Robak wraca na Piłsudskiego! Ale tylko na jeden dzień…

12 sierpnia 2018, 15:12 | Autor:

Niedawno sporo mówiło się o możliwym powrocie Marcina Robaka do Widzewa. Piłkarz faktycznie znów zagra przy Piłsudskiego, ale nie chodzi niestety o jego transfer ze Śląska Wrocław. Napastnik weźmie udział w meczu charytatywnym.Na 2 września zaplanowana została impreza, o której na WTM sporo piszemy. Nie może być inaczej, skoro nasz portal jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia. Organizatorem akcji jest fundacja „Pomagamy od Serca”, której twarz – Mariusz Stępiński – dobrze znana jest łódzkiej publiczności.

Po raz pierwszy na stadionie Widzewa odbędzie się koncert muzyczny. Przyjadą Patrycja Markowska, kultowy Lady Pank, a także zespół Video, którego wokalista prywatnie kibicuje czerwono-biało-czerwonym. Wcześniej widzowie obejrzą zmagania piłkarskie, a w nich udział weźmie między innymi właśnie wspomniany Robak. Pozostałe nazwiska uczestników meczu pokazowego są w trakcie potwierdzania.

Niedzielną imprezę zakończy bal charytatywny, który odbędzie się w budynkach klubowych. Cały dochód z tego wrześniowego dnia (będzie można licytować wspaniałe pamiątki, z koszulkami Neymara i Gianluigiego Buffona na czele!) zostanie przekazany na leczenie ciężko chorej Poli Kowalskiej.

TUTAJ możecie kupić bilety na imprezę w „Sercu Łodzi”, a TUTAJ przeczytacie, co o całym przedsięwzięciu mówi sam Mariusz Stępiński.


Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
...
5 lat temu

Walcie się za takie tytuly. Mam słabe serce i prawie mi wyskoczyło z podekscytowania jak zobaczyłem naglowek w google now. I to kurwa na daremno… Miejcie litość.

Odpowiedź do  ...
5 lat temu

Faktycznie, tytuł sugeruje, że Robak zostanie piłkarzem Widzewa.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x