Raport kartkowy przed meczem z Wartą

4 marca 2023, 08:30 | Autor:

Dwukrotnie w ostatnim meczu z Legią Warszawa trafiali do notesu sędziowskiego piłkarze Widzewa. Niestety, jedno z tych napomnień oznacza zawieszenie w dzisiejszym meczu. Zagrożonych jest dwóch piłkarzy RTS.

Z powodu otrzymania czwartej żółtej kartki w dzisiejszym pojedynku nie zobaczymy Jordiego Sancheza. W meczu z Legią pierwsze „żółtko” w tym sezonie zobaczył Łukasz Zjawiński. Zagrożeni jednym meczem pauzy pozostają Juliusz Letniowski oraz Ernest Terpiłowski. Trzy indywidualne napomnienia ma na swoim koncie również Janusz Niedźwiedź.

W ekipie Warty Poznań do meczowej kadry po odbyciu pauzy za nadmiar kartek wraca Enis Destan. Najczęściej, bo sześciokrotnie, napominany był przez sędziów Dimitris Stavropoulos. Zagrożeni jednym meczem przerwy są Jan Grzesik oraz Dawid Szymonowicz.

Żółte kartki w drużynie:

4 – Jordi Sanchez
3
– Juliusz Letniowski, Ernest Terpiłowski
2
– Martin Kreuzriegler, Dominik Kun, Bartłomiej Pawłowski, Serafin Szota, Mateusz Żyro
1 – Bożidar Czorbadżijski, Marek Hanousek, Mato Milos, Fabio Nunes, Kristoffer Normann Hansen, Juljan Shehu, Patryk Stępiński, Jakub Sypek, Łukasz Zjawiński

Żółte kartki w sztabie szkoleniowym:

3 – Janusz Niedźwiedź

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Noname
1 rok temu

Julek mógłby dostać kartkę. Krótka przerwa w grze może pomogłaby mu odbudować formę. Umiejętności ma, więc pewnie potrzebuje jakiegoś resetu w głowie.

Seba
Odpowiedź do  Noname
1 rok temu

Tobie reset w pisaniu głupot by się przydał

Kołomir
Odpowiedź do  Noname
1 rok temu

No i masz dzisiaj Kuna w środku i żadnej piłki nie możemy w środku przytrzymać czy rozegrać. Niestety Hansen od początku też nie przekonuje. Dobry rozgrywający i napastnika potrzebny na gwałt.

nody64
1 rok temu

odczepcie się od Juliusza

Paweł
Odpowiedź do  nody64
1 rok temu

Każdy ma prawo jako kibic wypowiedzieć zdanie .Jesteście wpatrzeni w Julka ,to Wasza sprawa .Julek na nowy sezon i tak się pożegna z Widzewem .Zobaczycie . TYLKO WIDZEW RTS.Dzisiaj 3 pkt .Hanousek strzeli gola .

Widzewiak
Odpowiedź do  nody64
1 rok temu

Nie wiem skąd hejt na chłopaka, robi sporo wiatru, pokazuje wiele niekonwencjonalnych zagrań, potrafi jednym podaniem otworzyć akcje w polu karnym przeciwnika. To, że nie ma asyst i bramek to już inna sprawa. Wg mnie taki zawodnik na boisku jest potrzebny, nawet jeśli nie ma konkretnych liczb

Jarosław
1 rok temu

Nie wiem czy żółta kartka Sancheza nie była zaplanowana na ten mecz. Będą jeszcze ważniejsze mecze i być może to był taki plan i decyzja trenera.

Andrzej. S
Odpowiedź do  Jarosław
1 rok temu

A nie lepiej było zaplanować aby nie dostał kartki w tamtym i tym obecnym meczu

8
0
Would love your thoughts, please comment.x