Radomiak – Widzew (wypowiedzi)

21 maja 2023, 17:39 | Autor:

Kolejnej porażki doznali w niedzielne popołudnie piłkarze Widzewa. Drużyna Janusza Niedźwiedzia została boleśnie wypunktowana przez Radomiaka Radom. Jak spotkanie ocenili trenerzy i zawodnicy?

Janusz Niedźwiedź:
„Wygrał zespół lepszy. Nie byliśmy w stanie dopasować się poziomem do gry Radomiaka. Nie było momentu, w którym mogliśmy wrócić do gry, przejąć inicjatywę, wziąć sprawy w swoje ręce. Szczególnie druga połowa bardzo mnie boli. I nie chodzi tylko o stratę bramkę, ale sposób, w jakim graliśmy. Nie będziemy się tłumaczyć brakami w składzie. Jesteśmy w końcówce sezonu i musimy zrobić wszystko, żeby wyglądało to inaczej, niż w dzisiejszym spotkaniu.

Nie będziemy zakłamywać rzeczywistości, każdy widział, że źle wyglądaliśmy w każdym elemencie. Musimy się podnieść. Nie będę natomiast mówił dzisiaj o sprawach kadrowych, koncentruję się tylko na ostatnim meczu”.

Constantin Galca:
„To był najlepszy mecz, odkąd jestem tutaj. Zarówno klub, jak i kibice, na takie spotkanie zasłużyli. Chciałbym, aby moja drużyna miała osobowość i dziś ją pokazała. Było zaangażowanie, był właściwy rytm. Zagraliśmy na własnych zasadach. Po meczach pod presją, w końcu mogliśmy zagrać bez myślenia o utrzymaniu. Zmierzyliśmy się z dobrym zespołem i cieszę się, że wygraliśmy”.

Mateusz Żyro:
„Nie ma co kryć, wygrała drużyna lepsza, a my przegraliśmy zasłużenie. Nie prezentowaliśmy swojej gry, nie daliśmy rady odpowiednio wejść w mecz i szybko straciliśmy bramkę. Bierzemy odpowiedzialność za te wyniki, ale powiedzieć coś mądrego po takim spotkaniu nie jest łatwo. Całe szczęście, że zdołaliśmy pokonać Miedź Legnica i zapewniliśmy sobie wcześniej utrzymanie”.

Fabio Nunes:
„To był dla mnie długi czas. Cieszę się, że mogę już wrócić do pierwszego składu, ale niestety doznaliśmy porażki jako drużyna. Jak widać, przed nami jeszcze dużo pracy. Nie prezentowaliśmy się dobrze, próbowaliśmy to zmienić, ale Radomiak udowodnił, że ma dobrych piłkarzy i jest ułożonym taktycznie zespołem. Nie prosiłem o zmianę, była to wyłącznie decyzja trenera”.

Subskrybuj
Powiadom o
168 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kyno
1 rok temu

Pies zdechł

defensywny napastnik
Odpowiedź do  Kyno
1 rok temu

łysy bajerant …….won

Rafi
Odpowiedź do  defensywny napastnik
1 rok temu

Dokładnie. Czas Niedźwiedź spakować już walizki bo nikt nie chce z tobą grać co widać w każdym meczu a ty tego nawet nie czujesz. To po pierwsze. Po drugie jak te drewna w osobie min : Żyry mogą się wypowiadać. Po trzecie mam pytanie do właściciela pana Stamirowskiego – w przyszłym sezonie też mamy oglądać tą beznadziejną ekipę i tego trenera ???

romek
Odpowiedź do  Kyno
1 rok temu

Tu już nawet człowiekowi po tych „wyczynach” nie chce się kpić czy ironizować. Tu potrzebne są męskie decyzję właściciela. To nie przypadek, pech, niefart czy nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Ta ferajna ma mnie kibica po prostu w dupie.

Jaculo
Odpowiedź do  Kyno
1 rok temu

Niedźwiedź poprostu pakuj mandzur

Darek
Odpowiedź do  Kyno
1 rok temu

Tylko wygrana z Koroną może trochę zmazać te plamy na honorze

Rafi
Odpowiedź do  Darek
1 rok temu

Już nic nie zmarze tej plamy .

urek
Odpowiedź do  Kyno
1 rok temu
Dolar
1 rok temu

Dlaczego nadal nie ma dymisji? Potrafi to ktoś logicznieb wytłumaczyć? Przecież jesteśmy chłopcami do bicia i wszyscy udają że jest spoko

Konrad
Odpowiedź do  Dolar
1 rok temu

Bo żeby poddać się do dymisji trzeba mieć jaja.

DonJ
Odpowiedź do  Konrad
1 rok temu

Przecież to jest biznes – jak go zwolnią przed końcem kontraktu to będą mu płacić kasę, chyba, że znajdzie lepszą fuchę. Jeśli odejdzie sam to nie będzie miał nic.

AndrzeJ
Odpowiedź do  DonJ
1 rok temu

Będzie miał. Jaja i honor

maciej
Odpowiedź do  DonJ
1 rok temu

Kto xatrudni tego bajeranta Z Górnika dostał. dużego kopa za piach jaki grali.Jakie ma sukcesy jako trener.

Konrad
Odpowiedź do  DonJ
1 rok temu

No i dlatego nie ma jaj.

Krzysztof
Odpowiedź do  Konrad
1 rok temu

I odrobinę honoru…

Max51
1 rok temu

O kuźwa…pseudo-trener Niedźwiedź sie koncentruje przed następnym meczem…jprdlę korona już zesrana. Proponuję abyś wszyscy kibice za tydzień pokazali brakiem dopingu, ciszą, brakiem oklasków i brakiem jakiejkolwiek reakcji z naszej strony co myślimy o tych wkładach do koszulek.

Wajs
Odpowiedź do  Max51
1 rok temu

Grupy kibicowskie murem za trenerem :)

Marcin
Odpowiedź do  Wajs
1 rok temu

Grupy to nieźle smaruja ze taki niedźwiedź dobry

Wajs
Odpowiedź do  Marcin
1 rok temu

To oczywiście była ironia :) Szczęście że tego pseudoprezesa ulubieńca grup kibicowskich wyj…

Odpowiedź do  Wajs
1 rok temu

Mocne…ale ironia ok!

marcin
Odpowiedź do  Max51
1 rok temu

popieram obejrzec w ciszy 90min

Bukov
Odpowiedź do  Max51
1 rok temu

Dobry pomysł, ciszej nad tą trumną.

Rafi
Odpowiedź do  Bukov
1 rok temu

Pomysł bardzo dobry ale ja nie zamierzam iść i oglądać tych co mnie cały sezon robili w uja. Jedynie co mogę ich kopnąć w dupę.

maciej
Odpowiedź do  Rafi
1 rok temu

W ramach protestu ,nikt nie powinien pr,yjsc na Koronę.

Pol
Odpowiedź do  maciej
1 rok temu

Pusty stadion, to jest strzał w 10. Tylko taka reakcja kibiców coś może zmienić

Roger
Odpowiedź do  Max51
1 rok temu

Taak,Niedźwiedź zaczyna kolejny mikrocykl, dopracowuje schematy, powtarzalność i utajnia treningi. Będziemy groźni jak nigdy, korona już leję po gaciach ze strachu.

Bohdan
1 rok temu

Jasio, Dróżdża już nie ma to parasol ochronny powinien zostać zamknięty. Mając takie wyniki jak Widzew w tej rundzie każdy trener, który by zasiadał na jego ławce powinien podlegać rozwadze zwolnienia ze stanowiska. Obrona dziurawa jak durszlak, 14 porażek w sezonie, aż 8 u siebie i tylko 5 wygranych w domu, 44 stracone gole. To kompromitująca statystyka. Tak jak nieźle oceniałem prezesurę Dróżdża to nie zgadzałem się z wersją o 2-3 transferach w lecie. Jeśli nie chcemy być głównym kandydatem do spadku w przyszłym sezonie potrzeba wymiany z połowy zespołu zaczynając od obrony, przez pomoc, a na ataku kończąc. Oczywiście… Czytaj więcej »

KrisM
Odpowiedź do  Bohdan
1 rok temu

W kwestii trenera naszej drużyny pozwolę się nie zgodzić z Tobą.
On po dzisiejszym meczu na tej konferencji powinien oddać się do dyspozycji właściciela o ile po prostu najlepiej złożyć rezygnację z pełnionej funkcji żeby znów nie płacić podwójnej pensji w kolejnych miesiącach dla niego i nowego.

Iras
Odpowiedź do  Bohdan
1 rok temu

Pod jaką ochroną Drożdza? Jak Drożdż był przeciw Niedzwiedziowi nawet sytuacją po meczu z Górnikiem. Drożdż wiedział co mówi tekstem że Niedźwiadek może wszystkie mecze przegrać i i tak nie wyleci.Z tego co wiem no to Niedźwiadek zwolnił Drożdza nie przychodząc do biura prezesa tylko na skargę do Pana Stamilowskiego.

kuzy
1 rok temu

I nic o swojej dymisji? Niedżwiedż twój czas w Widzewie po dzisiejszym meczu się definitywnie skończył!!!

Peef9
Odpowiedź do  kuzy
1 rok temu

Ludzie co Wy pieprzycie… A kim ma ten Niedzwiedź grać? Żyrą? Sypkiem? Zjawińskim? Milosem? Przypominam, że Niedźwiedź gra w większości tą samą kadrą, która się do tej ligi ledwo wczołgała, więc to że nas z nimi utrzymał to jakiś cud. Potrzeba bardzo dużo wzmocnień, a wymiana trenera tutaj nic nie da.

łowcajeleni
Odpowiedź do  Peef9
1 rok temu

Peef9 niestety WidZEW ma tylko kibiców sukcesu oraz kiełbasiarzy i galerianki…
Zamiast ciszy, spokoju wprowadzają zamęt i chaos który nikomu nie pomoże…
Nie ma Prezesa, chociaż uważam że był jednym z najlepszych od wielu lat, mamy dobrego trenera który utrzymał zespół w Ex praktycznie pierwszoligowym zaciągiem…. za to się należą mu gratulacje a nie OPR i hejt…. ale tłuszcza już nie słucha, tłuszcza żada krwi… źle się dzieje

AVE WIDZEW

Last edited 1 rok temu by łowcajeleni
mirson
Odpowiedź do  łowcajeleni
1 rok temu

masz rację,niedawno noszony na rękach,a teraz wyszydzany.Nie jest dobrze,ale jak niektórym głowa trochę wystygnie to spojrzą inaczej na ten sezon i na trenera. A który trener ma przyjść za Niedźwiedzia? znacie takiego? sami wędrowcy z klubu do klubu,tam ich wypierdzielą to łażą do drugiego.Niedźwiedzia bym nie zwalniał tylko stworzył mu normalne,spokojne warunki do pracy! Kupił piłkarzy jakich Trener chce,pozwolił pracować i dopiero wtedy rozliczył.Trzeba ruszyć kieszenią Panie Stamirowski.

Tomasz
Odpowiedź do  mirson
1 rok temu

Tak wg ciebie swiat trenerski kończy się na Niedźwiedziu. Żal mi cię.

mirson
Odpowiedź do  Tomasz
1 rok temu

Nie tylko na Niedźwiedziu,znam jeszcze kilku np.Guardiolę czy Ancellotiego tylko nie wiem czy przyjdą do Widzewa.Żal to mi Ciebie,głowa ci się gotuje.Nie wiesz za jakie pieniądze ten człowiek pracuje,nie wiesz w jakich warunkach,no to może wiesz akurat,że na sztucznych dziurach na Łodziance.Nie wiesz,że nie dostał piłkarzy których chciał,bo właściciel nasz to golas.Na piłkarzach darmowych i słabo opłacanych to zajedziemy najwyżej do pierwszej ligi.Nie mów mi o jesieni,że można było.Latem trenowaiśmy na trawie! a wiosną trawę widzieliśmy na rozgrzewce przed meczem.Dziękuję.

Tomasz
Odpowiedź do  mirson
1 rok temu

Idąc twoim tokiem rozumowania znam paru piłkarzy np. Benzema, Haland ale nie wiem czy przyjdą do Widzewa by ten Pan trener mógł dostać wreszcie piłkarzy na odpowiednim poziomie. By swój niewątpliwy kunszt trenerski dalej rozwijać. Po prostu uważam, że czasem zmiana trenera jest niezbędna by nawet przy takim samym materiale ludzkim pójść do przodu. Co udowodniły Górnik, Piast i Śląsk. Pomysł Niedźwiedzia na Widzew już nie działa. Dziękuję.

mirson
Odpowiedź do  Tomasz
1 rok temu

Tomasz nie masz racji,bo tu nikt nie przyjdzie za te pieniądze.Zobacz jacy trenerzy trenują te drużyny które wymieniłeś Urban,Vuković i Magiera.Nie stać nas w tej chwili na takich trenerów! a po cholere nam jakiś inny cudak-pierdoła,zeby w CV zapisał sobie że Widzew trenował? Z całym szacunkiem,ale te kluby mają o wiele lepszą kadrę niż nasz Widzew,a z naszych grajków to Niedźwiedź wyciągnął maksa.Mam wątpliwości czy jakiś inny trener zrobiłby z naszymi grajkami lepszy wynik.

Andrzej
Odpowiedź do  mirson
1 rok temu

Skoro problem
to boiska zima to dlaczego w major gramy gorzej niż w lutym?

Transfery, boiska, bunt szatni. Kretyńskie wymówki Niedźwiedzia dla pelikanów

Mac
Odpowiedź do  Tomasz
1 rok temu

Świat trenerski kończy się na tym czym i kim gra. Warsztat trener pokazał że posiada bardzo dobry.
Awans był, po jesieni mega wynik, może zatem co niektórzy zawodnicy mają problem z głową??
A mamy co mamy, gramy kim gramy. Zobaczymy kto dołączy do drużyny. Wtedy obraz będzie pełen

mirson
Odpowiedź do  Mac
1 rok temu

No właśnie dzisiaj był przegląd naszej kadry.Żal było patrzeć.Szota i Hanousek nie grali za kartki i Jordi który ma muchy w nosie,bo poczuł się gwiazdą po jesieni i dupa blada.Terpiłowski na dziewiątce! O czym my mówimy.Zresztą Jordi to największe dla mnie rozczarowanie.

Kołomir
Odpowiedź do  Mac
1 rok temu

Dokładnie tak jak piszesz. W kadrze mamy bramkarzy Stępiński i Szota Hanusek i Pawłowski reszta się nadaje na bardzo słabych zmienników to cud że Niedźwiedź zrobił z nimi awans i utrzymanie. Ludzie piszą że nic nie zmienia ale jak on ma coś zmienić jak my nawet 4 obrońców nie mamy żeby wystawić jednocześnie. Kto w tym składzie ma gole strzelać, zabrakło Bartka i dupa. Jakie schematy grania Niedźwiedź ma z nim zrobić jak oni nie potrafią 5 podań zrobić żeby straty nie było. Trener ma popychać Żyre żeby poszedł do krycia. Myślicie że kazał Letniowskimu z wolnego czy rogu podać… Czytaj więcej »

Gregor
Odpowiedź do  łowcajeleni
1 rok temu

Ile punktów zdobyliśmy wiosną? Tymi samymi zawodnikami, którzy po jesieni byli na 3-cim miejscu! GRATULACJE to się należą KIBICOM, których ty nazywasz -TŁUSZCZĄ! Weź się za rączki z Niedźwiedziem i wypad z WIDZEWA, smrodzie!!!

Tomasz
Odpowiedź do  łowcajeleni
1 rok temu

To ile wg ciebie Niedźwiedź może se jeszcze przegrać żeby go wywalić ? 8 ,10 razy z rzędu u siebie żeby do takich jeleni jak ty łowco dotarło że jego pomysł na Widzew się skończył

Gregor
Odpowiedź do  Peef9
1 rok temu

A kim grał Niedźwiedź jesienią?! Byli inni zawodnicy, czy ci sami?! Kto ich przygotowywał zimą, jakiś inny trener?! Dlaczego jesienią nie pytałeś: kim ma grać? Co TY wypisujesz, czy też piermandolisz?!

Pab
Odpowiedź do  Peef9
1 rok temu

Zgoda. Ale o ile dobrze pamiętam była akceptacja z jego strony jak nie jego decyzje by z klubu odeszli Czubak i Karasek. Żaden grajek nie zrobił postępów w grze . Nawet jak zostanie to presja pierwszych kolejek w przyszłym sezonie go przerośnie. Jak nie zrobimy zmiany teraz to będziemy szukać trenera po trzeciej kolejce . Ogólnie na wielu polach poszło bardzo źle. Bardzo ciężka sytuacja. Ale ja bym go zostawił. Nie znajduje na ten moment odpowiedniego dla nie zastępcy. Zostawić o liczyć że sobie poradzi. Z tym składem co ma nikt prochu nie wymyśli.

Geo
Odpowiedź do  Peef9
1 rok temu

Dokladnie!! Niektorym sie wydaje, ze nadal Pawelec. Grajewskim i Kousanem sypia pieniazkami i bedzieny robic transfery na poziomie Citki, Michalskiego czy Majaka. Trzeba zejsc na ziemie, a nie k***a tylko krytykować – kazdy debil to potrafi…‍♂️

Geo
Odpowiedź do  Peef9
1 rok temu

Dokladnie!! Niektorym sie wydaje, ze nadal Pawelec. Grajewskim i Kousanem sypia pieniazkami i bedzieny robic transfery na poziomie Citki, Michalskiego czy Majaka. Trzeba zejsc na ziemie, a nie k***a tylko krytykować – kazdy debil to potrafi…

Fan
1 rok temu

Dobra Panie pobiłes wszelkie rekordy już czas , drużyna nie reaguje a ty. panie nadal masz manie wielkości.Sytuacja z Rzeszowa wypisz wymaluj ,intelekt drogi Panie

Zygfryd
1 rok temu

Przeciez te trzy bramki…to najdelikatniejszy wymiar kary. Moglo byc spokojnie 5. Innymi slowy, osiagnelismy DNO

Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Zero we wszystkich językach świata i wszystkie przekleństwa że słownika wulgaryzmów.
To moja odpowiedź na Pańską wypowiedź.

Kowboy
1 rok temu

Panie Trenerze co to za taktyka byla ze sciaga Pan Nunesa a pozniej Cyganiksa? Albo Pan stracil szatnie albo pilkarze graja przeciwko Panu bo ile mozna kryzys miec?

Tomekk
Odpowiedź do  Kowboy
1 rok temu

Przeca to widać że JN stracił szatnie i chcą go wywieźć…

Mala
Odpowiedź do  Tomekk
1 rok temu

Pytanie czy widzi to wlasciciel i Rada Nadzorcza?

Paweł
1 rok temu

Januszu dupa z Ciebie nie trener. Trzymasz się stołka kurczowo bo wiesz co jest. A od twoich elokwentnych wywiadów i pomeczowych pierdu pierdu rzygać się już chce. Runda wiosenna Cię zweryfikowała , oprócz stwarzania pozorów i tiki taki we własnym polu karnym , nie gramy nic. Miej honor i odejdź , razem z pseudo dyrektorem i chłopem od przygotowania fizycznego. Stanowcze NIE dla amatorszczyzny w takim klubie jak RTS.

Teofilów
Odpowiedź do  Paweł
1 rok temu

Przypominam, że facet osiągnął cel postawiony na ten i na miniony sezon (awans i utrzymanie). Znajdź nam proszę trenera, który z tych piłkarzy od tak zrobi Mistrzów Polski. Kolo rzeźbi w tym co ma…

Mala
Odpowiedź do  Teofilów
1 rok temu

Osiągnął cel, ale zobacz jak rozwalił szatnie. To jest kamień dojego ogródka. Bez przyszłości, osiągnął sufit i koniec.

Jaro
Odpowiedź do  Teofilów
1 rok temu

on? chyba determinacja Kuna! To jemu należy się wielkie podziękowanie!

Konrad
Odpowiedź do  Teofilów
1 rok temu

Nikt mu nie karze zdobywać majstra. Wystarczy aby nie kompromitował Widzewa.

Patryk
1 rok temu

Nunes zszedł w 45 i był to jedyny piłkarz Widzewa który celnie podał do przodu i zaliczył asystę

West
Odpowiedź do  Patryk
1 rok temu

To pokazuje tylko jakich mamy wirtuozów futbolu – Żyro, Terpił,Szota,Cyganiks – I tak można wymieniać z 90 procent drużyny – bo większość z nich ma umiejętności co najwyżej 1 – ligowe

Mr1910
Odpowiedź do  Patryk
1 rok temu

Janusz miał inną wizję gry…

Kołomir
Odpowiedź do  Patryk
1 rok temu

Ale nic nie bronił wszystkie ataki Radomiaka szły jak w masło jego staną bo nie miał siły biegać więc się nie dziwię że trener go zdjął problem w tym że Zieliński czy Milos są jeszcze bardziej żałośni.

Edek
1 rok temu

Ciąg dalszy kabaretu Niedzwiedzia ! Jeszcze tylko wpierd… od Korony i wakacje

R2ONLY
1 rok temu

„Nie chcę powtarzać już któryś raz, że każdy rywal jest trudny i nikt tak tanio nie sprzedaje skóry jak my, ale tak jest. Trzeba będzie się mocno napracować, żeby nie przegrać do zara ze scyzorykami. Pozdrawiam Łysy Bajerant”

Panu już dziękujemy.

Leon
1 rok temu

W Widzewie bez zmiany…Ravas swoje, Letniowski przy stałych fragmentach mistrz, Niedźwiedź śiegnął dna…zero koncepcji, zero samokrytyki

DonJ
Odpowiedź do  Leon
1 rok temu

Mała zmiana jest, bo po swoim rzucie rożnym tym razem nie straciliśmy bramki, choć było blisko…

Michał
Odpowiedź do  DonJ
1 rok temu

Mało brakowało, a Letniowski miałyby kolejną asystą…

Jarosław
1 rok temu

Co z utrzymaniem w ekstraklasie? Po ostatniej kolejce może być 5 lub 6 drużyn z 41 punktami. Wtedy jest dodatkowa tabela tylko meczów między tymi zespołami. Mędrcy donosili, że mamy lepszy bilans od Śląska, ale przy liczeniu kilku zespołów razem może być różnie.
Może być jeszcze spadek z ekstraklasy…

Last edited 1 rok temu by Jarosław
Mariusz
Odpowiedź do  Jarosław
1 rok temu

Następny matematyk do Nobla.

DonJ
Odpowiedź do  Jarosław
1 rok temu

Lepsi mędrcy od ciebie liczyli wielokrotnie i 41 punktów już od zwycięstwa w Legnicy dawało nam utrzymanie. Najpierw policz później komentuj.

Andrzej
Odpowiedź do  Jarosław
1 rok temu

Plock ma 37 punktów przed ostatnia kolejka.

Daw87
1 rok temu

Źle wyglądacie od początku rundy wiosennej . Panie trenerze po każdym spotkaniu opowiadał Pan jak to będziecie robić analizę żeby poprawić grę wyeliminować błędy i co? My cały czas tak samo tracimy bramki popełniamy takie same błędy było dużo czasu na poprawę! Kolejne spotkanie gdzie przy rogu dla nas wszyscy zawodnicy tak wysoko podchodzą a przeciwnik wybiją piłkę I wychodzi szybko z kontra . Ile my już tak bramek straciliśmy?! A ile było z tego kontr tak jak dzisiaj ale bramki nie padły. I gdzie jest wyciągnięcie wniosków? 33 kolejka a my dalej robimy to samo . Ile to już… Czytaj więcej »

kuzy
1 rok temu

Niedżwiedż, ale ty wiesz że Bartek ma już dośc gry w drużynie która jest w rozkładzie…. Nie tylko 2 połowa była antyfutbolem, ale od momentu zejścia Pawłowskiego twoje chłopaki chodziły po boisku jak te barany bez żadnej na taką sytuację przygotowany schemat taktyki. 3:1 to najniższy wymiar kary.

marcin
1 rok temu

Z Korona biale chusteczki chyba

Mariusz
Odpowiedź do  marcin
1 rok temu

Wcześniej trzeba by było to zrobić.

Paweł81
1 rok temu

Trenerze! Wszyscy są od nas lepsi w tej rundzie! Wszyscy! A Pan jesteś odporny na wiedzę, gracie non stop jedno i to samo, Wszyscy mają nas rozpracowanych, wystarczy nas przycisnąć i kwiczymy jak świnie! A pana reakcja? Żadna! Miej człowieku jaja i odejdź! Nie masz pan rzadnej wiedzy na temat jak prowadzić drużynę, jak ją wyciągnąć z kryzysu! Ktoś Panu w tv powiedział że jesteś zajebistym trenerem i w to uwierzyłeś, szkoda tylko że te osoby teraz się z nas śmieją że jesteśmy chłopcami do bicia.

AndrzeJ
1 rok temu

To już jest KONIEC. Myślę, że trener sam się zwolnił. I nie będę żałował. Aż do dzisiaj byłem za trneerem, ma słabych zawodników i nie ma z czego dziergać. Ale sam ich wybrał a stosowana przez niego taktyka nigdy nie zadziałała. Ma bardzo dużo za uszami, popełnił masę błędów ale już dość. Do widzenia. Nam potrzeba trenera Z JAJAMI, nie teoretyka z notesem.

West
Odpowiedź do  AndrzeJ
1 rok temu

Niestety Niedźwiedź sam się zwolnił całą tą rundą – drużyna zatraciła jakikolwiek atuty – żaden zawodnik nie zrobił postępu ,nie wykreowaliśmy żadnego gracza – który decydował by o obliczu tej drużyny( wyłączywszy Pawłowskiego) – choć były podchody pod Letniowskiego, Shehu – większość zawodników wygląda jakby grali za karę – I ta mityczna taktyka trenera – do której piłkarze stracili już dawno zaufanie i chęci – a trener dalej w zaparte

Dario
1 rok temu

Cza wytrzymać ciśnienie. Bo za rok Widzew będzie mistrze Polski

Mala
1 rok temu

O coś mi się wydaje że ta koncentrację do ostatniego meczu to już mamy od paru kolejek. Panie trenerze stracił Pan szatnie i ta część zespołu która pożegnała Prezesa na wspolnej kolacji. Tego się już nie da poskładać. Pytanie kiedy to wreszcie zrozumienie właściciel?. Jak to sie stało że pół roku Panie Stamirowski sie nie reagowalo to dzis jest katastrofa. Tu trzebar radykalnych rozwiązań bo kibice maja juz dosc robienia z Widzewa posmiewiska.Mecz z Korona nie bedzie sie niczym różnił od poprzednich. Bedzie chujnia z grzybnia a bylm zaczęła sie bac reakcji stadionu. Trener Myśliwiec jest do wzięcia nie spać… Czytaj więcej »

DonJ
Odpowiedź do  Mala
1 rok temu

Panie trenerze stracił Pan szatnie i ta część zespołu która pożegnała Prezesa na wspolnej kolacji.

Rozwiniesz temat, bo wydaje się ciekawy?

Mala
Odpowiedź do  DonJ
1 rok temu

Poczytaj i poszukaj informacji na TT pisał o tym sam prezes. Wg osób które widziały imprezę nie było to tak mało zawodników ,a trener potraktował to jako policzek. Poczekaj już wkrótce będzie sporo przecieków w tej sprawie.

AndrzeJ
Odpowiedź do  Mala
1 rok temu

No jeżeli trenera na tej kolacji nie byko to albo go nie zaprosili (bo mu nie ufają) albo nie przyszedł (bo nie grał razem z prezesem). Tak czy inaczej jest skończony w oczach kibiców. Albo zdrajca albo wtyka

arch
1 rok temu

Runda wstydu dobiega końca. Mam nadzieję że właściciel widzi konieczność zmiany trenera i dyrektora sportowego, aby mieć nadzieję na lepszą jesień.
Przykład zmiany gry o 180 st. po zmianie trenera w GZ, PG, RR i ŚW chyba powinien dać do myślenia.

marcin
1 rok temu

Czlowiek zapierdala na budowie po10 godzin a oni nie potrafia zagrac 90minut i znowu misi kupic karnety dwa po 500stow zeby znowu sie wkurwac w Sercu Lodzi

J. N.
Odpowiedź do  marcin
1 rok temu

Nie kupuj szkoda zdrowia na tych drewniakow, a, życie ma się jedno. Mnie tak wkurwili że ciśnienie mi skacze. Dlatego daje na wstrzymanie. Suchy wynik i skrót z meczu mi wystarczy.

Rts
1 rok temu

Niedźwiedź pseudo trenerze wypad !! Jak masz jaja podaj się do dymisji !!!

Konrad
1 rok temu

Fabio Ty nie prosiłeś o zmianę to ten widzewski Guardiola ma wizję tylko nikt nie wie o ch.. W tym chodzi.

naderst
1 rok temu

Nie zauważyliście, że nikt nie wspomina o Sanchezie… Czas jego w Widzewie minął…?

Paweł81
Odpowiedź do  naderst
1 rok temu

Jak taki piłkarz ma się odnaleźć w drużynie która robi tiki takę we własnym polu karnym?

Ava
1 rok temu

Można powiedzieć że wszystko w normie, chyba nikt nie spodziewał się że wynik będzie inny. Skład na dzisiejszy mecz – tragedia. Mamy parę meczów do końca to daj chłopie pograć tym co grali najmniej, Wrąbel, Sypek, Zjawiński, czy nawet Lipski. I tak żadnej różnicy nam by to nie zrobiło… Mam nadzieję że czas Pana JN dobiegł końca w Widzewie jak i jego współpracowników. To co się stało z tą drużyną na wiosnę naprawdę woła o pomstę do nieba, a Pan Panie Niedźwiedź jest za to odpowiedzialny, kolejny mecz gramy bez bramkarza, rozgrywającego i napastnika. A pomysł z Ernestem na dziewiątce… Czytaj więcej »

Drozd33
1 rok temu

Wszyscy trenerzy źli…A co trener gra czy piłkarze?Albo graja przeciwko niemu albo są słabi.Kim on ma grać Zjawinskim,Ciganiksem, Milosem? Nie ma wzmocnień, nie ma gdzie trenować, nie ma napastnika, nie ma młodzieżowców przecież tu duet Guardiola z Ancellotim by nie pomogli

Ava
Odpowiedź do  Drozd33
1 rok temu

Jeżeli drużyna przegrywa mecz za meczem to znaczy że ktoś gdzieś popełnił błąd. Jeżeli bramkarz puszcza co mecz babola i dalej gra w pierwszym składzie znaczy że trener podejmuje złe decyzje. Jeżeli obrońcy co mecz odstawiają takie numery znaczy że trener źle dobiera jedenastkę. Nie kupuję tłumaczenia że nie mamy gdzie trenować i że nie mamy młodzieżowców ani napastnika. To nie ja zdecydowałem na grę w systemie 3-5-2, ani tym bardziej nie zakazałem wzmacniania drużyny zimą. Mamy straconych ponad 40 goli i kończymy kolejny mecz z co najmniej 3 straconymi golami, to moja wina że JN nie potrafi zmienić systemu… Czytaj więcej »

MEfi.
Odpowiedź do  Drozd33
1 rok temu

Od jesieni w kadrze zmienił się JEDEN zawodnik. Gra wiosną to katastrofa, i to nie jest tylko błąd w przygotowaniach, to można poprawić w trakcie sezonu, oni grają coraz gorzej!

Pawcho
1 rok temu

Geniusz misia to ściągnięcie Nunesa. Generalnie gra na max2 ligę. Swoją drogą albo chłopaki grają przeciw trenerowi albo ktoś ich zima podmienił. Szkoda mi tylko Bartka i Fabio bo u nich widać że robią co mogą. Tylko Bartek bardziej dyplomatyczny a Fabio już nie raz skomentował między wierszami co myśli i taktyce misia za co zresztą jest przez niego flekowany

Stefański
1 rok temu

Jesteśmy właśnie w tym momencie gdzie albo wytrzymamy ciśnienie i damy trenerowi zrobić w końcu jakieś transfery i spokojnie pracować, albo robimy taniec na głowie i zaczynamy burzenie i zaczynamy od nowa całą koncepcje drużyny budować. Trener według was zawalił? Utrzymał w Ekstraklasie zespół w którym większość zawodników to poziom 1 ligi. Tragiczna druga połowa sezonu? Tak, ale to dlatego że większość zawodników tego zespołu to poziom 1 ligowy, zapamiętajcie to w końcu. Czy w dzisiejszym meczu wolne Letniowskiego, czyli podanie lekko do przeciwnika to był pomysł Niedźwiedzia? Nie to nieudolność zawodnika. Wy to myślicie że życie to Football Manager,… Czytaj więcej »

Szymon
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Gość stracił szatnie. Nie potrafi wypracować i utrzymać schematów. Pracuje w tym klubie już dosyć czasu i o ile po kilku wpadkach nie można panikować, tak teraz trzeba podjąć decyzje. Męskie decyzje. Spójrz na Piast czy Górnik. Może Ci się oczy otworzą. Przecież w zeszłym roku wiosna była dokładnie tak samo beznadziejna

Paweł81
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Nie zgodzę się z Tobą, przykłady Piasta, Górnika i nawet Radomiaka pokazują że dobry trener potrafi słabymi piłkarzami coś ugrać! A nasz Niedźwiadek spierniczył kilku dobrych piłkarzy swoją beznadziejną taktyką.

twardypab64
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Nie wiem skąd te minusy? Ja podzielam twoją opinię.

Szymon
1 rok temu

Zmiany trenera pokazały w Zagłębiu, Piaście czy Górniku, że nie trzeba się tego bać. Czy my mamy jakoś dużo słabszy skład niż Radomiak? Wątpię. Brakuje motoryki, zaangażowania i przede wszystkim taktyki. A za to odpowiada trener.
Chyba nie ma innego klubu w ekstraklasie, gdzie po takiej serii trener może spać spokojnie.
Ale poleciał prezes XD

Paweł
Odpowiedź do  Szymon
1 rok temu

litości, macie bardzo słaby skład i cudem jest utrzymanie

Remo
Odpowiedź do  Paweł
1 rok temu

Ten sam skład wywalczył po rundzie jesiennej trzecią pozycję. Ci sami ludzie. To nie jest kwestia zawodników na murawie, to jest kwestia trenera, który nie umie ich ustawić i wykrzesać z nich potencjału. Popełniono błędy w przygotowaniach zimowych, po raz kolejnych, tam sobie piłkarze na wakacje pojechali. A dziś Ciganiks łapie się za stopy po jednym rajdzie za rywalem. I jest zmieniany. Widać jak oni są zajechani pod koniec rundy. I widać jak nie wiedzą co ze sobą na boisku zrobić.

Paweł81
Odpowiedź do  Remo
1 rok temu

Dokładnie tak jak mówisz

Kołomir
Odpowiedź do  Szymon
1 rok temu

Tak bo Górnik najpierw zwolnił Urbana za słabe wyniki ale musiał mu płacić później zwolnił kolejnego trenera któremu płacił kupę kasy za słabe wyniki i przypomniał sobie że ma cały czas zatrudnionego zajebistego trenera Urbana. Podobnie jak w Śląsku z Magierą takiego cyrku Ci brakuje. Jak znam życie to Vuko nie dokończy następnego sezonu w Piaście. Gdzie by był dzisiaj Raków jak by w 2 czy 1 lidze wyjebali Papszuna jak im nie szło. Najpierw podaj dobrego kandydata który by chciał przyjść za Niedźwiedzia, bo w Widzewie nikt mu 100 tyś na miesiąc nie zapłaci a później zwalniajmy trenera któremu… Czytaj więcej »

pawel
1 rok temu

Trenerze jak dlugo będziesz piepszył od rzeczy ty jesteś trenerem i ty odpowiadasz za wyniki chyba najwyższa pora byś się z WIDZEWA wyniósł osmieszasz ten klub na cala Polske jeśli masz trochę godności i honoru to się wynoś pajacu

BohatyrzWembleju
1 rok temu

Czas Niedzwiedzia w Widzewie dobiegl konca. Facet nie ma juz niczego do zaoferowania. Kurtyna opadla. Krol jest nagi. Oprocz bzdur na konferencjach niczego juz nie dostaniemy . WON

Andrzej
Odpowiedź do  BohatyrzWembleju
1 rok temu

dźwiedź wypad wuefisto bez honoru i jaj! Paszoł won!

Piotr
1 rok temu

W 7echu wyrzucili gościa który zawalił im dwie wiosny. Widzew go przygarnął. Nad czym tu się zastanawiać. Trzeba zatrudnić profesjonalistę w jego miejsce i wzmocnić drużynę bez nerwowych ruchów. Na polską ligę nie potrzeba finezji.

Woytek
1 rok temu

Dankeeeee, Jaannnuuussszzzeeekk Niedźwiedzki. . dzięki za to co bylo. Guuut byyye

Kixon
1 rok temu

Panie Januszu jeszcze tylko ostatni mikrocykl, ostatnia porazka u siebie

Roger
1 rok temu

Wstyd!! Tego się oglądać nie dało. To jest kpina z najlepszych kibiców w Polsce. Broniłem cały czas Niedźwiedzia ale koniec tego!. To jest kpina. To jest trener jednego ustawienia zero wniosków po prostu ZERO!!. Jak można iść w zapatete z tak katastrofalną grą. Powinni go zwolnić jak i połowę tych kopaczy. A na koronie zero dopingu. Wstyd, dobrze że już koniec tej żenady.

Kibic1910
1 rok temu

Panie trenerze skończ gadać głupoty stworzone w swojej głowie. Prawda jest taka, że jesteśmy najgorszym zespołem wiosną, a my kibice musimy na to patrzeć i serce krwawi.

Art
1 rok temu

jeszcze jeden jeszcze jeden tylko mecz i wakacje !

spectator_zm
1 rok temu

„Musimy się podnieść” – He he… już za bardzo nie ma kiedy! Z Koroną, która ma nóż na gardle?
Zamiast takich bredni powinien powiedzieć muszę się wynieść!

Zalobnik
1 rok temu

Co wy robicie na treningach, tylko chlacie. Może czas pomyśleć o indywidualnych treningach jak te 2 są za mało. Ale wam nie zależy na podniesieniu umiejętności, bo i po co. Pensja niezła czasu wolnego dużo cel osiągnięty , to po co się przemeczac….

Radek
1 rok temu

Chłopaki do wzięcia z W i d z e w a

daan
1 rok temu

Zgadzam się z większością tutaj, ale z drugiej strony…przed nami runda jesienna, które to Janusz zawsze chyba ma bardzo dobre. ;-)

J. N.
1 rok temu

A co wy kibice będziecie mnie zwalniać? Czy wy mnie zatrudni liście? Jeszcze sezon się że mną pomeczycie. Być może spadniemy, ale tak jest piłka. Ktoś awansuje ktoś spada….

Marcin
Odpowiedź do  J. N.
1 rok temu

Nie wiem kto to pisze ale wypier.alaj

Michal
1 rok temu

Niedzwiedz nic nie wynika z gry i Twojego planu!!!. Brak jakichkolwiek zmian w grze zespolu. Trener chce zdobywac punkty?? Czym obrona??? Widzew broni sie calym zespolem i nic z przodu. Tragedia. Zero po prostu zero!!! Filozofia gry na wysokim poziomie. Bez ambicji i pomyslu. Skonczyles sie juz Misiu!!! Nic tylko wymysliles sobie taktyke i mimo ze wszystkie zespoly i trenerzy juz dawno Cie rozpracowali Ty usilnie trzymasz sie „swojej” taktyki ktora ch…ja przynosi. Boisz sie zaryzykowac i wystawic inne ustawienie??? Nie masz innej taktyki przygotowanej na wypadek slabej gry?? Nic tylko zmiany ktore nic nie wnosza w ofensywie i nie… Czytaj więcej »

aqq
1 rok temu

Nawet nie czytam pier….nia tego półtrenera.

Piotr
1 rok temu

A dlaczego nie będziesz mówiła o sprawach kadrowych ?! Należą się kibicom wszystkie fakty !

Alon
1 rok temu

Brawo. Wypierdalaj. Wszyscy. Taki wstyd.

Senior
1 rok temu

Środkowy pomocnik i prawdziwy napastnik potrzebny od zaraz mega
Ile można grać z Pawłowskim na ataku mimo szacunku Bartek jest potrzebny ale na swoje pozycji

Krzysztof
Odpowiedź do  Senior
1 rok temu

niedżwiedz twój czas w Naszym Widzewie już minął, powtarzam id dawna w o n z WIDZEWA !!!

robinho
1 rok temu

gratulacje

YOGI
1 rok temu

A jak niedźwiedź wchodził z wami to pod niebiosa go wysylaliscie a teraz fu…pa i co Widzew to qwa i i tyle

Teofilów
Odpowiedź do  YOGI
1 rok temu

Błysnąłeś intelektem kolego z Dworca Łódź-Kaliska

robinho
1 rok temu

sprowadz sobie jeszcze jednego terpilowskiego

Raff
1 rok temu

Fabio N. „Radomiak udowodnił, że ma dobrych piłkarzy i jest ułożonym taktycznie zespołem. Tyle w temacie.

Slowik
1 rok temu

To znaczy, ze my nie mamy ulozonej taktycznie druzyny?

Paweł81
Odpowiedź do  Slowik
1 rok temu

Mamy! Taki taka we własnym polu karnym! Oraz kopanie piłki na własnej połowie od skrzydłowego do skrzydłowego…

Feelfaza
1 rok temu

z chuja bata nie ukrecisz. Mamy beznadziejna kadre. Czy Niedzwiedz im mowi ze maja chujowo grac? Pierwszy przyklad to Letniowski. Jego rozne, wolne..no ku…wa…Albo to jak wykonal rzut wolny z 25 m kulajac pilke do przeciwnika….czy niedzwiedz mu tak kazal? Mamy chujowych wykonawcow i tyle. To jest ekstraklasa. A oni nie wiedza jak pilke przyjac..

Tomi
1 rok temu

Dobra to teraz wypierdalać!

Kowal
1 rok temu

To jest dramat… ale chyba gorzej jest tylko w Płocku …oni do któreś kolejki byli nawet liderem

Piotr
1 rok temu

Proponuję żeby każdy prześledził karierę zawodową trenera,nie żebym się czepiał ale ten czkowukynievma żadnych papierów na prowadzenie drużyny na tym poziomie rozgrywkowym!. Po drugie, ma przerośnięte i wybujałe ego, w piątek oznajmił że niczego nie będzie zmieniał bo gra o „najwyższe cele”. Już piętek dodałem komentarz że w niedzielę dostaniemy oklep! Od długiego czasu drużyna gra prawdopodobnie przeciwko niemu a były prezesik wszystko zamiatał pod dywan, pozwalając Guardioli na przegranie wszystkich meczy do końca!!!. Myślę że to był jeden z wielu poważnych zarzutów przeciwko p. Drożdżowi i powód dla którego rozstał się z klubem w trybie ekspresowym. Mam nadzieję że… Czytaj więcej »

Kibic Widzewa Łódź
1 rok temu

Stamirowski kupił taki klub za…4 mln – to powinno wystarczyć za resztę komentarzy i dlaczego jest jak jest

szczery
Odpowiedź do  Kibic Widzewa Łódź
1 rok temu

i nic nie wlozyl btw plotki chodza ze szuka kupca ale wysoko sie ceni

KIBIC
1 rok temu

Ryba pasuje się od głowy…..trener, na kogoś trzeba zwalić winę .. Problemem jest miasto, z perspektywy czasu można się przyzwyczaić, że WIDZEWA nie ma w urzędzie miasta łodzi…

Munk
1 rok temu

Trener Niedźwiedź dał nam awans i utrzymał zespół, wielka chwała mu za to i miejsce w historii klubu. Ale gołym okiem widać, że drużyna potrzebuje nowego impulsu i resetu. Czas Pana Trenera Niedźwiedzia chyba minął.

Adi
1 rok temu

Bułgar, Zielu, Żyro, Ciganiks, Zjawiński, Kun, Letniowski* niestety są do odstrzału

Kixon
Odpowiedź do  Adi
1 rok temu

Tylko?

R2ONLY
1 rok temu

Czy My kibice mamy jaja, żeby zbojkotować mecz z koroną ? Mamy władzę i to My decydujemy czy będzie na meczu komplet czy zupełnie pusto. Zróbmy to razem i zamanifestujmy swoje niezadowolenie. NIE idźmy na ostatni mecz i nie zwalniajmy miejsc !

Aladyn
1 rok temu

Gracie beznadzieję. A Niedźwiedź myśli że jego taktyka jest dalej zajebista.Paniw Niedźwiedź wyjmij Pan rękę z nocnika.

Nedved
1 rok temu

A widział ktoś sztuczne boisko na Łodziance na którym podejrzewam czasami trenuje pierwsza drużyna to jest dramat tak więc czy winny Niedźwiedź ?

RakocZy 11
1 rok temu

Stamirowski i Niedźwiedź Wypierdalać !!!!
Nie będziecie z WIDZEWA robić pośmiewiska !!!!

szczery
Odpowiedź do  RakocZy 11
1 rok temu

zgadzam sie, stamirowski bedzie graberzem Widzewa jesli nadal bedzie udawal ze go stac

Jaro
1 rok temu

miej odrobinę honoru i odejdź

Iras
1 rok temu

Jeżeli prawda to że Niedźwiadek zwolnił Drożdza no to temy Panu już pora podziękować .Odpowiedzialność za wyniki wstyd za nasze wyniki.

Tommy
1 rok temu

Piszecie ze trener zasłużył na dalszą pracę, że utrzymał zespół w ex itd itd i to nie jego wina że nie ma kim grać.ale czy gdy nie ma się nic do stracenia nie pokusił się o jakieś experymenty zmianę taktyki zaskoczenie cokolwiek.wyniki mogły być takie same ale jak widać graja na jedno kopyto tą samą strategie która nie wychodzi.k…. to ile tak można?

Dee
1 rok temu

Stamirowski dzwoń do Urbana póki Zabrze nie przedłużyło mu kontraktu.

Last edited 1 rok temu by Dee
slawo
1 rok temu

Wiadomo że ostatnie wyniki to jedna wielka porażka ale mimo wszystko ja tak szybko bym niedźwiedzia nie skreślał. Zobaczymy co zrobi : góra ” w zamyśle zarząd i ewentualnie wzmocnienia. Potem poczekać co z tym zrobi niedźwiadek i tyle. Jak w przeciągu 6-7 kolejek nic z tego nie wyjdzie to wtedy go wypierdolić i tyle.

przemeklewicki
Odpowiedź do  slawo
1 rok temu

Szkoda czasu na tracenie kolejnych punktow i kolejek wstydu!

Gizmo
1 rok temu

Takim szrotem to nawet Guardiola by nic nie wygrał

Michał
1 rok temu

Urwa!!! Czy ktoś mi wytłumaczy jakim cudem z drużyny, która była przez chwilę wiceliderem staliśmy się ogórami i pośmiewiskiem?? Kadra ta sama, a grają trzy razy gorzej. Tu jest potrzebna szczegółowa analiza i postawienie diagnozy. Pierdzielenia o braku boisk treningowych czy za wąskim sztabie nie mogę już słuchać

Woytek
1 rok temu

Żegnam Pana Trenera. Idź i już wstydu oszczędź. Wystarczy. Każdemu wystarczy takiego gadania.

Woytek
Odpowiedź do  Woytek
1 rok temu

I jeszcze. Chyba Ci się we łbie kurwa pojebało że możesz być najlepszym trenerem. Idź pan we chuj

szczery
1 rok temu

problemem nie jest JN , problemem jest wlasciciel, po prostu nie stac go na ten klub. nie ten rozmiar kapelusza, bez kasy nie zajedziemy daleko. a nerowowe ruchy typu przesuwamy cala kase na jedynek kosztem akademii, struktur etc to w dluzszej perspektywie samounicestwienie. stamir – apel – pokaz ile wlozyles do klubu!

przemeklewicki
Odpowiedź do  szczery
1 rok temu

Zastanow sie co napisałes! w nowym sezonie mamy miec budzet 40 mln a ty ze wlasciciel nie ma kasy…
Stamirowski zle dobrał ludzi od Prezesa po cały pion sportowy.

widzewtoya
1 rok temu

Spierdalaj!

widzewtoya
Odpowiedź do  widzewtoya
1 rok temu

Sorka, Wypierdalaj!!!

Darek
1 rok temu

To już jest koniec i nie ma już nic …..Tu naprawdę potrzebne są duże zmiany a chyba najważniejsze ludzie znający się na piłce .

aaa
1 rok temu

z nieba prosto do piekła. Coś tu nie gra ewidentnie

widzewtoya
1 rok temu

Juz wlasnie mielismy wygrac 4:0 ale niestety przegralismy 1:3. Wprowadzalismy bardzo dobry, nowy wariant taktyczny, ale tak jakos nieoczekiwanie mecz sie skonczyl i teraz trzeba bedzie od nowa nad nim popracowac, choc bedzie trudno bo nie mam laptopa…

Full
1 rok temu

W Radomiaku maja już młodzieżowców z zagranicy. Trochę to dziwne, ze Polaków tam w zasadzie nie ma….

Geo
1 rok temu

Ej ludzie, o czym mowa w ogole? W klubie jest konflikt za kulisami. Z drugiej strony nie bylo wzmocnien zima – juz na tym nam liga odjechala! To co sie dzieje to wypadkowa pewnie jeszcze kilku elementow. Naprawde myslicie, ze jesli wyjmiemy Niedzwiedzia i wlozymy np. Meoczka, to zespol nagle odpali? Dobrze wiemy, ze mamy 3-4 pilkarzy na poziomie ekstraklasy. Reszta raczej do wymiany bonraczej nie dociagna do poziomu. Brak boisk, za malo trenerow. Coscie sie akurat uczepili Niedzwiedzia za slabe wyniki wiosna? Jesienia go na rekach nosiliscie!

krzysztof
1 rok temu

Wypowiedź – kopiuj wklej jak po ostatnich meczach. Widać, że jest padaka tej wiosny czas chyba na głębsze zmiany z trenerem włącznie. Źle się dzieje w „państwie duńskim”.

johny
1 rok temu

Nie bronię Niedźwiedzia, ale rozstrzał opinii na jesień i teraz to przepaść, od:

  • podpisywać długi kontrakt bo nam Niedźwiadka podkupią

po:

  • wyj… natychmiast, honoru nie ma

A może gdzieś prawda leży po środku, może trener nie jest takim cudotwórcą jak myśleliśmy na jesieni, ani takim niedorajdą jak wynika to z ostatnich wyników?
Tak krawiec kraje, jak mu materii staje. A ta jest wyjątkowo cieniutka. Wyniki na jesień były po prostu ponad stan, teraz szczęście się skończyło.

168
0
Would love your thoughts, please comment.x