Zapowiedź 20. kolejki IV ligi

4 marca 2023, 09:45 | Autor:

Po ponad trzech miesiącach przerwy na ligowy szlak powracają drużyny IV ligi! Wszystkie spotkania 20. kolejki odbędą się w sobotę. Ciekawe starcia czekają nas choćby w Łodzi i Aleksandrowie, ale emocji nie zabraknie też w Sulejowie, gdzie GKS Bełchatów będzie chciał odrobić stratę do lidera

Zmagania 20. kolejki rozpoczną się w Łodzi o godz. 12:00. W ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego liderujący Widzew II Łódź podejmie będący w strefie spadkowej WKS 1957 Wieluń. Kolejne starcia rozpoczną się o godzinie 14:00. Do Radomska na mecz z tamtejszym RKS uda się Pogoń Zduńska Wola, zaś w Zelowie Włókniarz stanie w szranki ze Zjednoczonymi Stryków.

Wszystkie pozostałe mecze odbędą się o godz. 15:00. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie AKS SMS Łódź z Orkanem Buczek, bowiem obie drużyny są na szczycie tabeli, a różnica to zaledwie trzy punkty. Emocji nie zabraknie w Aleksandrowie, gdzie Sokół Aleksandrów Łódzki zmierzy się z Ceramiką Opoczno. Niełatwe zadanie mają przed sobą piłkarze wicelidera, którzy chcą jak najszybciej odrobić 4 punkty straty do lidera z Łodzi. Przeszkodzić w tym będzie chciała jedenastka Skalnika Sulejów, która już wielokrotnie pokazywała, że jest w stanie postraszyć najlepszych.

Interesująco zapowiada się wyjazd Polonii Piotrków Trybunalski. Czwarta siła ligi uda się na tereny Omegi Kleszczów, która powoli podnosi się po niepowodzeniach z początku sezonu. Ważny mecz dla układu dolnej części tabeli będzie miał miejsce w Wygodzie. Będący w strefie spadkowej Zryw zmierzy się z Jutrzenką Drzewce, która w najbliższych kolejkach nie może być pewna bytu w bezpiecznej strefie. Duże oczekiwania mają z pewnością w Kutnie. Dziś tamtejszy KS podejmie Borutę Zgierz. W tej kolejce pauzować będzie Stal Niewiadów, gdyż z rozgrywek po rundzie jesiennej wycofał się LKS Kwiatkowice.

Mecze 20. kolejki IV ligi:

sobota, 4 marca

Widzew II Łódź – WKS 1957 Wieluń, godz. 12:00
RKS Radomsko – Pogoń Zduńska Wola, godz. 14:00
Włókniarz Zelów –  Zjednoczeni Stryków, godz. 14:00
KS Kutno – Boruta Zgierz, godz. 15:00
Omega Kleszczów – Polonia Piotrków Trybunalski, godz. 15:00
Skalnik Sulejów – GKS Bełchatów, godz. 15:00
Zryw Wygoda – Jutrzenka Drzewce, godz. 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki – Ceramika Opoczno, godz. 15:00
AKS SMS Łódź – Orkan Buczek, godz. 15:00

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław
1 rok temu

Dla nas liczą się tylko mecze Widzewa i GKS Bełchatów, bo na wygranie wszystkich spotkań do końca rozgrywek trudno liczyć. Cztery punkty przewagi to dużo i mało. Można je szybko stracić. Stąd konieczność grania o zwycięstwo w każdym spotkaniu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x