Widzew stracił dwa punkty. Czy straci też Batrovica?

27 kwietnia 2014, 19:57 | Autor:

Batrovic_Korona

W mieszanych nastrojach wsiadali do autokaru widzewiacy po zremisowanym meczu w Kielcach. Z jednej strony byli na siebie źli, że pozwolili Koronie odrobić dwu bramkową przewagę, z drugiej zaś starali się nie tracić nadziei. Remis, choć utrudnia szanse w walce o utrzymanie, nie przekreśla jeszcze sytuacji łodzian.

Najsmutniejszą minę miał Veljko Batrovic, który zagrał dziś tylko 40 minut. Na murawie zameldował się w 46 minucie zmieniając w przerwie Mariusz Rybickiego, ale nie dane było mu dokończyć spotkania. W 87 minucie, bez kontaktu z przeciwnikiem, Czarnogórzec upadł na ziemię z grymasem na twarzy sygnalizującym silny ból. Pomocnik opuścił plac gry dopiero z pomocą noszy, a potem długo pracowali przy nim lekarze. Po chwili jasnym stało się, że uraz nie pozwoli mu już wrócić na murawę i Widzew ostatnie minuty musiał grać w dziesięciu.

Jak się dowiedzieliśmy, Batrovic poczuł silny ból w nodze, co najprawdopodobniej wynika z naderwania lub naciągnięcia mięśnia dwugłowego prawego uda. Jeżeli to tylko naciągnięcie, to przerwa w grze może potrwać krócej. Jeśli jednak potwierdzi się wstępna diagnoza o naderwaniu, popularny „Batro” w tym sezonie nie wróci już na boisko. Więcej wiadomo będzie po jutrzejszych badaniach.

Foto: widzew.pl