Niechciani widzewiacy już trenują

4 czerwca 2019, 19:12 | Autor:

Jeszcze przez nieco ponad tydzień piłkarze Widzewa przebywać będą na urlopach. Nie dotyczy to jednak wszystkich, bo ci gracze, dla których władze klubu nie widzą miejsca, wznowili już treningi.

Od wczoraj na Łodziance, pod opieką Jakuba Grzeszczakowskiego i Kamila Migdała, pracuje siedmiu zawodników – poinformował portal Widzew24.pl. To Daniel Świderski, Tomasz WełnaMarek Zuziak, a także Kacper Falon, Maciej Kazimierowicz, Marcin Kozłowski oraz Filip Mihaljević. Pierwszej trójce w czerwcu kończą się kontrakty, a pozostali zostali wystawieni na listę transferową.

Na zajęciach zabrało kilku piłkarzy. Nie było Macieja Humerskiego, który najprawdopodobniej zostanie trenerem bramkarzy w akademii Widzewa. Dario Kristo dostał zgodę na dłuższy pobyt w ojczyźnie, Simonas Paulius jest kontuzjowany, a Michał Miller wciąż przebywa na wypożyczeniu w Sokole Aleksandrów Łódzki.

Wszyscy wymienieni zawodnicy będą na razie trenować pod okiem Grzeszczakowskiego Migdała. Ci, których umowa kończy się 30 czerwca, opuszczą Łódź właśnie wtedy, a pozostali albo trafią do innego klubu, albo rozwiążą kontrakt, albo zasilą zespół rezerw.

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x