Widzew – Korona (statystyki)

2 kwietnia 2024, 13:39 | Autor:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi statystykami meczu 26. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Koroną Kielce, jaki odbył się w wielkanocny poniedziałek w „Sercu Łodzi”. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Daniela Myśliwca 3:1.

Dane pochodzą z platformy skautingowej Wyscout oraz serwisu Ekstrastats. Aby powiększyć obraz z danymi, wystarczy w niego kliknąć:

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ynwa
14 dni temu

Szukam kodu na C :)
Proszę o kontakt na adres email [email protected]

urek
14 dni temu

Za to fajne są statystyki dotyczące przepisów sędziowskich: przeczesujesz przyduża rękawica bramkarską grzywke atakującego Ciebie zawodnika- karny! Ujeżdżasz przeciwnika jak rasową kobyłę- Var milczy, sędzia milczy :p Mnie osobiście śmieszy.

Kali
Odpowiedź do  urek
14 dni temu

jeśli masz na myśli sytuację z Ciganiksem to rywal mógł wyskoczyć do piłki a nie stać

Znafca
Odpowiedź do  Kali
13 dni temu

Kolego tam był karny jak nic. Byłem wielce zdziwiony ze sędzia tego nie gwizdnął. Tak samo byłem zdziwiony ze we Wrocławiu gwizdnął faul Gikiewicza gdzie moim zdaniem powinien odpuścić. I kolego urek ma racje te decyzje sędziowskie są śmieszne.

Max-eren
Odpowiedź do  Znafca
13 dni temu

Był karny, sytuacja podobna do tej z meczu z Jagiellonią, wówczas to Marczuk wskoczył na plecy Ciągniksa, ale i wtedy sędzia się pomylił, faulu się nie dopatrzył, gola uznał

Last edited 13 dni temu by Max-eren
5
0
Would love your thoughts, please comment.x