachodzili na mecze. Trybuny zamknięte  w porównaniu z meczem z Wisłą, bo ledwo 11.000 się znajdzie. Żulernia posprzedawala butelki, puszki i złom,  to na Wisle były bilety ,  a teraz już problem, lepiej winiasza walnąć w bramie. Już nie mówię, że ceny biletów średnio 20-25 zeta to jak na 4 lige badz 10 lat temu. I też jest problem. Jedna porazka i już problem, a u nas 5 z rzedu i komplet. I coś Ci podpowiem..może będzie i 6 , ale też będzie komplet.… Czytaj więcej »

4
0
Would love your thoughts, please comment.x