WTM Live: Radomiak – Widzew

21 maja 2023, 13:00 | Autor:

Przed drużyną Janusza Niedźwiedzia ostatnie wyjazdowe spotkanie w sezonie 2022/2023. Zagrają dziś z Radomiakiem Radom, który jesienią sprawił widzewiakom bolesne lanie na ich stadionie. Stawką będzie więc rewanż na popularnych „Warchołach”.

Spotkanie zacznie się o godzinie 15:00. Na trybunach radomskiego stadionu pojawią kibice wyłącznie gospodarzy, ale nie zabraknie także przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 3, a komentarza z nich wysłuchać w rozgłośni RadioWidzew.pl.

Kliknij, by przejść do Relacji LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiek
10 miesięcy temu

Od kiedy w Polsce gramy systemem jesień-wiosna, to o „majstra”, o puchary czy o utrzymanie się w lidze gra się zawsze… na wiosnę. Pamiętajmy jednak, że wiosna jest zawsze kontynuacją jesieni tak, jak druga połowa meczu jest ciągiem dalszym po pierwszej części gry… W dużym uproszczeniu — jeżeli zespół dobrze punktuje na wiosnę, ale nie realizuje zakładanego sobie przed sezonem celu, nie można powiedzieć, że miał on za sobą… udaną wiosnę, nawet pomimo tego, że dobrze punktował! I vice versa: jeśli drużyna słabo punktowała wiosną, lecz wykonała postawione przed nią zadania, ciężko powiedzieć, by miała ona wiosnę nieudaną, i to… Czytaj więcej »

Pawulon
10 miesięcy temu

Panie Niedzwiedz ja osobiscie zwolnil po awansie…. Ja wiem inna szkola ale …strzaly z dysantansu to uj a rozgrywanie od Ravasa mistrzostwo swiata zegnam pa pa moze jestes dobry na rezerwy jak awansuja jak

Tom
10 miesięcy temu

Nie dotrwałem do końca tej blazenady. Wstyd , grali z nami jak z juniorami. A wykonanie rzutu wolnego przez letniowskiego w 87 minucie to kryminał.

Pawulon
10 miesięcy temu

A jeszcze jedno…jak mielismy chociaz zremisowac jak analu+ ze gramy bez napastnika. Jeszcze jedno p.W byl
Gdansku po Zjawe? Przpomnial mi sie Uli Borowka

4
0
Would love your thoughts, please comment.x