Raport wypożyczonych: bramka Millera

4 czerwca 2019, 16:28 | Autor:

Kolejny weekend mają za sobą piłkarze, przebywający na wypożyczeniu z Widzewa. Ostatnia seria gier była udana zwłaszcza dla Michała Millera, który wpisał się na listę strzelców

28-latek mecz Sokoła Aleksandrów Łódzki Huraganem Morąg rozpoczął w wyjściowym składzie i już w 15. minucie trafił do siatki. Chwilę później rywale wyrównali, ale w drugiej połowie podopieczni Bogdana Jóźwiaka zdobyli jeszcze dwa gole i ostatecznie wygrali 3:1. W tabeli są nadal drudzy.

Efektowne zwycięstwo odniosła Lechia Tomaszów Mazowiecki, która pokonała rezerwy Legii Warszawa aż… 6:1! Niestety, Artur Amroziński wciąż nie jest w pełni zdrowia i nie może grać. Tomaszowianie zajmują w pierwszej grupie III ligi czwartą pozycję.

Tylko jeden punkt zdobyli zawodnicy KS Kutno. Zespół Dominika Tomczaka zremisował na wyjeździe z LKS Kwiatkowice, a gola na wagę utraty wygranej stracił w doliczonym czasie gry. Grzegorz Brochocki Kamil Wielgus grali w pełnym wymiarze i zaliczyli dobre zawody. Konrad Reszka i kontuzjowany Adrian Kralkowski nie pojawili się na murawie.

Coraz bliżej awansu do IV ligi jest Jutrzenka Warta, która w sobotę zwyciężyła MKS Zduńska Wola i utrzymała się na pierwszym miejscu w tabeli. Kacper Pipczyński spędził na boisku 90 minut.

Raport wypożyczonych (1-2 czerwca):