Ruszył przetarg na zaprojektowanie nowej Łodzianki!

1 października 2015, 17:59 | Autor:

Rafał_Markwant2

Po wielu staraniach i walce Rafała Markwanta, o wybudowanie na wschodniej stronie Łodzi ośrodka treningowego z prawdziwego zdarzenia, cel ten zaczął się bardzo przybliżać. Pisaliśmy już na WTM, że Radni przeznaczyli na projekt nowego kompleksu boisk w Parku 3 Maja kwotę 250 tys. zł. Teraz postawiono kolejny krok!

Jak się dowiedzieliśmy, w dniu dzisiejszym Urząd Miasta Łodzi otworzył przetarg na zaprojektowanie oraz uzyskanie pozwolenia na budowę nowego ośrodka na Łodziance. Zamówienie publiczne ma być realizowane w przyspieszonym trybie, dlatego czas na zgłoszenie się chętnych wykonawców ustalono na zaledwie 7 dni roboczych.

Po 9 października otwarte zostaną koperty z ofertami. Wygra oczywiście ten, kto zaproponuje wykonanie projektu najtaniej. Jeżeli nie będzie żadnych odwołań, wkrótce Miasto ma podpisać umowę z Wykonawcą, a ten zaprojektuje nowy kompleks. Urzędnicy chcieliby, żeby wiosną udało się ogłosić drugi przetarg, jaki wyłoni firmę, która zbuduje boiska. Przypomnijmy, że na Łodziance planowane jest powstanie czterech boisk, siłowni, budynków z szatniami oraz zadaszonej trybuny dla kibiców.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress