Dlaczego Hanousek nie trenuje z drużyną?

14 czerwca 2022, 09:48 | Autor:

W miniony czwartek piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia mają już za sobą trzy jednostki treningowe, ale w żadnej z nich nie brał udziału Marek Hanousek. Wiemy już, że to efekt urazu Czecha.

Początkowo usłyszeliśmy, że pomocnik po prostu dostał dłuższe wolne, natomiast jego kolejne nieobecności zaczęły coraz mocniej zastanawiać kibiców. Dziś odniósł się więc do nich rzecznik Marcin Tarociński. „Marek Hanousek na razie nie będzie trenować z pierwszym zespołem z powodu urazu. Zawodnik przejdzie badania, które w ciągu tygodnia odpowiedzą na pytanie, czy podda się operacji” – poinformował na Twitterze rzecznik prasowy łódzkiego klubu.

Co konkretnie dolega Hanouskowi? Nieoficjalnie wiemy, że to problem z pachwiną, z którym zmagał się już pod koniec zeszłej rundy. Na dokładną diagnozę musimy poczekać, ale wstępne rokowania nie są złe – maksymalna przerwa ma wynieść miesiąc. W najgorszym scenariuszu, Czech powinien więc wrócić do treningów z drużyną na samym początku sezonu.

Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
45
0
Would love your thoughts, please comment.x