Spotkanie z pierwszą drużyną przed finałem PP

12 czerwca 2022, 14:30 | Autor:

W środę rezerwy Widzewa Łódź czeka najważniejszy mecz sezonu – finał wojewódzkiego Pucharu Polski z RKS Radomsko. Aby jeszcze bardziej zachęcić kibiców do pojawienia się na trybunach, klub zaprosił na stadion również zawodników pierwszej drużyny.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia, w tym pozyskani ostatnio Juljan Shehu oraz Mateusz Żyro, zameldują się o godzinie 17:00 w Muzeum Widzewa. Każdy chętny będzie mógł tam z nimi porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie czy zdobyć autograf. W oficjalnym sklepie klubowym będą zaś dostępne plakaty z podpisami zespołu, który wywalczył awans do Ekstraklasy.

Po zakończeniu spotkania, czerwono-biało-czerwoni pojawią się na trybunach „Serca Łodzi”, skąd dopingować będą swoich młodszych kolegów. Nadal można kupować bilety na to starcie! Są one dostępne TUTAJ, w cenie 15 złotych normalny albo 5 złotych ulgowy. Na ten moment, wejściówki nabyło prawie dwa tysiące kibiców. Mecz w środę, o godzinie 18:00.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafi
2 lat temu

No dobra wszystko fajnie ale gdzie dalsze transfery ??

Zenek
Odpowiedź do  Rafi
2 lat temu

Wiesz jak trudno nie mając kasy o dobry transfer??

emsidasdebe
Odpowiedź do  Rafi
2 lat temu

Wyluzuj chłopie, przyszło dwóch, trzeci dzisiaj przechodzi testy medyczne, więc nie jest źle. Przy tym budżecie i tym co możemy zaproponować w porównaniu z innymi klubami ex nie tak łatwo jest ściągać wartościowych zawodników. Na razie wygląda na to że zarząd robi dobrą robotę, choć ja osobiście gdybym mógł decydować zostawilbym Nowaka i Karaska a wypożyczył Guzdka bez opcji pierwokupu.

MYDO
Odpowiedź do  Rafi
2 lat temu

Serdecznie zapraszamy do przyjścia w środę do #SerceŁodzi. Druga drużyna potrzebuje naszego wsparcia. Występują w niej zawodnicy, są też osoby w sztabie, bez których nie byłoby odbudowy Widzewa. Warto też im za to podziękować!

— Mateusz Dróżdż (@mateusz_drozdz) 
Gdy jeden z kibiców zaproponował „czelendż” – kibice wykupią wszystkie dostępne bilety, a on sprowadzi do środy napastnika – prezes odpowiedział, że nie chce składać żadnych deklaracji, bo w piłce nic nie jest pewne, ale zakład przyjmuje i postara się spełnić to życzenie.

adam
2 lat temu

Kiedy karnety podobno dopiero po 25 czerwca

Mike
Odpowiedź do  adam
2 lat temu

Podobno po 25 czerwca.

Sebastian
2 lat temu

Niepełnosprawni na jakiej zasadzie wchodzą ktoś wie?

draki1975
2 lat temu

Podobno prezes przyjął zakład, my zapełniamy trybunę C, on załatwia do środy transfer napastnika. A więc……..wszyscy na mecz.

RadWad
Odpowiedź do  draki1975
2 lat temu

Przykro mi … nie załatwi
PS.to forum wygląda tak jakby moderatorzy czekali tylko jedynie słuszne wpisy :)
… Chodźmy na stadion to załatwi :)

Last edited 2 lat temu by RadWad
Zenek
2 lat temu

Wiesz jak trudno nie mając kasy o dobry transfer??

Dino,,
2 lat temu

! Kibice pokażcie klasę i niech zagrają przy pełnych trybunach.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x