Rusza mikrocykl przed meczem z Piastem

2 kwietnia 2024, 16:34 | Autor:

Jutrzejszym przedpołudniowym treningiem piłkarze Widzewa zainaugurują kolejny tydzień pracy. Zwieńczeniem tego mikrocyklu będzie niedzielne starcie z Piastem Gliwice.

Jak informuje strona widzew.com, środowe zajęcia odbędą się w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego. Ta jednostka treningowa rozpocznie się o godzinie 10 na boisku hybrydowym. Tradycyjnie, te zajęcia będą otwarte dla kibiców i mediów. Dodatkowo, widzewiacy mają na ten dzień zaplanowane zajęcia w siłowni.

W czwartek, piątek i sobotę widzewiacy również będą trenować w godzinach przedpołudniowych, a piątkowy trening został przewidziany w „Sercu Łodzi”. Niedzielny mecz z Piastem Gliwice rozpocznie się o godzinie 12:30.

Tygodniowy plan treningowy Widzewa:

wtorek (2 kwietnia) – wolne
środa (3 kwietnia) – trening piłkarski na Łodziance + siłownia
czwartek (4 kwietnia) – trening piłkarski na Łodziance
piątek (5 kwietnia) – trening piłkarski na stadionie
sobota (6 kwietnia) – trening piłkarski na Łodziance
niedziela (7 kwietnia) – mecz z Piastem Gliwice

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
urek
14 dni temu

Gdyby nie sędziowskie qutasiarstwo, byłby bardzo fajny i ważny mecz w Piastem…

Kamil_RTS
Odpowiedź do  urek
14 dni temu

Zgadza się, ale na układy u buka nie ma mocnych.Ktos zarobił i tyle w temacie. A zanosi się na to że Wisła może zagra w finale ale z awansem do esa będą mieć duży problem…

nody64
14 dni temu

mikrocykl i wszystko jasne!

Rysiek
14 dni temu

Tak naprawdę to o utrzymanie martwić się nie musimy i teraz piłkarze powinni grać bez stresu. Takiego komfortu na wiosnę to nie było wieki. Zawsze walka o awans. A teraz spokój pięknie panowie. Z czołówki zostało nam tylko Rakow i Lech tak więc jest jeszcze sporo pkt do zebrania

4
0
Would love your thoughts, please comment.x