Skierniewicki Dzień Dziecka z Widzewem za nami!

12 czerwca 2022, 18:45 | Autor:

W sobotę, 11 czerwca odbył się Dzień Dziecka z Widzewem, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Skierniewice Miasto Widzewa”, którego patronem medialnym był portal WidzewToMy.net. Atrakcji dla najmłodszych nie brakowało, a zwieńczeniem imprezy była wizyta byłych piłkarzy łódzkiego klubu oraz pokaz oprawy meczowej.

Od rana w mieście można było wyczuć wielkie święto. Setki osób w widzewskich koszulkach i innych gadżetach zmierzały na teren Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Tetmajera. Punktualnie o godzinie 11:00 rozpoczęło się całe wydarzenie. Na miejscu, fani ze Skierniewic przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych sympatyków czerwono-biało-czerwonych. Dzieci mogły bawić się na dmuchańcach, zjeżdżalniach czy ściankach wspinaczkowych. Na stoiskach można było się zaopatrzyć w gadżety Widzewa, w tym w koszulki oraz szaliki skierniewiczan.

W międzyczasie, na jednej z połów boiska trwał Turniej Dzikich Drużyn, a także konkursy przeciągania liny, strzelania rzutów karnych czy celowania w płachtę. Na jednym ze stoisk została zaprezentowana bogata kolekcja gadżetów jednego z kibiców, zawierająca liczne bilety, koszulki oraz szaliki. Dla dzieciaków nie zabrakło także różnorodnej oferty pysznej gastronomii.

Po godzinie 14:00 nastąpiła główna atrakcja tego dnia. Na miejscu pojawili się byli i obecni piłkarze łódzkiego Widzewa! Każdy dostał możliwość zrobienia zdjęć i wzięcia autografów od Andrzeja Grębosza, Zdzisława Kostrzewińskiego, Andrzeja Michalczuka, Bogdana Pikuty, Mariusza Rachubińskiego, Marcina Zająca i Kacpra Karaska, Przemysława Kity czy Daniela Tanżyny. Łódzki klub reprezentował także jego wiceprezes – Michał Rydz.

To jednak wcale nie był koniec niespodzianek w tym dniu! Dla wszystkich uczestników zostały zorganizowane konkursy wiedzy o łódzkim Widzewie. Nagrodami były vouchery, które zostały ufundowane przez darczyńców i sponsorów. Całą zabawę poprowadził doskonale wszystkim znany Arek Stolarek. Kulminacyjny punkt nastąpił zaś o 17:00. W trakcie trwania imprezy, dzieci wspólnie malowały oprawę meczową, którą później zaprezentowali, wraz ze wszystkimi uczestnikami sobotniej zabawy. Razem z namalowanym transparentem, nie zabrakło pokaźnej ilości pirotechniki czy wspólnych okrzyków na temat tego, jaki klub rządzi w Skierniewicach.

Podsumowując cały ten przepiękny dzień: cieszymy się, że mogliśmy być patronem medialnym tego wydarzenia. Chylimy czoła przed członkami fan clubu Skierniewice za doskonałą robotę zrobioną podczas imprezy. Jedno jest pewne. O przyszłość tego miasta można być spokojnym!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
VIS
1 rok temu

super. Pozdrawiam

Posejdon
1 rok temu

Fan Cluby dumą Widzewa!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x