Kolejny zawodnik dołączył do drużyny rezerw

3 marca 2023, 18:12 | Autor:

W tym tygodniu do grona piłkarzy rezerw Widzewa dołączył już nowy zawodnik. Okazało się, że to nie koniec wzmocnień. Jak poinformowała strona widzew.com, do czwartoligowej ekipy dołączył właśnie Kamil Duda.

Najnowszy nabytek w drużynie Patryka Czubaka urodził się w 2004 roku i przez zdecydowaną większość swojej dotychczasowej kariery reprezentował barwy Górnika Łęczna. Dość długo trenował z zawodnikami pierwszej drużyny ekipy z Lubelszczyzny, lecz nie doczekał się debiutu w pierwszej ekipie. Kilkukrotnie znalazł się natomiast w kadrze meczowej Górnika.

W sezonie 2021/22 Kamil Duda przebywał na wypożyczeniu w trzecioligowej Chełmiance Chełm. Wystąpił w dwunastu meczach w trzeciej lidze, z czego siedem razy zagrał od pierwszej do ostatniej minuty. Był również powoływany do do reprezentacji kraju w kategoriach wiekowych U-18 i U-19.

Młody zawodnik, który był w ostatnim czasie testowany w drużynie rezerw, trafił do Widzewa na zasadzie wypożyczenia do końca bieżącego sezonu. Już jutro będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności w ligowym pojedynku z WKS Wieluń.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x