We wtorek Stamirowski odpowie na pytania dziennikarzy

22 maja 2023, 12:53 | Autor:

Na wtorkowe południe została zaplanowana zapowiadana wcześniej konferencja prasowa z udziałem Tomasza Stamirowskiego. Większościowy udziałowiec Widzewa Łódź odpowie na pytania dziennikarzy, dotyczące zmian w zarządzie klubu.

W ubiegłym tygodniu rada nadzorcza podjęła uchwałę, na podstawie której odwołany z funkcji prezesa został Mateusz Dróżdż. Wydano w tej sprawie komunikat, wymieniając elementy, które oceniano przy podejmowaniu decyzji na temat Dróżdza. Ukazał się także wywiad ze Stamirowskim, w którym ten tłumaczył powody na temat rozstania z dotychczasowym prezesem. Mimo to, nie wszyscy fani uznali, że otrzymali wystarczające wyjaśnienia. W piątek grupy kibicowskie zaapelowały o odpowiedź na nurtujące ich pytania.

Jak się dowiedzieliśmy, wkrótce ma dojść do spotkania Stamirowskiego z przedstawicielami kibiców, by wyjaśnić sobie powstałe niejasności. Poza tym, szereg pytań do głównego akcjonariusza mają media, stąd organizacja wspomnianej konferencji. Jej start przewidziano na godz. 12:00, a na żywo będzie można śledzić ją za pośrednictwem Widzew TV.

Do wtorku, jak wynika z oficjalnych informacji, ma być wyłoniony także nowy skład zarządu. Jak pisaliśmy TUTAJ, jednym z poważnych kandydatów na nowego prezesa jest dotychczasowy wiceprezes, Michał Rydz.

Subskrybuj
Powiadom o
68 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
goldi70
1 rok temu

Moim zdaniem Michał Rydz zostanie na swoim stanowisku. Jest merytoryczne przygotowany dobrze funkcjonuje i tu zmiana jest niepotrzebna. Prezem pewnie zostanie Dyrektor Szymański. Co do przyszłości trenera i dyrektora sportowego decyzja zapadnie po sezonie bo to jest najlepszy czas na rozliczenia.

przemeklewicki
Odpowiedź do  goldi70
1 rok temu

Były prezes zatrudnial Wichniarka ktory jest tez odpowiedzialny za pion sportowy i wynik wiec pora na niego~!
Ps. Niedzwiedz sam sie wypunktował wiosna i kompromitujacymi porazkami u siebie !

Marcin
Odpowiedź do  goldi70
1 rok temu

Największą porażka w Widzewie jest dziś dyrektor sportowy, w innych klubach potrafili znaleźć jakiś ciekawych zawodnikówza granicą a Wichniarek nie dał Widzewowi żadnego ,nawet jednego zawodnika z którego dziś byśmy mieli pożytek i w przyszłości pieniądze
Trenera mam nadzieję że nikt zwalniać nie będzie, nie różni się niczym od wychwalanego tutaj Papszuna czy trenera warty,o Urbanie to szkoda nawet cokolwiek pisać, przyjdzie nowy sezon,trafią się 3 remisy i gość wyleci z hukiem z Zabrza

Mbb
Odpowiedź do  Marcin
1 rok temu

No co ty 30 grudnia też byś tak napisał? Ravas i Sanchez do sprzedania a o Terpika pytała się Bologna. Obniżyli loty jak całą drużyna ale czy to wina Wichniarka.? Nie bronie go ale chłop chyba kroil z tego co mu dali…

Marcin
Odpowiedź do  Mbb
1 rok temu

Tak,właśnie tak bym napisał, Sanchez beż wyszkolenia ,piłka mu odskakiwała nawet gdy nie był przez nikogo naciskany ,powinien być sprzedany za tyle ile nam proponowano Ravas mimo że nie jest najsłabszy w lidze i dużo nam wybronił do najlepszych nigdy nie dorówna, Terpilowski ?Bologna?zauważyłeś że oni takich grajków kupują na pęczki jak rzodkiewke?

Don Fredro
Odpowiedź do  Marcin
1 rok temu

Jak Ravas był jednym z 2-3 najlepszych bramkarzy w ESA, to ty wiedziałeś, że jest słaby, podobnie z Sanchezem. Jakim cudem nie jesteś jeszcze dyrektorem sportowym, albo chociaż szefem skautów jakimś czołowym klubie Ekstraklasy?
Moim zdaniem jest jeden oczywisty wniosek. Jeśli tylko ktoś chce wyłożyć gotówkę za któregokolwiek z naszych orłów to trzeba od razu sprzedawać. Bo szansa, ze któryś z ekstraklasowych grajków powtórzy udaną rundę, nie mówiąc już o sezonie wynosi może z 10%.

Piotr Z.
Odpowiedź do  goldi70
1 rok temu

Myślę, że JN chyba zostanie, bo Stamirowski nie będzie chciał robić rewolucji. Bardziej możliwe jakieś zmiany w samym sztabie szkoleniowym (np.trener od przyg. fizycznego). Nie wiem co z dyr. sportowym, jego działalność dupy nie urywa. Ale sam JN mówił, że transfery są z nim konsultowane, więc on też ponosi część odpowiedzialności za nieudane transfery.
Jakoś nie widzę Michała Rydza na stanowisku prezesa. Teraz trzeba będzie podejmować samodzielne, trudne, poważne w skutkach decyzje. Rydz wydawał się do tej pory, tylko cieniem kolejnych prezesów.

Mr1910
Odpowiedź do  Piotr Z.
1 rok temu

Tu właśnie jest pies pogrzebany skoro duet Wichniarek-Niedźwiedź opiniował pozytywnie takie talenty jak: Zjawiński, Ciganiks, Milos, Czorba, Sypek czy wykupienie Letniowskiego to zostawienie każdego z w/w dwójki to igranie z ogniem.

Last edited 1 rok temu by Mr1910
kibic
1 rok temu

To jest dobry filmik na temat presji piłkarzy
https://www.youtube.com/shorts/xbDb_FrYnYg

Marek
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu
Marek
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu

Zgadzam się z Mateuszem!!!

Stefański
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu

Takie tam naiwne pieprzenie że presje to czuje tylko chirurg przy pracy na otwartym sercu czy kuźwa strażak ze starcem na plecach i psem pod pachą w płonącym budynku. Piłkarze odczuwają presję tak jak my wszyscy, w każdej nawet najmniej odpowiedzialnej pracy można zostać przygniecionym presją wyniku, presją zarządzania, konkurencji, dochodzą prywatne sprawy, problemy, rodzinne dramaty. Ludzie mają różne psychiki i odporności, takie populizmy Borasa to można sobie wsadzić między bajki. W naszej drużynie nie wiadomo co się wydarzyło, moze u kogoś wydarzyło się coś dramatycznego i dlatego nigdy nie wchodzi na 100% w mecz? może oni są w mordę… Czytaj więcej »

RedMan
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Dobrze gadasz. Weźmy pod lupę takiego Sancheza. Chłopak z 3 ligi hiszpańskiej. Podpisał pierwszy zagraniczny kontrakt, który dał mu jakoby przepustkę do świata profesjonalnego futbolu. Na początku na świeżości, z pełnym zaangażowaniem zagrał kilka świetnych meczów, nikt go nie znał, nie wiedzieli czego się można po nim spodziewać. Chłopak poczuł się gwiazdą tej ligi, wartość urosła kilkukrotnie. Kibice dawali wyrazy uwielbienia. Jordi już w głowie układał plan jak dalej potoczy się jego kariera. Widział się być może w Rakowie, Lechu, a może jakimś klubie niemieckim, włoskim, czy też rodzimy wyłożył by na stół gotówkę i mógł by dalej wspinać się… Czytaj więcej »

adam
1 rok temu

W sumie zobaczymy co powie. Powinien zrobić porządek bo nie przypomina dobrego starego Widzewa tylko klubik w którym jest bałagan,mydlenie oczu kibicom i przypadkowe osoby na wysokich stanowiskach

JANEK
Odpowiedź do  adam
1 rok temu

Dobry stary Widzew to był ewentualnie 25 lat temu,od tego czasu raczej nigdy go nie przypominała żadna drużyna ,trzeba żyć teraźniejszością a nie historią bo to już było i raczej nie wróci

Last edited 1 rok temu by JANEK
RedMan
Odpowiedź do  JANEK
1 rok temu

co ty może wiedzieć człowieku czy wróci czy nie wróci?! U nas chociaż ma co wracać bo u was puki co brak historii i legend klubowych. Nie mieliście drużyny która gdziekolwiek by zaistniała.

Don Fredro
Odpowiedź do  adam
1 rok temu

Dobry, stary Widzew to był ostatni raz za Sobolewskiego. potem to już tylko prowizorka, kombinowanie i bajzel w zarządzaniu. W czasach Pawelca i Grajewskiego organizacyjnie był koszmar, ale chłopaki potrafili tak piłkarzom namieszać, że za półdarmo u nas grali, a i tak mimo kasy z Ligii Mistrzów została po tych działaczach spalona ziemia. Póżniej to już były tylko przebłyski normalności, jak w początkach Cacka i trochę za Bońka. po reaktywacji ostatnie dwa lata to w mojej ocenie najlepszy okres w Widzewie od ponad 20 lat. Nadzieja w Stamirowskim, że wie co robi i nie dopuszcza do siebie wszystkich „podpowiadaczy”, którzy… Czytaj więcej »

carlo1910
Odpowiedź do  Don Fredro
1 rok temu

Tylko, że sam Stamirowski to trochę mało. Tutaj potrzebna jest większa kasa!

Kixon
1 rok temu

Czekam z niecierpliwością na wyjaśnienia i dalsze plany właściciela

Mariusz
1 rok temu

Ja chciałbym usłyszeć od właściciela. Czy dalej jest w stanie samemu wspierać Widzew? Czy czasem nie powinien połowę udziałów sprzedać jakiemuś mądremu inwestorowi który myśli tak samo jak właściciel w prowadzeniu klubu.

Mbb
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

Znajdź takiego. Swoją drogą zatorowi znaleźli a my z dużo większym potencjałem u możliwościami przez tyle lat nie mogliśmy. Może właśnie przez te wszystkie Rady Nadzorcze, Sowaezyszrnia itp

Mariusz
Odpowiedź do  Mbb
1 rok temu

Mbb jak taki mądry to sam szukaj. Były dwa zapytania o klub do Dróżdża ale te pytania nie do tej osoby.

JANEK
Odpowiedź do  Mbb
1 rok temu

Zaraz zaraz ,o jakim ty dużo większym potencjale piszesz ??? Chyba tylko chodzi tu o frekwencje na meczach a i tak ostatnie mecze i frekwencja na ŁKS pokazuje że takiej wielkiej różnicy nie ma,a tak to Widzew nie ma prawie żadnych dobrych kontaktów od lat z UM w przeciwieństwie do ŁKS ,a to jest bardzo ważne dla takiego sponsora ,po drugie stadion i jego otoczenie na ŁKS masz duzo bardziej nowocześniejszy stadion ,do tego ma obok stadionu dwie hale a w AA odbywają sie imprezy krajowe i Światowe , duży parking,blisko lotnisko itp itd .tak samo koszykarki ŁKS sa teraz… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by JANEK
Michał
Odpowiedź do  JANEK
1 rok temu

Jedynym potencjałem łks są przychylne władze miasta. Sam to przyznałeś pokazując różnice, tak więc o tym pamiętaj. Bez Zdanowskiej i grupy jej… pracowników łks byłby niczym.

JANEK
Odpowiedź do  Michał
1 rok temu

Jak Boniek był prezesem PZPN to było dobrze co nie albo jak przyszła Pajączek na prezesa tak samo pracownik w zarządzie PZPN.Pamiętaj że sama prezydent nic nie może każda jej decyzje musi przegłosować wiekszością kilkudziesięciu radnych z różnych partii,a Widzew nawet swoich radnych w UM nie szanuje jak Domaszewicz czy Markwant który miał tam jakieś tarcia z kibolami https://tvn24.pl/polska/bandyckie-porachunki-w-lodzi-kibole-atakuja-dzialaczy-widzewa-4602213 i przez jakiś czas nie udzielał sie nawet w sprawach Widzewa i mu sie wcale nie dziwie

DonJ
Odpowiedź do  JANEK
1 rok temu

Abstrahując od twoich licznych farmazonów – zdajesz sobie sprawę, że Prezydent Miasta jest wybierany przez tych, którzy wygrają lokalne wybory (sami czy tworząc koalicję) i głosowania pomysłów tychże zwycięzców są tylko zwykłą formalnością?

Reminio
Odpowiedź do  JANEK
1 rok temu

A ten znowu fantazjuje. Porównywalny potencjal:)))) czlowieku na przedoatatni mecz z prawie ppewnym awansem powinien byc komplet i brak biletow. To się kibice sukcesu nachodzili na mecze. Trybuny zamknięte  w porównaniu z meczem z Wisłą, bo ledwo 11.500sprsedanych, bylo moze maks 11.000. Żulernia posprzedawala butelki, puszki i złom,  to na Wisle były bilety ,  a teraz już problem, lepiej winiasza walnąć w bramie. Już nie mówię, że ceny biletów średnio 20-25 zeta to jak na 4 lige badz 10 lat temu. I też jest problem. Jedna porazka i już problem, a u nas 5 z rzedu i komplet. I coś… Czytaj więcej »

JANEK
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

Dlaczego obrażasz Łodzian ??? Dlaczego obrażasz ludzi z Polesia nazywając ich żulernią a na meczach Widzewa wisi flaga Polesia :) Limanka gdzie sie znajduje jak nie na Bałutach ??? gdzie w większości to sa tereny Widzewa i tacy sami ludzie tam mieszkają co na Limance .Co na Retkini czy na Teofilowie nie ma kibiców Widzewa ??? tak samo sa i to też są żule ???? Byłes na Górniaku kiedyś na Zarzwskiej Grabowej i okloicach ??? Tam przecież jest Widzew, o Śródmieściu nawet nie pisze bo jest podobne że sa tam kibice ŁKS jak i Widzewa i w tych samaych kamienicach,ulicach… Czytaj więcej »

Teofilów
Odpowiedź do  JANEK
1 rok temu

Janek to ewenement na skalę światową, bardziej interesuje go sytuacja lokalnego rywala niż klubu, któremu kibicuje :D skoro u was taka idyllia, to skąd te ostatnie zaległości w wypłatach? Czyżby Wuja z USA jeszcze nie przyjechał razem ze swoim konsorcjum piłkarskim?

dobre
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

Mowisz o tych zulach o ktorych mowil niedawno prezes ktorych spotkal spiacych na korytarzu siedziby klubu albo o tych z loz vip ktorych wypraszal bo byli pijani I go obrazali ?

KAL
Odpowiedź do  JANEK
1 rok temu

Jakie koszykarki i jaka Liga Mistrzów od lat? Zmierz sobie temperature i pędź do lekarza.

przemeklewicki
Odpowiedź do  JANEK
1 rok temu

WASZA SREDNIA MECZOWA TO 9 TYS WIEC SIE GON STAD!

RedMan
Odpowiedź do  JANEK
1 rok temu

Porównywać się z Widzewem zakompleksiony Jasiu to Ty nie masz szans, bo poczynając od sukcesów klubowych, po ilość kibiców w Polsce, markę i rozpoznawalność na świecie, Zbigniewa Bońka który jest teraz we władzach UEFA, to nie macie totalnie żadnych argumentów. Jasne Płatka interesują siatkarki, koszykarze i może jeszcze targi ogrodnicze w Atlas Arenie XD Miasto da grunty po dobrej cenie a On włoży jakiś tam hajs w piłkę. Czy wyjdziecie na tym jakoś? zobaczymy, ale wiedząc w ilu miastach zastosował ten trick nie sądzę żeby mu jakoś specjalnie na Was zależało

RedMan
Odpowiedź do  Mbb
1 rok temu

znaleźli XD pierwsze kroki ten cały Płatek skierował do magistratu. Wiadomo w jakim celu. To całkiem dobry biznes naobiecywać złote góry lokalnej drużynie, przejąć klub za relatywnie nie wielką sumę, dogadać się z władzami miasta na wykup gruntów po preferencyjnej cenie, być może zarobić coś na klubie, a jeśli nie to się wycofać. Wiadomo że miasto wspiera galerianki więc to tam trzeba inwestować żeby załatwić deal z miastem

przemeklewicki
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

W umowie kupna udziałow ma zapis ze NIE moze zbyc udziałow przez 5 lat!

Reminio
1 rok temu

Panie Stamirowski…TYLKO JEDNA PROSBA, zwolnij Wichniarka. To człowiek bez kompetencji, znajomości, charyzmy. Zna tylko zawodnikow niechcianych w Lubinie i Poznaniu. Sam nic nie jest w stanie znaleźć. Dziękuję.

Ccc
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

Może Masłowski zamiast Wichniarka

Bogdan
Odpowiedź do  Ccc
1 rok temu
JUż był ale go usunito bo uwazano ze jest słaby .Poszedł do Wisły a od kilku lat jest "sportowym" w Jagielonii i dobrze mu wychodzi
Bogdan
Odpowiedź do  Bogdan
1 rok temu
JUż był ale go usunito bo uwazano ze jest słaby .Poszedł do Wisły a od kilku lat jest "sportowym" w Jagielonii i dobrze mu wychodzi    

Juz był ale go usunieto .Uwazano że jest słaby.Poszedł do Płocka a od kilku lat jest „sportowym ” w jagielonii i dobrze mu wychodzi.Cos ta strona zniekształca wpisy.

Edek
1 rok temu

To jest kolejny raz robienie ludzi w chu.. ! Kolejna wiosna nieudaczników , kolejny skok na kasę ! Żeby zamknąć ludziom gęby po kolejnej kompromitacji kolejna zmiana prezesa , i innych żeby tylko ludzi uspokoić , żeby ponownie wykupili wszystkie karnety ! I zabawa od nowa ! Przy tak pełnych trybunach , dopingu co sezon , nie wierzę żeby to nie było opłacalne dla sponsorów

kibic
Odpowiedź do  Edek
1 rok temu

Człowieku ty kupujesz karnet dla siebie żeby móc oglądać mecze na żywo ,a nie dla tego żeby klub miał kasę ,kolejny raz powtarzam że kibic nie jest żadnym sponsorem klubu tak samo jak klient w teatrze,siłowni,basenie,gali MMA itp

Łukasz
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu

I tak i nie . W jakimś tam stopniu kibic jest sponsorem ale na pewno nie w takim żeby decydował o tym kogo zwalniać kogo nie a kogo zatrudniać a kogo nie.Po drugie Kibic jako ogół czyli 16 tys ludzi to mógłby o czymś decydować gdyby miał jeden głos a nie 16 tys ludzi a każdy z innym zdaniem i pomysłem to na pewno nie, bo tam ktoś kupił sobie karnet za kilka stówek ( głównie dla własnej korzyści żeby mecz na żywo oglądać) i myśli że nagle może sobie decydować o wszystkim.A na koniec kasa z biletów czy tam… Czytaj więcej »

Edek
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu

To przy pustych trybunach znajdziesz sponsora ? Ci kibice co przychodzą na stadion w Łodzi , w sile minimum 15 tys ludzi , Ci ludzie nie kupują piwa , oranżady itd ? To jest Widzew , to jest znana i rozpoznawana marka , a nie Pierdziszewo

Sławek
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu

ta w pandemii też kupiłem 4 karnety dla całej rodziny by oglądać mecz na żywo i ani razu z grzech z nich nie skorzystałem. kolejny raz powtarzasz te farmazony!!!

kibic
Odpowiedź do  Sławek
1 rok temu

A dlaczego kupiłeś te karnety ?? Tylko dla tego żeby nie wypaść z obiegu,bo zaraz by ktoś na twoje miejsce w wolnej sprzedaży kupił i byś wypadł z obiegu i stracił pierwszeństwo w kupieniu karnetu.

olek
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu

Dokladnie , kibice poniekad byli zmuszeni do kupienia karnetu,poniewaz kazdy wiedzial ze jak go nie kupi/przdluzy to pozniej straci mozliwosc przedluzenia karnetu w kolejnych sezonach/rundach.

DonJ
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu

Każdy kto kupuje bilet czy karnet jest sponsorem klubu – przestań po raz kolejny wypisywać te swoje brednie. Sponsor per se dostaje za swoje zaangażowanie finansowe reklamę – widz dostaje możliwość obejrzenia meczu/meczów. I żaden z nich nie musi mieć wpływu na jakiekolwiek decyzje.

Falcao
1 rok temu

Dużo zmian. Ma być nowy prezes Rydz i nowy trener Mroczkowski. Do zarządu wejdzie Szymański, a latem do RN Domaszewicz.

Pineiro
Odpowiedź do  Falcao
1 rok temu

Mroczkowski to dobry trener ale wyników nie ma;(

Ccc
Odpowiedź do  Pineiro
1 rok temu

Może Płuska skoro taki dobry i nasz,do tego Masłowski na dyra

BEKA
Odpowiedź do  Pineiro
1 rok temu

(!) ale MROCZKOWSKI na DYREKTORA SPORTOWEGO nadawałby się wyśmienicie – w końcu nie było by problemów z młodymi zdolnymi utalentowanymi graczami, a i znajomości w „branży” zdecydowanie wyższe niż Wichniarek.

przemeklewicki
Odpowiedź do  BEKA
1 rok temu

Dostał oferte od Stamirowskiego jak obejmował rzady ale niestety ja odrzucił!

BEKA
Odpowiedź do  przemeklewicki
1 rok temu

tak.. ale teraz zmieniły się realia – jesteśmy w EX

przemeklewicki
Odpowiedź do  Pineiro
1 rok temu

Znajduje za to niedrogich dobrych piłkarzy ktorych pozniej mozna wypromowac i sprzedac//…

Tom
Odpowiedź do  Pineiro
1 rok temu

Mroczka to na skauta niech szuka młodych grajków. Ma oko to niech wykorzysta.

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
1 rok temu

Posłucham z ciekawością, ale tak naprawdę, to zobaczymy na jesieni ile jest warte to jutrzejsze gadanie właściciela. Dużo zależy, czy i jakie będą wzmocnienia w składzie naszej drużyny. Moim zdaniem potrzeba jednej konkretnej osoby u steru Widzewa, prawie dyktatora, który wie co robi, dużo wymaga od innych, ale i od siebie, i bierze odpowiedzialność za całokształt.

Tom
Odpowiedź do  ZAWSZE TYLKO WIDZEW
1 rok temu

To właśnie go zwolnili.

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Odpowiedź do  Tom
1 rok temu

Dokładnie , też mi taka myśl chodzi po głowie. Zobaczymy, co jutro pan Stamirowski powie, czego jeszcze nie wiemy.

szczery
1 rok temu

skoro bedzie mozliwość zadawania pytan to zapytajcie: a) ile faktycznie wplacil do klubu, b) ile w jakich terminach jeszcze wplaci na podstawie umowy inwestycyjnej; c) czy zamierza z wlasnej woli cos dorzucić oraz d) ile prawdy jest w środowiskowej plotce ze szuka chetnych kupic (dość drogo:-)) akcje ;

przemeklewicki
Odpowiedź do  szczery
1 rok temu

Chlopie sprawdz sobei w internecie!
4 mln jak obejmował wiekszosciowe akcje
2 mln wplacil 2 tygodnie temu!
6 mln zostało do spłaty przez 3 lata
10 mln w formie sponsorskiej przez 5lat!

szczery
Odpowiedź do  przemeklewicki
1 rok temu

internet? lepsze zrodlo bezposrednie, mozna zapytac ile faktycznie wplacil

JaToJa1910
1 rok temu

Powinni być zatrudnieni byli piłkarze Widzewa na stanowisku dyrektora sportowego. W Lechu Mielcarski, Legia Zieliński itp, ludzie którzy grali i wiedzą OCB.

Last edited 1 rok temu by JaToJa1910
ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Odpowiedź do  JaToJa1910
1 rok temu

Tomek Łapiński, ogarnięty człowiek, z doświadczeniem ,szybko się uczy, może on by się sprawdził? Tylko najpierw musiałaby paść taka propozycja, a następnie on musiałby się zgodzić.

szczery
Odpowiedź do  ZAWSZE TYLKO WIDZEW
1 rok temu

kilka razy juz podchodzil do Widzewa na różnych stanowiskach, zawsze sie to konczyło slabo więc watpie czy by sie zgodził

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Odpowiedź do  szczery
1 rok temu

Fakt, masz rację, przecież był kilka lat temu chyba jakimś doradcą, i Widzew podziękował mu za współpracę, z czego pan Tomek nie był do końca zadowolony. Także moja propozycja jest nietrafiona. Jeszcze pomyślałem o Marku Citko, ale ta historia z Wisłą, to też nie wiadomo do końca jak to tam naprawdę było.

Krzysztofpiastòw
Odpowiedź do  ZAWSZE TYLKO WIDZEW
1 rok temu

Łapiński, pamiętam już jako 17 latka w Widzewie. I śledziłem całą jego karierę również w reprezentacji. No cóż trochę z niego jednak dziwoląg. A tacy raczej mącą.

Arek
1 rok temu

Ci co chcą zwolnić trenera Niedźwiedzia są chyba niespełna rozumu i debilami,dobrze że niektórzy kibice tu piszący nie zarządzają klubem bo doprowadziliby go do bankructwa. Przypominam że utrzymaliśmy się zespołem który ledwo co się wczołgał do ekstraklasy a było bardzo blisko do tego aby nas Arka na ostatniej prostej wyprzedziła,nie wzmocniona kadra niedźwiedź tym co miał i to że utrzymał zespół można stwierdzić że jest to cud,a niektórzy tu urośli w piórka i po dobrej rundzie już chcieli pucharów,jak zwolnimy trenera niedźwiedzia przez kibiców tu piszących to jestem pewien że odniesie sukces z inną drużyną niż z nami. A lepszy… Czytaj więcej »

wolf
1 rok temu

Mam nadzieję,że po konferencji wylecą też Niedźwiedź, Wichniarek i Kasprzak.

68
0
Would love your thoughts, please comment.x