Ravas bez debiutu w drugim sparingu słowackiej kadry

20 listopada 2022, 18:08 | Autor:

Henrich Ravas nie doczekał się premierowego występu w kadrze narodowej Słowacji. Przypomnijmy, 2 listopada bramkarz Widzewa został powołany przez Francesco Calzonę na dwa mecze towarzyskie z reprezentacjami Czarnogóry i Chile.

Trzy dni temu,  w ramach pierwszego sparingu, nasi południowi sąsiedzi zremisowali z Czarnogórą 2:2. Całe to spotkanie między słupkami spędził Martin Dubravka. Dziś Słowacy zmierzyli się z kadrą Chile i bezbramkowo zremisowali. W tym meczu również pełna pula minut przypadła Dubravce. Miejmy nadzieję, że dobra gra w Widzewie zaowocuje kolejnym powołaniem i wtedy „Henio” będzie miał kolejną okazję na upragniony debiut.