27 kwietnia 2014, 21:07 | Autor:

Mikołaj_Zwoliński

Koniec weekendu, a więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić na nasz cotygodniowy raport w którym przedstawiamy losy piłkarzy Widzewa przebywających na wypożyczeniu:

Bartłomiej Pawłowski:
W sobotnie popołudnie Malaga rozgrywała mecz na wyjeździe z Getafe i poniosła 16 porażkę w bieżących rozgrywkach. Bartłomiej Pawłowski nie jest jednak współwinnym tego wyniku, gdyż Polaka po raz kolejny zabrakło w meczowej osiemnastce.

Tomasz Kowalski:
Arka Gdynia w meczu „na szczycie” I ligi zanotowała remis w starciu z GKS Bełchatów i dalej zachowuje szanse na awans do ekstraklasy. Kowalski cały mecz przesiedział na ławce, natomiast w niedzielę wystąpił w meczu rezerw, gdzie druga drużyna Arki pokonała 1:0 Bałtyk Koszalin. Tomasz Kowalski grał do 83 minuty, kiedy to został zmieniony przez Mateusza Szulca.

David Kwiek:
Remisem zakończył się mecz Okocimskiego Brzesko z Puszczą Niepołomice. David Kwiek nie miał jednak dużego wkładu w wydarzenia na boisku, gdyż wszedł na plac gry dopiero w 83 minucie. Warto dodać, że w drużynie przeciwnej wystąpił inny widzewiak Łukasz Staroń. Okocimski mimo remisu wciąż zamyka tabelę I ligi.

Łukasz Staroń:
Puszcza Niepołomice zremisowała 1:1 z Okocimskim Brzesko. Wynik ten nie zadowala żadnej z ekip. Łukasz Staroń wszedł na plac gry w 75 minucie meczu zmieniając Mateusza Cholewiaka. W drużynie rywali 7 minut zagrał David Kwiek. Niepołomiczanie wciąż nie są pewni pozostania na zapleczu ekstraklasy na przyszły sezon znajdując się tuż nad strefą spadkową.

Michał Jonczyk:
Zawodnik Motoru Lublin wskutek kontuzji jakiej doznał w meczu z Concordią Elbląg nie zagra już do końca sezonu. Zatem pod jego nieobecność lublinianie wybrali się na ligowe spotkanie do ostatniego w tabeli Radomiaka. Motor uległ radomianom 4:2 i sytuacja zespołu w tabeli staje się coraz bardziej trudniejsza. Motorowcy do bezpiecznego 8. miejsca tracą jedenaście punktów.

Damian Ceglarz:
Ciekawy przebieg miał dzisiejszy mecz w Limanowej gdzie Pelikan przegrywał już 2:0 żeby w końcówce strzelić dwa gole i doprowadzić do remisu. Damianowi Ceglarzowi jednakże  z powodu kontuzji nie było jednak dane pomóc kolegom w spotkaniu. Łowiczanie wskutek remisu wciąż nie mogą wydostać się ze strefy spadkowej.

Mikołaj Zwoliński:
W ramach 30 kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Sokół Aleksandrów Łódzki, w dniu wczorajszym udał się do Warszawy na mecz z tamtejszym Ursusem. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a sytuacja Sokoła w tabeli nie uległa zmianie. Aleksandrowianie wciąż zachowują trzypunktową przewagę nad zespołami uwikłanymi w walkę o utrzymanie. Mikołaj Zwoliński wracający wciąż do pełnej sprawności po chorobie rozegrał zaledwie kilka minut, na boisku pojawiając się w 88 minucie. Widzewiak zaznaczaył swoją obecność rozpoczynajac groźną kontrę Sokoła, która jednak nie zakończyła się zdobyciem bramki.