Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

5 stycznia 2023, 15:01 | Autor:

Punktualnie o godzinie 15:00 oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa Łódź w rundzie wiosennej, w której podopiecznych Janusza Niedźwiedzia czeka dziewięć spotkań na własnym stadionie. W pierwszej kolejności abonamenty mogą przedłużać jedynie ich dotychczasowi posiadacze. Potem okazję dostaną pozostali.

Ten etap potrwa do środy, 11 stycznia – szansę na przedłużenie w nim swoich karnetów mają osoby, które posiadały je w pierwszej części sezonu i nie chcą zmieniać miejsca w „Sercu Łodzi”. Czwartek, 12 stycznia, będzie dniem przeznaczonym na przerwę techniczną. W piątek, 13 stycznia, prolongować abonamenty, ale już ze zmianą miejsc, będą mogli członkowie Klubu 1910. Dzień później reszta, a faza ta zakończy się w poniedziałek, 16 stycznia.

Start otwartej sprzedaży zaplanowany został na środę, 18 stycznia– udział w niej będą mogli wziąć wszyscy chętni, a dobiegnie ona końca w czwartek, 19 stycznia lub gdy wyczerpie się cała pula. Następnego dnia ruszy zwalnianie miejsc na pierwszy domowy mecz z Pogonią Szczecin. Inauguracja rundy wiosennej Ekstraklasy została zaplanowana na 28 stycznia.

Sprzedaż karnetów odbywa się TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
13
0
Would love your thoughts, please comment.x