Trwa przetarg na wymianę murawy w „Sercu Łodzi”

13 czerwca 2022, 15:42 | Autor:

Przerwa między sezonami to idealny czas na wszelkie prace naprawcze oraz renowacyjne na stadionach. Nie inaczej jest rzecz jasna na obiekcie przy al. Piłsudskiego. Kilka dni temu został zatem ogłoszony przetarg na wymianę murawy w „Sercu Łodzi”.

Murawa na stadionie zarządzanym przez Miejską Arenę Kultury i Sportu jest już mocno wysłużona. W ramach prowadzonego tam postępowania przetargowego, zaplanowano zdjęcie starej nawierzchni, jej utylizację, rozłożenie nowej warstwy wegetacyjnej i – finalnie – ułożenie nowej, naturalnej murawy sportowej. Nowa nawierzchnia będzie dostarczona z plantacji, w rolkach o szerokości minimum 1,2 metra, długości minimum 9 metrów oraz grubości 3-3,5 cm. Wykonawca musi także przedłożyć odpowiednie dokumenty do nawierzchni, podpisane przez plantatora. Wymieniona zostanie również sztuczna nawierzchnia w polach rozgrzewkowych.

Termin składania ofert upływa w środę, 15 czerwca, a termin wykonania zamówienia to 21 dni od podpisania umowy z wykonawcą. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowa murawa będzie gotowa zgodnie z założeniami, a zatem na mecz trzeciej kolejki Ekstraklasy. Miejmy nadzieję, że oferenci zmieszczą się w zakładanym przez MAKiS budżecie.

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
29
0
Would love your thoughts, please comment.x