Widzewiacy zaczynają drugi tydzień przygotowań

13 czerwca 2022, 13:30 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną drugi tydzień przygotowań do startu nowego sezonu. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pracować będą przez pięć dni, a wszystko zakończą sobotnim spotkaniem kontrolnym z Lechem Poznań.

Pierwsze zajęcia w trakcie bieżącego mikrocyklu zaczną się dzisiaj o godzinie 16:00. Najpierw czerwono-biało-czerwoni spotkają się w siłowni, a później przeniosą się na boisko ośrodka przy ul. Małachowskiego. We wtorek widzewiacy trenować będą dwukrotnie – przed południem oraz po południu. Będzie to jedyny dzień w tygodniu z dwiema jednostkami treningowymi.

Od środy do piątku łodzianie pracować będą po jednym razie, a w środę dodatkowo spotkają się z kibicami przed meczem wojewódzkiego Pucharu Polski. Tydzień zakończy się sobotnią potyczką z Lechem. Wyjazdowe starcie z mistrzem kraju rozpocznie się o godzinie 11:30, na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Więcej szczegółów niebawem.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
makos
2 lat temu

czekamy na napastnika ..najlepiej 2 :)

WIDZEWIAK 1977
Odpowiedź do  makos
2 lat temu

narazie słabo ze zwocnieniami

Rafi
Odpowiedź do  WIDZEWIAK 1977
2 lat temu

E tam ja jestem pod wrażeniem. Zapierdzielają prezesi z transferami , że hej. Codziennie jakiś transfer…………….. z klubu.

brabus
Odpowiedź do  WIDZEWIAK 1977
2 lat temu

nooo..lipa

Bohdan
2 lat temu

Tak – napastnika, a właściwie napastników brak.
Szefa defensywy na teraz też nie ma. Bo nie będzie nim ani Żyro ani Szota. O nich można mówić jako o zawodnikach młodych, o dobrych warunkach fizycznych z jakimś doświadczeniem w ekstraklasie, ale jednak muszą mieć przy kim się rozwijać.

Grudniewski na testach w łęcznej, pytanie czy nie będzie stroną transakcji Śpiączki. Osobiście mam mieszane uczucia. „Zbrojenie” się na zawodnikach ze spadkowiczów kiedy my chcemy tego uniknąć stawiam pod wątpliwość. Tym bardziej, że Śpiączka to taka zgrana karta, prochu już nie wymyśli.

defensywny napastnik
Odpowiedź do  Bohdan
2 lat temu

Rynek….jest zje…bany. Po prostu nie ma dobrych wyborów. Ostatnio czytałem o naszym skautingu……..a właściwie jego braku. Jedna wielka loteria za grube miliony. Jest pytanie czy brać Śpiączkę lub Sobczaka za grubą kasę czy …..tego np. Albańskiego króla strzelców. Dwie pierwsze zgrane karty czy młodego z słabej ligi. Oba warianty to żaden gwarant nawet 8- 10 bramek w ex.

Kixon
2 lat temu

Nie przemęczają sie z tym 1 treningiem dziennie…

Guniu
2 lat temu

A ten napastnik lub napastnicy to gdzie ???

kyno
2 lat temu

Żeby się tylko nie przetrenowali hehe

9
0
Would love your thoughts, please comment.x