Rozpoczęła się otwarta dystrybucja biletów na derby!

20 października 2021, 12:00 | Autor:

Łącznie 13 625 właścicieli karnetów zasiądzie na trybunach „Serca Łodzi” podczas niedzielnego derbowego starcia. Punktualnie o godzinie 12:00 rozpoczęła się z kolei dystrybucja wejściówek dla osób nieposiadających stałych abonamentów. W ich przypadku decydująca będzie zaś wysokość wpłaty na Akademię Widzewa.

Poniżej przypominamy pełny opis systemu zapisów zamieszczony na widzew.com:

Rozpoczynamy otwartą dystrybucję wejściówek na 67. derby Łodzi, które jednocześnie staną się cegiełkami na rzecz Akademii Widzewa Łódź.

Od soboty 16 października do wtorku 19 października posiadacze karnetów mogli deklarować swoją obecność na meczu derbowy, a jednocześnie wesprzeć Akademię Widzewa dobrowolną wpłatą na rzecz rozwoju grup młodzieżowych. Już dziś wiemy, że na meczu z ŁKS-em zasiądzie 13 625 posiadaczy karnetów, którzy wpłacili łącznie 14 129 zł.

W środę 20 października o godz. 12:00 kibice czterokrotnego mistrza Polski będą mogli wziąć udział w drugim etapie akcji #DerbyDlaWidzewa – inicjatywy mającej na celu wykorzystanie piłkarskich derbów Łodzi do położenia kolejnych fundamentów pod przyszłość Klubu, czyli wspierania Akademii Widzewa. Równolegle osoby, dla których posiadacze karnetów wygenerowali kody w zakładce DEKLARACJA – COVID będą mogli zakupić bilet w tradycyjny sposób (TUTAJ). Pozostałe miejsca, które karnetowicze pozostawili w puli do wykorzystania przez Klub, zostaną udostępnione kibicom w wolnej dystrybucji.

Wspieraj Akademię i oglądaj 67. #DerbyŁodzi!

Już dziś został uruchomiony specjalny system dystrybucji wejściówek na mecz derbowy, z których zysk będzie przeznaczony na wsparcie grup młodzieżowych. Platforma dostępna jest TUTAJ.

Klub podjął decyzję o sprzedaży wszystkich wolnych biletów na mecz z ŁKS-em w uporządkowany sposób – z celem głównym przekazania całego zysku na wsparcie Akademii Widzewa.

Od środy 20 października od godz. 12:00 do czwartku 21 października do godz. 23:59 kibice nieposiadający karnetów będą mogli zakupić bilet wybierając dany sektor, ale bez wskazywania konkretnego miejsca.

Ceny biletów pozostaną bez zmian, jednak o nabyciu biletu będzie decydować wysokość dodatkowej wpłaty na Akademię Widzewa.

O przyznaniu prawa do nabycia biletu zdecyduje ranking wpłat na Akademię Widzew, który będzie stale aktualizowany w systemie biletowym.

Licytacja zakończona sukcesem to pierwszy krok w uzyskaniu prawa do nabycia biletu na 67. Derby Łodzi. Po wpłacie na rzecz Akademii Widzewa na poziomie gwarantującym miejsce na stadionie należy przejść do zakupu właściwego biletu.

Użytkownik, który uzyskał prawo do zakupu biletu przechodzi do zakładki TUTAJ i wybiera dostępne dla niego miejsca na sektorze. System doliczy wpłatę na rzez Akademii Widzewa do standardowej ceny biletu.

Łączna cena biletu to suma wpłaty na rzecz Akademii Widzewa i standardowej ceny wejściówki na dany sektor

Kibic otrzymuje możliwość wyboru kolejnych preferowanych sektorów na mecz derbowy. W przypadku nie zdobycia wejściówki na sektor pierwszego wyboru, system przekieruje deklarowaną wpłatę na trybunę drugiego wyboru itd.

Zmiany w rankingu będzie można śledzić za pośrednictwem panelu biletowego, a cała lista wpłat zostanie opublikowana w piątek o godz. 8:00. W wypadku nieopłacenia biletu, w sobotę 22 października szansę na zakup otrzymają kibice, którzy zajęli kolejne miejsca w rankingu.

NIE MASZ KARNETU? TAK KUPISZ BILET NA MECZ Z ŁKS-EM!

1. Zaloguj się na swoje konto na stronie widzew.com.

2. Przejdź TUTAJ.

3. Podaj dane osoby, dla której licytujesz prawo zakupu biletu i wybierz preferowany sektor.

4. Wpisz kwotę, jaką chcesz wesprzeć Akademię Widzewa i uzyskać prawo do nabycia biletu.

5. Śledź ranking i nie daj się wyprzedzić!

6. Po zamknięciu licytacji przejdź do systemu biletowego, wybierz miejsce na sektorze, na którym uzyskałeś prawo zakupu biletu.

7. Opłać wejściówkę, na której cenę składa się deklarowana kwota na wsparcie Akademii i bazowa cena biletu.

8. Wydrukuj bilet.

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ Z ŁKS-EM:

16.10 (sobota), godz. 12:00 – 19.10 (wtorek), godz. 19:10 – zapisy na mecz dla karnetowiczów
20.10 (środa), godz. 12:00 – 21.10 (czwartek), godz. 23:59 – licytacja prawa zakupu biletu na mecz
22.10 (piątek), do godz. 8:00 – zamknięcie i weryfikacja rankingu
22.10 (piątek), do godz. 23:59 – czas na opłacenie wylicytowanych biletów
23.10 (sobota), od godz. 8:00 do godz. 23:59 – weryfikacja wpłat i rankingu, czas na opłaty

Subskrybuj
Powiadom o
68 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
68
0
Would love your thoughts, please comment.x