Kun skończył już sezon

21 maja 2023, 19:49 | Autor:

W meczu z Radomiakiem Radom dwóch piłkarzy Widzewa nie mogło wystąpić ze względu na nadmiar żółtych kartek. Teraz w ich ślady poszedł kolejny piłkarz, który tym samym zakończył już udział w tym sezonie.

Mowa o Dominiku Kunie, który w 31. minucie spóźnił się z interwencją i brutalnie potraktował jednego z przeciwników. Mimo, iż był to dopiero jego pierwszy faul w niedzielnym starciu, sędzia Tomasz Musiał zdecydował się ukarać pomocnika żółtą kartką. Było to trzecie napomnienie Kuna w  bieżących rozgrywkach, więc będzie musiał odpocząć w kolejnym spotkaniu. Łodzianie zagrają w nim na swoim stadionie z Koroną Kielce.

Niewiele brakowało, a osłabienie kartkowe byłoby jeszcze większe. Ostry faul zaliczył bowiem również, po wejściu na boisko, rezerwowy Juliusz Letniowski. Jego Musiał na szczęście oszczędził i mający na koncie trzy kartoniki rozgrywający będzie mógł wybiec na murawę w ostatnim pojedynku. Podobnie, jak wracający do kadry Serafin Szota oraz Marek Hanousek.

Kun kończy więc sezon z trzydziestoma trzema ligowymi występami, w których strzelił cztery gole i zanotował dwie asysty.

Subskrybuj
Powiadom o
73 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
73
0
Would love your thoughts, please comment.x