Prezes Widzewa zapowiada nowych sponsorów

14 czerwca 2022, 08:30 | Autor:

Uwaga fanów Widzewa Łódź skupiona jest na ten moment głównie na poszukiwaniu nowych zawodników, jednak przy al. Piłsudskiego koncentrują się też na tematach marketingowych. Wiemy już, że jeszcze przed sezonem do klubu mają dołączyć nowi sponsorzy.

W niedzielę prezes Mateusz Dróżdż był gościem na antenie Radia Żak i zdradził, że oprócz przedłużenia umów z aktualnymi sponsorami, we wsparcie Widzewa włączą się również nowi partnerzy. „Ważne jest utrzymywanie relacji z obecnymi sponsorami i Michał Rydz z zespołem wykonuje bardzo dobrą pracę, jednak mogę powiedzieć w tajemnicy, że dołączą do nas nowi sponsorzy, znaczący na rynku. Toczą się rozmowy, wiemy, że będą pewne nowości” – mówił.

Nazw konkretnych firm na razie nie poznaliśmy. Wiemy za to, że z grona obecnych sponsorów, z klubem na kolejny rok pozostanie DiMedical. „Toczyliśmy już wstępne rozmowy z zarządem klubu. Nasz DiMedical nie mógł podjąć żadnej innej decyzji, niż pozostanie przy współpracy z Wielkim Widzewem” – wyjawił Karol Majewski. Czekamy na następne ruchy.

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
34
0
Would love your thoughts, please comment.x