Raport wypożyczonych: Grało tylko dwóch widzewiaków

12 października 2021, 16:18 | Autor:

To nie były zbyt udane dni dla piłkarzy przebywających na wypożyczeniach z Widzewa Łódź do innych klubów. Na boisku pojawiło się bowiem tylko dwóch z nich: Kamil Owczarczyk oraz Kamil Piskorski. Pozostali nie dostali niestety okazji do tego, aby wystąpić.

Zagrać nie mógł Marcel Pięczek, bo mecz Puszczy Niepołomice z Górnikiem Polkowice został przełożony. Sandecja Nowy Sącz mierzyła się z Miedzią Legnica i przegrała 1:3, ale Robert Prochownik ani na minutę nie wstał z ławki. Takim samym wynikiem zakończyło się starcie ŁKS Łagów z Wisłoką DębicaJakub Mamełka całe zawody spędził w rezerwie.

Pełne dziewięćdziesiąt minut rozegrał Kamil Owczarczyk, ale nie był w stanie pomóc Stali Głowno, która okazała się gorsza od RKS Radomsko. Dwukrotnie na murawie oglądaliśmy zaś Kamila Piskorskiego – najpierw w pucharowej potyczce z Pomorzaninem Toruń (4:2), a później w ligowej ze Startem Pruszcz (2:1). Zaliczył on komplet minut.

Raport wypożyczonych (6-10 października):