J. Niedźwiedź: „Wszyscy wrócili do pełnego treningu”

5 stycznia 2023, 11:00 | Autor:

We wtorek do treningów po przerwie świątecznej wrócili piłkarze Widzewa. Tuż przed rozpoczęciem jednostki treningowej wypowiedzi udzielił szkoleniowiec łodzian. Co mówił przed pierwszym treningiem Janusz Niedźwiedź?

Widzewiacy będą trenować do przyszłego wtorku na boisku w Wiśniowej Górze, a następnie udadzą się zgrupowanie do Turcji. „Ten tydzień trenujemy w Wiśniowej Górze, do tego mamy treningi na siłowni. W przyszłym tygodniu do wtorku też trenujemy w Wiśniowej Górze. W środę z samego rana wyjeżdżamy i lecimy do Turcji na zgrupowanie. Wracamy w sobotę wieczorem” – powiedział trener.

W poniedziałek kontrakt z łódzkim klubem podpisał Andrejs Ciganiks. Co o nowym nabytku sądzi trener łodzian? „Szukaliśmy zawodnika do rywalizacji z Fabio Nunesem. Na pewno młodszego, który, jeśli wygra rywalizację, będzie mógł nam towarzyszyć przez dłuższe lata, niż półtora roku. Chodziło nam też o to, żeby był to zawodnik lewonożny. W rundzie jesiennej widzieliśmy, że grali tam zawodnicy prawonożni. Docelowo chcieliśmy mieć dwóch zawodników lewonożnych, a Mato Milos będzie mógł wrócić na prawą stronę” – podkreślił szkoleniowiec RTS.

Jak wygląda sytuacja zdrowotna Widzewa i czy wszyscy są do dyspozycji trenera? „Dobre jest to, że wszyscy wrócili do pełnego treningu. W tym tygodniu będziemy dwóch zawodników obserwować i dozować obciążenia. Drobne rzeczy są, Henrich Ravas był chory, Fabio Nunes trenuje na pełnych obrotach. Liczymy, że w tym tygodniu wszystko się unormuje i w przyszłym tygodniu będziemy mieć pełną grupę na pełnych obrotach” – zakończył Janusz Niedźwiedź.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Remo
1 rok temu

Podobno od dzisiaj o 15.00 ruszą sprzedaż karnetów a jakoś tak cicho.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x