Od jutra przygotowania do meczu z Koroną. Bez kilku zawodników

22 maja 2023, 14:27 | Autor:

Przed piłkarzami Widzewa ostatni mecz w tym sezonie Ekstraklasy. W sobotę będą podejmować zespół Korony Kielce, który jesienią pokonali 1:0. Jutro ruszają przygotowania do tego spotkania – poinformowała strona widzew.com

Jutrzejsze zajęcia zaplanowane zostały na godzinę 16:50 i odbędą się na boisku na Łodziance. Tradycyjnie, będą one otwarte dla kibiców i mediów. Również dzień później widzewiacy odbędą jednostkę treningową na obiektach przy ul. Małachowskiego.

W czwartek drużyna trenować będzie na głównej płycie stadionu „Serca Łodzi”, a wieczorem zespół i sztab szkoleniowy będą obecni na premierze serialu Canal+, która odbędzie się w Kinie Helios. Przed piątkowymi zajęciami odbędzie się tradycyjny briefing z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia i przedstawiciela drużyny.

W meczu z Radomiakiem urazu doznał Bartłomiej Pawłowski i dzisiaj zawodnik ma przejść badanie diagnostyczne odnośnie tej kontuzji. Z powodów zdrowotnych boisko przedwcześnie opuścił Kristoffer Normann Hansen. Norweg ma się stawić we wtorek w klubie i wtedy będzie zbadany jego stan zdrowia. W zaplanowanym mikrocyklu z powodu choroby nie będzie brał udziału Marek Hanousek a Jordi Sanchez przechodzi rehabilitację związaną z urazem stopy.

Spotkanie z Koroną Kielce zaplanowane zostało na sobotę, a pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o godzinie 17:30.

Plan treningów przed meczem z Koroną:

23.05 (wtorek) – otwarty trening na Łodziance (godz. 16:50)
24.05 (środa) – trening na Łodziance
25.05 (czwartek) –  trening w „Sercu Łodzi”
26.05 (piątek) – briefing prasowy i trening na Łodziance
27.05 (sobota) – mecz z Koroną (godz. 17:30)

Subskrybuj
Powiadom o
63 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
63
0
Would love your thoughts, please comment.x